• Mathiasovi Chageri
    1.8k
    i zla koje je za to zaslužno - DinamoPaggini

    Par puta naglasiti kako je zrno ovih nereda posijao upravo Dinamo prije 15tak godina pretvorivši HNL u svoju kriminalnu hobotnicu sa svojom drugom momčadi u prvoj ligi i pretvorivši sudačku organizaciju u instrument očuvanja moći i dominacije u hrvatskom nogometu. Naravno dignuti glas protiv represije policije i tri puta ubaciti Desinec u priču kako bi se naglasio gnjusan postupak hrvatske policije prema navijačima koji su sinoć kao jednu vestu hommagea bacali palete na njih i prazne bačve Heinekena.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    treba procistiti svlacionicu ,dat Hoxhu belupu nazad neka oproste 500 tisuca eura ako mogu ako ne ,eto im ga mukte . Svlacionica se mora procistiti jako Puno prije nego se dovedu pojacanja. Nema moze bit koristan u rotaciji. Ili jesi ili nisi za Dinamo. Svi poluproizvodi,nedoreceni dovidjorno
  • Peškaman
    2.5k
    To preseravanje o upotrebi prekomjerne sile,ne možeš se u jednom trenutku busat u grudi kako upadaš na teren s bakljama i sa tribine gađaš policiju sa stolicama,bakljama,kamenjem,paletama,bačvama pive a onda kada se opireš uhićenju plakat jer te obučeni ljudi bacaju na pod.
    Normalno da u svakom žitu ima kukolja,da ima među policijom idiota,baš kao što ima i među navijačima.
    Čitam jutros ljudi se zgražaju videom gdje 7 policajaca ženu savladava i na kraju jedan od njih udara nogom u tijelu na podu,a nitko ništa ne piše o tome kako žena tupim predmetom gađa policajca koji je okrenut glavom od nje sa 5 metara.
    Je li se itko zgrozio od takvih na to da je 8 policajaca ozljeđeno,da je jednom slomljena bedrena kost ili što je čovjek zadobio opekline u predjelu vrata?
  • NKDZ86
    227
    Jedino mi je žao jučer kaj Brodić nije dobio priliku, tj. zašto ne dobiva više prilika. A srce me čopilo kad sam vidio da Šutalo ulazi koji nije igrao ne znam koliko dugo...
    Ali hvala Bogu, pobjeda je tu!
  • Slush
    99
    Pun mi je kurac Brekala vise, ali ajde da dam svoj osvrt.

    Recimo da se radi o igracu zvanom X.

    Mi znamo da je igrac X ove godine u 18 utakmica(937minuta) zabio 1 gol.

    Znamo da je igrac X proslu sezonu odigrao 18 utakmica (706 minuta) zabio 0 golova i imao 2 asistencije.

    Dinamova uprava kaze, slusajte imamo kapitalca i dovesti cemo osobu X koja je u zadnje dvije godine, zabila 1 gol i 2 asistencije u 36 utakmica(1643 minute).

    Sta bi zona rekla na taj transfer?
    Slush

    Samo da se osvrnem :cool: :cool: :cool: :cool:
  • The Undertaker
    4k
    Ja bih se sjetio Petkovića, pomislio na Perišića i rekao može.
  • über alles
    1.5k
    Samo jedno zapamtite,nema gorih od interventne policije. Jedva cekaju da se ovak nekaj desi.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Kako samo možeš ne razmisljat kako je njima...
  • Taćini Serhio
    281
    Željno iščekujem sudačkog eksperta Tenžeru da konstatira kako je prvenstvo na rubu regularnosti, jer Dinamo ima puno veće iskustvo igranja pred stranim sucima, a Hajduk nema.

    Brunu Marica u nebesa trebaju da dižu, ako se nastavi ova praksa sa stranim sucima, a nadam se da hoće, nikada više neće ni prismrditi tituli...

    Karma je čudo!
  • Infinity
    15.2k
    Konacno procitana tema, pa imam pravo nesto i napisati

    Ono prvo poluvrijeme je bilo uzitak gledati. Lovre Kalinic ih je spasio teskog debakla. Steta sto je pi*ka. Nema sanse da se frajer ozlijedio nakon jednog bacanja. I danas isto tako nekoliko tovara mi govori da se covjek usro, da nije dobar s glavom i da se bojao novog kiksa. Gol je sigurno njegov, ne odbijas loptu u vatru, to rade samo amateri. Da je ostao u igri razbili bi ih za 45 minuta.

    U drugom poluvremenu nisam ocekivao da ce Hajduk pritisnuti, iako su gubili. Mislim da smo im mi sami to dopustili i drugo poluvrijeme mi se ni najmanje nije svidjelo. Ocekivao sam da ce ekipa koja ima iskustvo igranja svaka tri dana slomiti protivnika i dati jos barem jedan gol za mirnu zavrsnicu.

    Osobno me najvise odusevio RPG. Strasan igrac. Necu sad puno pljuvati, ali mi je najvise zivce izvlacio Petkovic. Sad je to svima simpaticno i ikonski kad smo dva puta slavili u Splitu, ali toliko silovanja lopte kod samo 1-0 nam nije potrebno. Smijao bih se da je bilo 3-0, pa se sprda s nejaci, ovako nas je moglo kostati. Mora sutati ili se ranije rijesiti lopte, jer gradjenje u 16 i usporeni dribling ne prolaze kad te protivnik poznaje i automatski te nepada s 2-3 igraca.
  • Jaro
    5.4k
    gradjenje u 16 i usporeni dribling ne prolaze kad te protivnik poznaje i automatski te nepada s 2-3 igracaInfinity

    A ja sam recimo u prvom poluvremenu vidio 3-4 ovakve situacije gdje on pokraj 2-3 uspjesno cuva loptu, proslijedjuje ju jer bas zato kaj ga poznaju mu se ne usude ulaziti u duel...
  • deda
    27.7k
    Samo da pohvalim korektnost i profesionalnost policije koja nas je dočekivala, ispraćala i osiguravala.
  • hardek
    1.4k
    Ja sam u konstantnom love-hate odnosu sa Brunom. To je jednostavno takva glava i ne možeš tu ništa. Da je on cijelu utakmicu odigrao kao da je na semaforu 0:0 mi ovo dobivamo s 3 razlike, nažalost kod njega dolazi do velikog opuštanja kada vodimo ili kada osjeti da smo dominantni.

    Činjenica je da smo od 60. minute igrali bez napadača jer je Kule bio umoran zbog nedostatka kontinuiteta i velike potrošnje u prvom poluvremenu, a Bruno se igrao nogometa. Zazivao sam i tokom utakmice promjenu Brodić-Petković i vjerujem da bi zabili 2. gol da se Jakir odlučio na to.
  • Crusades1986
    9.6k
    Samo da pohvalim korektnost i profesionalnost policije koja nas je dočekivala, ispraćala i osiguravala.deda

    I po meni je ova vrsta organizacije gdje idemo s autima skroz do stadiona daleko bolja od onih buseva i premještaja na Dugopolju. Em smo u obje tekme bili puno prije početka utakmice na stadionu, a poslije tekme možeš odmah u autu i pojest i popit, a ne čekat do Dugopolja. Sve pohvale za tu odluku, tko god da ju je donio. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.