• Kaj je
    157
    Zona tek sad dosla na red, sretno se iz St-a prije nekoliko sati vratili kući. Čitam malo komentare i ko da ponovno proživljavam cijelu tekmu. Moj sukus za jučer ukratko - jasno smo dali do znanja što su gospoda naspram ocajnih kmecavaca koji kad gube - tuku. Na našoj tribini sve prošlo bez ijednog incidenta, jasno smo nadglašavali (posebno nakon gola) ionako već raspadnut poljud, a na uvrede nakon tekme i "nema na more" odgovarali smo im pljeskom. Jer to je GRADJANSKI!!! Bravo Dinamovci, VELIKI SMO!
  • Simba
    17
    Lijep dan danas :)
    A ovi dolje da su bili imalo realni znali bi da nisu bili tamo gdje jesu svojom zaslugom. Visoko su poletjeli bez krila, a onda naravno da slijedi bolno prizemljenje.
  • kibic
    997
    Ne bi još njih, fala lepa. Nema do naših purgerica iz ZG-a, a i frajli zgodnih imaš i oko ZGa kolko god oćeš.
  • Kaj je
    157
    I moram još samo nešto dodat - moj osobno najdraži dio tekme. Ulazi Perišić, titovci grme, ko da se Bog spustio na zemlju, perisic primi loptu, poljud opet grmi jer je - pazi - primio loptu na par sekundi, a onda dolazi naš lav RILE i pokaže kaj je majstorija. E ako me u tom trenu kad mu oduzeo loptu nisu trnci prošli najjače ikad u životu... PA GDJE ĆEŠ NA STIJENU???
  • Kujtim Shalla
    2k
    brate Hoxha je nista i poredjenju sa spikicem. On je tu godinama i sve gori i gori ,ali i dalje prvi kandidat za mjesto na krilu nakon malog pada forme konkurenta . On onda ulazi i postajem glavni. Njemu se lose izvedbe ne zamjere . Volio bi da i on proradi konacno i da ga krene Kao kuleta . A mali rukavina lagano skuplja minutazu pa da vidimo na sto ce to izaci
  • PlavacZRima
    228
    Neka pjevaju da nas mrze, neka pjevaju svih 90+ minuta tako, ne moraju niti jednu pjesmu pjevat za svoj klub.DZGIS

    Uvijek se sve svodi na onu :"Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji "
  • superhik
    10.2k
    Za jučerašnje nerede isključivi krivci su Uprava Hajduka i HNS i ne znam hoću li doživjeti da to netko napokon kaže javno.

    Ne govorimo sada samo o huškanju tih glava s nekim titulama, igranjem skupine Lige prvaka, osvajanjem kupa i što su sve namljeli u onoj svojoj strategiji. Svako tko se imalo razumije u bilo što vezano uz bilo koja poslovna događajna zna da se takve stvari ne mogu iznjedriti preko noći.

    Ali u pitanju nije ovdje realnost. Još im je onaj Gibonni rekao da se na poljima od snova ne pušta korijenje. To zna svatko tko je od njihovih navijača imalo trezven.
    Stvar je u tome da su oni u njihove ideje usadili glavu da to njima valjda Bogom pripada. Da po samom svom postojanju oni to zaslužuju, ali im neka viša sila ne da doći do toga. Nije pitanje užasnih financija i sportske politike, pitanje je neke više sile (Dinamo, suci, HNS, UEFA...)
    Ako treba silom, silom.

    Drugi dio plana je bio onaj kad su se nadanja počela lomiti, a loša sportska i ostala politika izašla na vidjelo. Trebalo je naći krivca. Trebalo je opet masu očarati pošto su se neki počeli buditi iz hipnoze.

    Onda se našlo krivca u sucima. Isplivale su audio snimke iz VAR sobe. Ponovno ih je neka viša sila spriječila u onome što im bogomdano pripada.
    I stvorila se atmosfera linča koju je, a za to postoje i javni dokazi, objavama sa službenih kanala Hajduka podupirao upravo taj klub.
    I ta atmosfera je jučer kulminirala.

    Masa nije krenula na svečanu ložu gdje se i nalaze glavni krivci. Krenuli su na igrače Dinama pošto su oni za njih ta viša sila koja im nepravdom priječi doći do bogomdanog cilja čak i s dvije čiste pobjede i stranim sucima.

    I na kraju krajeva, tu je HNS koji im je svojom politikom dodvoravanja ne samo to dopustio nego ih je i podržao u tome.

    Gradili ste svoje kule od pijeska zajedno, sada ih zajedno gledajte kako se ruše.

    A mi ćemo pjevati pjesmu pobjede!
  • rioda
    2.1k
    Na kraju ova dva derbija je zaključak da su ih koštale var snimke. Da su ove tekme sudili naši suci, pitanje kako bi sve završilo, sad smo imali prilike dva puta tamo igrati nogomet, a ne kao inače - udaranje po nogama i galama na suca. Strani suci nam nisu mogli bolje sjesti.

    Ovo kako smo ih pregazili jučer u prvom poluvremenu ne pamtim, poljud im je kolektivno zviždao od jada u više navrata, pogotovo kad smo ih stisnuli u 16 metara.

    Bravo Dinamo!
  • Banana 2
    380

    Ma Špikić je dosta fin igrač, ali sa određenim manama koje se neće ispraviti. Da nema tih mana bio bi savršeeno krilo za klub poput Dinama. Loše štiti loptu (mislim da zato i bolje igra desno jer je tada lopta uz liniju), nema osjećaj za zaleđe i donosi dubiozne odluke u protivničkih 16.

    Hoxha od tehnike ima iPhone i dribla unazad čak i kada ima otvoren put prema naprijed.
  • runtothehills
    382
    Mislim da je 1. poluvrijeme jedno od boljih ove sezone, ovi se nisu mogli sastati sa loptom. Šteta samo da im nismo uvalili već dva/tri komada, magarad iskompleksirana bi uletila u teren vec u 50-toj minuti.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Mislim da je 1. poluvrijeme jedno od boljih ove sezone, ovi se nisu mogli sastati sa loptom.runtothehills

    Po meni najbolje poluvrijeme ove sezone i najbolje poluvrijeme na Poljudu tamo od one 4:0 pobjede s Cicom i Rogom. Puno promašenih zicera je malo zasjenilo dojam. Nadam se takvom ulasku u utakmicu i protiv Istre u nedjelju.
  • Sljeme
    1.7k
    Ma Špikić je dosta fin igračBanana 2

    Jedan od najgorih igrača Dinama godinama unazad. I mi im ga s takvima dva put metnemo u četiri dana. :lol:
  • Nogo
    1.3k
    Dečki, zamislite samo da su strani suci sudili od početka u HNL-u.
    Magarad bi imala najmanje 10 bodova manje.
    Čak sa su sudili samo nama, Rijeci, Osijeku i njima dole.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.