• cibona
    1.4k
    Sve shvacam, ali 3-4 jakirova fana na ovom forumu necu nikada...

    Svaki put na ovoj temi likuju nakon bilo kakve pobjede, ali nakon sramotnih poraza šute ko zaliveni.

    Danasnja predstava jos jednom potvrduje cinjenicu da jakir nije trener za dinamo. Mozemo biti sretni da hajduk ima veceg redikula na klupi od nas...
  • austrijanac
    2.6k
    Ne znam što se treba dogoditi da bar sami sebi kupimo mir. Zbilja ne znam. Vi mi recite.Tongo Doumbia


    Za početak, da se ne sramotimo u Europi s 5 komada, da dobivam flashbackove iz ere notornog kriminalca i brata mu.

    Poslije toga da mu barem dvije zamjene od njih pet imaju smisla.
  • Str1nger Bell
    677
    Jakirovica je danas spasilo samo to sto je na suprotnoj strani jos veci papak i neznalica Karoglan.
  • kajsitilud
    190
    da me neko u 3 ujutro probudi, znao bi najbrojat sve vjerne lajkere upisa podrske jakiru :lol:
  • strumfich
    129
    Da se razumijemo, Jakir treba dobit otkaz na kraju sezone, al ne zbog ove utakmice.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    iz Europe smo ispali, vraćati se na to je identično kao i moronski optuživat Bišćana da nije mjenjao u Ateni, a od tad smo ispali iz još dva europska kupa.

    Moja poenta je bila da imamo devet HNL utakmica do kraja, daj Bože da se mučimo svih 9, da ih sve riješimo sa 0-1, da uzmemo i Kup, a poslije toga neka nas preuzima Petar Šegrt, fantastično mi se jebe.
  • cibona
    1.4k
    Tocno to. Captain, maksimirovic i mihaljevic. Cim vidim njihove postove na ovoj temi moram popiti nesto za smirenje zivaca.

    Oprostite svi, ali tako je.
  • kajsitilud
    190
    ima tu jos par komada :grin:
  • jp23
    2.2k
    zaboravio si bannatog legendu plavca
  • Str1nger Bell
    677


    Plavac je Sergejov account, nema drugog objasnjenja.
  • cibona
    1.4k
    Kako sam uspio svog miljenika zaboraviti :gasp:

    A sigurno se skriva tu medu nama i dalje s jos jednim u nizu laznih profila hahaha
  • Yovitssa
    313
    A evo, slušam sad Toplaka i upravo Karoglana, kažu i jedan i drugi da je Dinamo iznenadio promjenama u odnosu na subotnju tekmu i tim drugim napadačem. Karoglan je dodao još da nam zbog toga u prvom poluvremenu nisu mogli ništa.
    Ja sam isto za to da Jakir ode, ali možda bude nekaj od njega. Nije lako dobiti dvije za redom na Poljudu.
    Jest da je nakon poluvremena igra bila kriminalna, ali jednostavno su ušli igrači koji su u formi u banani skroz. Bulat je propao da to nisu istine, a Hoxha je po deseti put dokazao i pokazao da mu je top klub Slaven Belupo i da nema kaj tražiti u Dinamu.
  • Zagi
    4.9k
    Ne znam što se treba dogoditi da bar sami sebi kupimo mir. Zbilja ne znam. Vi mi recite.Tongo Doumbia
    Recimo da prvi put u povijesti izbacimo neke španjolce iz euro natjecanja.

    Oh wait
  • Banana 2
    397
    Bipolarna utakmica.
  • Mihaljević
    8k
    Bravo majstore samo deri, ja svoje mišljenje imam i nikad se nisam vodio mišljenjem većine. Meni je Jakirović dobar trener, nije ništa specijalan i dosta sam ga puta kritizrao, ali daleko od toga da je on najveći krivac, uostalom i da je Jakirović loš trener po vama, pa nije on sebe sam tu doveo, napadnite onda Perasicu, Tomačića , Skendera, Zajeca ili ko je više tamo glavni... Pa nije Jakirović kriv što oni vjeruju u njega. Pogledajte kakve su ekipe imali Bišćan, Krznar, Kopić i Čačić? Pa šta su napravili? Jakirović vodi najlošiji Dinamo u posljednjih 5-6g i to je činjenica, i sa obzirom na tri OČAJNA prijelazna roka, odlično se drži i imao je dosta odličnih pobjeda, Betis, Paok, Hajduk x2 na Poljudu, Rijeka x2, naravno bilo je tu i sramotnih utakmica od kojih ne bježim. Glavni smo konkurenti za naslov, u finalu kupa smo, možemo igrati LP direktno ako budemo imali sreće. Svaka čast gospodine Cibona, ali ja imam svoje mišljenje i nisam od onih "kud svi tud i ludi Mujo". Puna podrška treneru Sergeju Jakiroviću!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.