• ksapi
    2k
    Sjebao sam ja kod Vujovića predikciju minutaže, ispostavilo se na kraju da Uščins koje ni blizu maksimalno spreman pa je igrao 10ak minuta, možda i manje. Dosta sreće :smile:
  • Droljo
    4.8k
    Bemti sreću. 2.5 više prođe u prvom dijelu Nottingham Fulham a na West ham Tottenham igram manje od 3.5 i iz prvog udarca padne gol... :smirk:
  • ksapi
    2k
    Romdhane prošao, čeka se još gol Lindberga
  • ksapi
    2k
    Steta, izasao u 50.min Lindberg.. Samo 1 sut s krila, Gidsel je danas puno toga rijesio sam. Nadam se da je netko izbjegao to :grin:
  • rob ljubavi
    772
    Canellasa birao, ispalo dobro
  • Droljo
    4.8k
    Nadam se da je netko izbjegao toksapi

    Možeš misliti :groan:
    Bar je ušao ovaj za povratak uloga...
    Screenshot-2024-04-02-23-01-52-858-edit-com-android-chrome.jpg
  • ksapi
    2k
    U vezi onog Klarice od jucer.. ok je taj over 3.5, ali nije mi top.. moze to i pasti kao u prvoj tekmi (3/7).

    Puno fokus danas na put za split :cool:
  • Ivdzo11
    2.9k
    danas kakva analizica?
  • ksapi
    2k


    Taman pisem, dok sam dosal k sebi od jucer :grin:

    Daszek under 2.5 (Wisla)
    Prije je bio DK, sada vec duze igra DV i dijeli minutazu s Pirochom gdje igra poluvrijeme ili nesto manje. On svakako nije gol igrac, protiv jacih ekipa ne moze puno i na ovu marginu ima odlicni prolaznost undera.

    Ako gledamo LP + ligaske derbije s Kielceom ima u sezoni 12/14 undera iz igre, jednom je bio u overu s penalima, ali tada su promasili Lucin i Krajewski (prva dva izvodaca) - sansa da se to ponovi je jako mala.
    S ovakvom statistikom ovo je margina promasena za gol i ja ju uzimam.

    Ziceri za podici koef su rukometi - Barca, Magdeburg, Poljska zene i Rumunjska zene
  • ksapi
    2k
    Daszek na svojoj standardnoj brojci jucer - 2 gola :cool:

    6/7 pogodaka na Zoni za sad :strong:
  • strumfich
    129
    ak ti ja pocnem pratit listice zaredat ces 10 promasaja tak da necu vam kvarit zabavu...bar zasad

    da igraju city rudeš i da stavim 100 eura na city, rudeš bi dobio u hendikepu
  • ksapi
    2k


    Ne znam jesi upućen, većina ovdje jest.. Meni je ovo posao, ovakva visoka prolaznost nije slučajna, nije plod sreće nečeg sličnog. Ja sam već godinama 90-95% mjeseci u plusu.

    Klađenje je maraton, u kraćim periodima uvijek može biti minusa, ali šansa da ja na 100 oklada budem u minusu (pogotovo na igračima) je minorna. Neki moj dugoročni ROI (omjer zarade i uloga) u klađenju je 15ak %, na igračima je vjerojatno 25-30%.

    Tako da ostavite te priče o nesreći sa strane i budite strpljivi. Kolega @tercel može potvrditi :cool:

    Nažalost nisam stigao napisati, ali meni je Osijek kod Rudeša danas bio odličan na 1.40-1.50, isto kao i svaka tekma Rudeša. Još uvijek nisu dovoljno spustili koefe na suparnike.
  • strumfich
    129


    Pratio jesam na betrush neke tipstere tako da sam upucen u nacin na koji sve funkcionira, ali nikad nisam ozbiljnije usao u to da bi odabrao određen bankroll i ulagao po unitima. Zapravo se nikad nisam ni aktivno kladio vec samo tu i tamo. Al zasto ne sad pocet. Cijenim sto radis to ovdje za dz pogotovo jer si profitabilan, a ljudi to inace naplacuju.
  • ksapi
    2k


    Ne znam što je betrush (pretpostavljam nešto kao blogabet?), ali odmah ti mogu reći da je tamo mali postotak parova nešto na čemu ćeš drugoročno zarađivati.

    Veliki su problem računi, ako više ljudi uplaćuje iste parove na istoj kladi računi neće dugo trajati, a i ako malo zakasniš već padne koeficjent/promijene se margine kada veći broj ljudi igra iste oklade. Na taj način je teško nešto posebno zaraditi, a još i košta.

    Za ovo što ja stavljam ovdje bi mnogi platili barem 500e mjesečno. Uživajmo dok traje :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.