• Captain America
    13.4k
    lik koji prokocka 2 razlike protiv Sparte i PaokaIzet Hajrović

    I izbacio Real Betis. Pobjedu protiv Sparte ovdje i poraz tamo mu ne zamjeram jer je i sam rekao da u tjedan dana ne može ništa napraviti. Slično je Bjelica govorio za osvojeni kup 2018.

    Lučić- Melnjak, Uremović, Šarlija, Moufi- Žaper, Krovinović, Sigur- Perišić, livaja, Sahiti.Izet Hajrović

    3 navedena igrača se vraćaju nakon povrede križnog ligamenta, a kapetan im izgleda kao da mu je jedini plan u drugoj polovici godine igrati turnir 4 konobe.

    Prodat će oni Pukštasa i još neke dotepence, dolaze im pare od Vuškovića, a ionako godinama posluju u minusu.Izet Hajrović

    Za Pukštasa mogu dobiti 10ak milijuna iz MLSa, a pitanje je da li mu se ide tamo. Pare od Vuškovića su već potrošene prošle godine. Godinama poslovanje u minusu dođe kad-tad na naplatu, već viđeno previše puta.

    Samo budala može prodati Baturinu ako osvojimo prvenstvo.Banana 2

    Trenutno se odrađuje revizija financija kluba pa ćemo biti pametniji. Ako situacija ispadne loša, najlakše ćeš se pokriti s prodajom Baturine.

    Stojković ne može nadomjestiti Baturinu i ljudi trebaju prestati fantazirati o njegovom povratku kao rješenju svih problema od krila do desetke.Banana 2

    To ćemo još vidjeti.
  • Bruh
    888
    ma htio je dobit od Kulenovića dres
  • kibic
    1k
    Ne navijamo za Jakirovu pedalu vec za Dinamo.Jurki

    Ovo.
  • marcio amoroso
    32k
    Znam da ovdje svi dišu za Dinamo i da nama tu ne trebaju pozivi, ali zovite sve okolo na tekmu u nedjelju. Dinamo sada ima samo finala do kraja sezone i moramo pokazati privrženost klubu i pomoći u osvajanju dvostruke titule.

    U nedjelju svi, ali baš svi na Maksimir!!
  • Mr Anderson
    5.3k
    Prva domaća utakmica nakon skoro mjesec dana, odmah poslije dvostrukog rušenja tovara. Gdje ćeš bolje pozivnice svima. Ako nas se u nedjelju ne skupi 10.000, onda neće nikad.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Izgleda jos jedan ljubitelj muzeja :nerd:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Skupiti će se i više.marcio amoroso

    Nadam se i ja, ali poznavajući mentalitet prosječnog navijača ne bih se zalijetao.
  • Banana 2
    397
    Trenutno se odrađuje revizija financija kluba pa ćemo biti pametniji. Ako situacija ispadne loša, najlakše ćeš se pokriti s prodajom Baturine.Captain America

    Imamo dovoljno igrača u rosteru da se namakne sredstava i bez prodaje Baturine, a pogotovo ako uđemo u LP. Ulaskom u LP mi bismo trebali imati barem 15-20 milijuna za generalni remont i ako se u tom kontekstu potroši manje imat ću ozbiljan problem sa vodstvom kluba. 10 milijuna se može namaknuti samo prodajom viška poput Bulata, Mohe, Hoxhe, Boška, Perića, Živkovića, Brodića i Kaneka.

    Ako uđemo u LP, nužnost je nagovoriti Petka da ostane dugoročno i zadržati Baturinu još barem sezonu ili dvije, a prodajom viška i europskim sredstvima financirati remont momčadi. Da se mene pita, prodao bih i Mišića, a i Ademija i Rileta ako ima kupaca.

    Prodaja Ivanušeca pod dugoročnim ugovorom je prošlog ljeta bila najveća greška. Tada smo i dalje imali Petka i Baturinu. Prodaja Baturine ovo ljeto je pucanje u vlastitu nogu ako uđemo u LP.
  • NORTE
    9k
    Dinamo sada ima samo finala do kraja sezonemarcio amoroso
    Dobro napisano.

    A sada pregazit hajdučku "filijalu" koju bodri 30 tovarskih frendića.

    Petković je nakon "slučaja jarni" zabio za pobjedu nad Betisom u Sevilli, prošao Betisa, odlučio prvi derbi u Splitu, "asistirao" za novu pobjedu u Splitu, sve pod budnim okom jarnija koji je obje s Betisom gledao na aparatima, a oba derbija gledao uživo iz poljudske lože.

    Petko je legenda dinama, a nadam se da će to okrunit titulom.

    dZIS
  • Droljo
    4.8k

    Još bih dodao i gol za repku uz klauna u studiju... :blush:
  • Neki tip
    19.1k
    Nisi bio često na tekmama ove sezone..

    Jer je kiša.
    Nema kiše, sunce je i 25 stupnjeva.

    Jer je sunce pa buš si "rađe" prošetal neg na to ruglo.
    Prošeći od doma do stadiona ak ti se šeće.

    Jer je Mamić otišel, ali zapravo duhom nije otišel.
    Mamića više nema ni duhom, a i u sjećanjima blijedi.

    Jer nije napeto.
    Napetije je nego ikad!

    Jer je prenapeto, nemaš živce za to.
    Hajduka smo otresli, a za ostalo se saberi.

    Jer Petko šeće terenom.
    Petko je gospodin i frajerčina u jednom i imaš ga čast i privilegiju gledat u Dinamovom dresu.

    Jer nema Petka, ostali ne znaju španat.
    Ima Petka, na terenu, pod sjeverom i pod jugozapadom s megafonom - faca u svakoj od prilika.

    Jer je trener neznalica Bišćan.
    Jer je trener neznalica Jakirović.
    Trener je takav kakav jest, nije ni prvi ni zadnji kojim ćeš biti nezadovoljan, ali tu je, vodi klub za koji kažeš da navijaš pa navijaš i za njega i sve koji stoje pod Dinamovim grbom!

    Jer su stalno neke borbe, a ti bi samo kokice.
    Makni se u stranu ako bude opet borbi, nisi za to, ne moraš ni biti, kupi si jebene kokice i gledaj tekmu, tamo gdje ti je mjesto - na stadionu!

    Jer si umoran od borbi, treba ti odmor.
    Za ovo se i jesi borio. Dinamo se vratio, teži dio si odradio jebački, sad dođi i uživaj!

    Jer si buš guzicu zmazal.
    Ma nabijem te u guzicu. Ponesi si maramice, podguz i na stadion!

    Jer ovo jer ono jer.. dosta jebemu sve!

    Ali, ali... ni'ko ne ide.

    Probudi se, tko ti laže? Idu svi!!

    Dinamo - Istra, 7. travnja, u 17h.
  • emilperska
    3k
    Daj neka netko mi detaljnije objasni scenarij po kojem mi možemo direktno u EL kao osvajači kupa, ako ECL osvoji klub koji je EL osigurao kroz prvenstvo.

    Taj dio mi je jasan da ulazi klub s najvećim koefom iz kvala. Nije mi jasno to što govore da je Ajax trenutno ispred Dinama, koliko ja vidim tablicu Eredivise, Ajax nije ni u finalu kupa, a po prvenstvenom plasmanu ide u ECL, a ne EL?
  • scooniepenn
    1.8k

    Mislim da 90 posto ljudi nije oduševljeno Jakirom i to je fakt. Ali vidim ti već znaš da ćemo mi kao prvaci dvaput izgubiti kao nositelji u kvalifikacijama i igtrati Konferencijsku. O čemu ti pričaš? Mi da smo imali Ivanušeca i ovu obranu vrlo izvjesno ne bi ispali od Sparte, dapače kladio bih se u veliki iznos. Dakle, čisto sumnjam da čak i s Jakirom uz dobar prijelazni rok mi nećemo minimalno Europsku ligu igrati. Cijela poanta tvog upisa je mijenjati Jakira kao prioritet, a uspjeh Dinama je sekundaran uz sigurno gubljenje dvaput u kvalifikacijama. Apsurdno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.