• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sa najlošijim Dinamom u zadnjih 15 godina je povezao dvije pobjede na Poljudu protiv najjačeg Hajduka u zadnjih 15 godina.

    RPG na lijevom beku kao iznenađenje, majstorski potez sa stavljanjem Kulenovića kojeg nitko nije očekivao, obrana se ustabilila i primila 5 golova u zadnjih 10 teških domaćih utakmica (Hajduk x2, Rijeka, Osijek) a nekada smo obranu gledali kao najkritičnije dio ekipe. Neporažen je u ligi i kupu još od siječnja i ima omjer 9-2-0.

    Ima negativnih strana, igra nije uvijek najljepša ali treba istaknuti i pozitivne stvari jer se negativne ističu uvijek i u svakoj prilici. Meni je ipak Dinamo iznad osobnih antipatija prema nekoj osobi i pokušavam realno sagledati situaciju. Drago mi je da trener ima ogromnu podršku u dinamovoj javnosti jer smatram da to i zaslužuje u ovom trenutku.
  • quizzy86
    41
    drugo poluvrijeme je pokazalo da ovaj čovjek nije dostojan Dinama, ali nakon sto pobjedi i ovakav jadni jajduk dva puta u cetiri dana i to na poljudu, to pokazuje da ipak nesto zna..
    daj Boze da osvojimo duplu krunu i onda na ljeto sa novim trenerom krenemo u europske i domace pohode..
  • Dzgšb
    278
    sve se slažem
  • Dudu9
    447
    Dinamo danas prvo poluvrijeme odigrao brutalno, jebeno se iznenadio, steta ne iskoristiti zicere jbga, drugo a klasika povlačenje nervoza, ali i to kako neki pišu lose drugo poluvrijeme, nabrojite te zicere Hajduka imali su samo u zadnjoj minuti prečku, sve ostalo bilo nabacivanje pa sta bude, i nakon 2 pobjede zaredom protiv Hajduka ovdje se piše o otkazu itd mislim katastrofa, da nije neki vrhunski trener znamo , ali po nekima ako osvojimo prvenstvo i kup da svejedno treba dobit otkaz, daj se zapitajte sta pišete kad lupate, pa ni jedna uprava nece to napraviti, jedino da Klopp se javi i pita jel može bit trener, boljeg je teško naći ako i pronađu treba platit oštetu Jakiru i masno platiti novog trenera tako da zaboravite na to
  • Mr Anderson
    5.4k
    Aj prestanite srat, dobio je dva puta u 4 dana najvećeg rivala u gostima. Ako osvoji duplu krunu, naravno da će ostati.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Nije mi se svidjelo povlačenje u drugom al za prvo poluvrijeme skidam kapu, iznenađenje s formacijom i jedno od najboljih poluvremena ove godine.
  • kibic
    1k

    9. drugo poluvrijeme jučer.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Koji show od teme,opet je vrh i top dok ne vrati ekipu u realnost
    Već viđen film
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Mi smo tu di jesmo, odnijeli smo veliku pobjedu ove godine Dinamovim Proljećem i sve pozitivno što će se dogoditi do kraja sezone je bonusGražvydas Mikulėnas

    Izgleda da ćemo se za te bonuse morati dobro živcirati

    Aj prestanite srat, dobio je dva puta u 4 dana najvećeg rivala u gostima. Ako osvoji duplu krunu, naravno da će ostati.Mr Anderson

    od kuda znaš? naravno da ne znaš već bubaš. Svaki put ista priča nakon utakmica, kako vam se samo da? Što ako sada Rijeka uzme duplu krunu? onda se svi povuku u svoje rupe i ne javljaju se. Dajte budite realni i prestanite biti ego triperi čim uhvatite 5 minuta slave. Čovjek je više puta dokazao da nije trener za Dinama, Amen. Ovo likovanje na zoni je dno dna, osjećam susramlje.

    A ti kolega opet častiš epitetima, a nije ti prvi put
  • Mr Anderson
    5.4k
    od kuda znaš? naravno da ne znaš već bubaš. Svaki put ista priča nakon utakmica, kako vam se samo da? Što ako sada Rijeka uzme duplu krunu? onda se svi povuku u svoje rupe i ne javljaju se. Dajte budite realni i prestanite biti ego triperi čim uhvatite 5 minuta slave. Čovjek je više puta dokazao da nije trener za Dinama, Amen. Ovo likovanje na zoni je dno dna, osjećam susramlje.Gražvydas Mikulėnas

    Koji dio ti nije jasan? Treba crtati? AKO...ključna riječ. Ili ti znaš da će dobiti otkaz i ako osvoji duplu krunu. Ako ne osvoji, jasno da će letiti s klupe.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    pa ja mislim da neće sve i da osvoji duplu krunu. U redu je da se razlikuju razmišljanja ali od kuda ti pravo da bilo koga častiš epitetima? opasni ego triperi
  • Mr Anderson
    5.4k
    Koji epiteti, kakvi ego triperi?
    Nisam ni ja preveliki ljubitelj lika i djela Jakirovića, ali ako netko misli da će ga se potjerati nakon što i osvoji (daj bože) duplu krunu, bojim se da je taj u teškoj zabludi.
  • Praskaton
    1.8k

    Zasto nebi bio bivsi ako osvoji duplu krunu?
    Pa nismo mi neka Croatia Zmijevci da nam je to najveci uspjeh ikad i nema dalje od toga.
    Ako se covjek ne uklapa u viziju onog Dinama kakav bi trebao bit( a ne uklapa iz xy razloga koji su nabrojani) onda je logicno da se raziđe s njim.

    Bitno je osvojit nesto al bitan je i nacin kako se do toga doslo.Kad zavrsi sezona nek ljudi koji su zaduženi za to sjednu i sagledaju sve sto se događalo u mandatu trenera.Ako neko misli da je bilo dobro,bojim se da je taj u teškoj zabludi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Poštovani kolega ja sam jučer ostavio jedan upis u nadi da ćemo kakav god rezultat bio izbjeći prepiranja na ovoj temi, evo vidi niže.

    Stvorio se problem na zoni a to je da imamo dva tabora, jedan je team jakir i njegove rakete a drugi šimićevi igrači odnosno pojačanja. Pretjerano pljuvanje ili hvalisanje istih stvara nerealnu sliku i netrpeljivost među kolegama i osobno mi je žao jer sam sudjelovao u istome. Ajmo svi skupa do kraja sezone stisnuti zube i dati maksimalno od sebe što možemo a to je podrška posjetom kad igra Dinamo.Gražvydas Mikulėnas

    da ti odgovorim za kraj na zadnji upis

    Aj prestanite sratMr Anderson

    Podrška Sergeju, povedi nas u berbu bodova i popišaj se po hejterima.Mr Anderson

    ajmo biti realni, koliko toliko normalni i uvažavati se bar na minimalnoj razini, ova sezona je bila rollercoaster emocija i toliko je potrganih živaca da nam stvarno dodatna netrpeljivost nije potrebna.

    Svima ugodan ostatak dana,

    Dj svima, baš svima
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kad zavrsi sezona nek ljudi koji su zaduženi za to sjednu i sagledaju sve sto se događalo u mandatu trenera.Ako neko misli da je bilo dobro,bojim se da je taj u teškoj zabludi.Praskaton

    Ovo je bit svega, a ne što o treneru mislimo ti, ja ili Mikulenas. Imamo vodstvo kojem bi trebali vjerovati i koje neće imati nekih skrivenih motiva i sukladno tome će donijeti odluku iza koje će stati. Ako osvoji duplu krunu, njegov položaj postaje čvršći, sasvim jasno. Ljudi unutar kluba imaju najbolji uvid u sve. Ti misliš da su oni u zabludi ako donesu odluku da ostane, to je tvoje pravo, ali irelevantno za konačnu odluku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.