• Nolifer
    6.7k
    Pa kaj bi oni više? Bili su jesenski prvaci, pa nek se sad posvete sebi i tom trećem mjestu... :lol:
  • Mrvica
    3.3k
    Gledam i ne vjerujem za ovo boldano :rofl:

    Kao navijač Hajduka, Dinamu treba čestitati, došli su u Split s gardom pobjednika i po dvije pobjede i u tome su apsolutno uspjeli. Dinamo igra jednu od najlošijih sezona u zadnjih 20 godina, ali ja osobno vjerujem u pobjednički i gubitnički mentalitet kao jedan od najvažnijih parametara u sportu. Real Madrid, “Zlatko Dalić i dečki“ i u hrvatskoj svakako DINAMO ga apsolutno imaju, dok ga Hajduk jednostavno nema. Dinamo zna pobjeđivati kada je najvažnije, Dinamo zna i osvajati naslove, a uzorak je prevelik da možemo zaključiti da Hajduk ne zna, ali detaljnije o tome u nekom drugom tekstu.

    https://sportklub.n1info.hr/nogomet/skener-hajduk-se-sramotno-predao-ovaj-dinamo-ce-biti-prvak/?fbclid=IwAR2UGznJx3mGOfzs-hkhoHruETzKYBOMLMOSsc5vgqqH-rJtG70BFwE5Bsg_aem_AXGF3Aqkbe78W0ideUAPYg2Z7qi4iZdoESsn3O5YLB2ClmyM3P-5Qywcs3CE6SDhq08td_kofsTefEwWbrtGYhF0
  • Oluja
    3.7k
    Meni je drago da se kod tovara dolaskom Perišića podiže euforija jer sam uvjeren da će upravo zbog nje puknuti pod pritiskom. Nemaju oni pobjednički mentalitet.Oluja

    Ovo sam napisao prije 3 mjeseca i sinoć se dogodilo, jednostavno su luzeri a ulaskom Perišića u igru su bili uvjereni da se mogu izvući.
  • DrawTube
    3k
    Kao da se s Karepovca javlja ahahahah
  • SjevernaStrana
    761
    "Iako se to ponavlja periodički - to nije Hajduk"
  • Petar86
    592
    Taman pogledao... odmah mi u uho usla recenica tipa ovo nije borbeni, mocni Hajduk bla bla... oni ocito ne znaju da su kvalitetom duplo gori + po ekipe ili starcad ili djeca. Trude se oni itekako ali ako je suparnik debelo kvalitetniji od tebe ( u pravilu) nemas ti tu sto traziti... jeba ih trud i te spike a igraci losiji od losijeg

    Od svih epiteta u svijetu nogometa daleko je najgori "hajdučki". Sto to znaci? Kad god su mogli usrali su, ocajni su godinama, kad god je bitno gube. Lišeni muda i gotovo.
  • don
    1.8k
    Karoglan podnio ostavku

    edit: ponudio* isprike
  • Kermit
    58
    Ako sam dobro slušao, nije se ispričao gostujućoj momčadi zbog ulaska u teren.
  • SjevernaStrana
    761
    Ponudio*
    Osim ako nije nešto novo izašlo
  • DZGIS
    957
    A samo da Karoglavi nije izjavio da imaju bolje rezezrve od nas, možda Kuleta ne bi toliko nabrijao i možda im ne bi presudio

    Ili mu hvala za to, kako god :cheer:
  • Jurki
    8.7k
    "Jučer se dogodilo da su se ljudi osjećali nesigurno na Poljudu, a to se ne smije dogoditi. Nitko se ne smije tako osjećati, ni igrači, ni navijači ni bilo tko u klubu. "
    Luksa nakon sranja jucer..

    Jastog de si bil kad je igrac Istre pogođen staklenom flašicom u glavu?
    De si bil i zakaj nisi sral o nasilju kad je sudac pogođen u glavu u Koprivnici.
    Isto pitanje postaviti novinarskim huškačima i onima koji su filali majmunima glavu sa rijesenim prvenstvima.
    Sad kad su ti govna dosla do vrata... se nasel moralizirati.
    Kako si posijao, tako i žanješ.
  • Mrvica
    3.3k
    De si bil i zakaj nisi sral o nasilju kad je sudac pogođen u glavu u Koprivnici.Jurki

    Da ga opravdam, rekao je na Poljudu a sve ostalo je dopušteno. Ma mlati praznu slamu, glumi moralnu vertikalu jer su g***a došla do grla. Dobro je odglumio da je razočaran, toliko mi ga je bilo žao da mi je došlo da ga uštipnem za obraščiće.
  • Jurki
    8.7k
    a da isprike.. u redu je gađati suca u glavu jer ipak je to bilo u Koprivnici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.