2 pobjede na Poljudu nakon 3 i pol godine posta :lol:
    190
    ne znam jeste vise sramotni vas par kaj likujete il ovaj klosar na klupi.
  • miro
    3.1k
    Ne znam što bih napisao, ali mislim kako nam ovo drugo poluvrijeme pokazuje pravo lice Jakira. Čega se bojis!!??? 3 razlike si bolji od njih danas, a da je Sigur pogodio nama je voda u ušima...ne znam, ajde nek izvuče prvenstvo
  • Bernard
    322
    Ti smiješni čovječuljče, prevaro od trenera, antitalentu jedan,od prvog poluvremena ti napraviš ovo!! Srce mi kuca tisuću na sat koliko ljut. Oprostite na izrazima..
  • hardek
    1.4k
    Ekipa, prvi ne volim Jakira al treba bit realan i reći da je prvo poluvrijeme trebalo biti 0:3 a nije on kriv što naši nisu zabili. Nemojmo bit naivni pa mislit da se mogu odigrat 2 takva poluvremena, svi smo znali šta slijedi nakon tih silnih promašaja.

U svakom slučaju palac gore za prvo poluvrijeme jer je konačno iznenadio protivnika a i nas. Drugo poluvrijeme je bilo sasvim očekivano da se tovari dignu
  • austrijanac
    2.6k
    Vidović (Srećom samo posudba)Captain America

Objasniš mi kako je moguće da je Vidovic bolje igrao kad je došao nego sad? I kako je moguće da su svi igrači pali u njegovom mandatu?

Ili je za to netko drugi kriv?
    13.3k
    Objasniš mi kako je moguće da je Vidovic bolje igrao kad je došao nego sad?austrijanac

Odigrao je dobro protiv Belupa i Rudeša... Nekoliko nas je tu pisalo da se pričekaju ozbiljne utakmice, a pričalo se kako će ga Bayern otkupit za 11 milijuna.
    2.6k
    Naš najbolji igrač protiv Hajduka u onom porazu.
    Onda kao i ostatak ekipe pada u potpunosti.

Ne znam koliko vama treba vremena i utakmica da vidite da Jakir nije trener za Dinamo. Nit će ikad bit.
  • jp23
    2.2k
    Ako već sada nije dostupna zamjena, i ako je vjerojatno da će ostat do kraja sezone na klupi, nadam se da će osvojit trofej i nakon toga otići. Hvala lijepa na nekoliko pobjeda, no nisi trener za budućnost Dinama, niti si trener na razini Dinama.
  • hardek
    1.4k
    Svi to znamo, al realnost je takva da Jakir ostaje do kraja sezone.

Naravno da je odavno trebao dobit otkaz, al sad će se sigurno čekat kraj sezone. Best case scenario dupla kruna i odlazak Jakira. E sad, da li je realno očekivati da će netko treneru dat otkaz nakon osvajanja 2 trofeja...
  • ElektricnaInfluencija
    153
    I da pobijedi svaku tekmu do kraja sezone, on mora dobit otkaz nakon tekme s Rudešom.
  • ShanKu
    337
    Tema Jakirović.... je jako jako široka tema za raspravljanje :lol: mi ga mrzimo, on pobjeđuje
  • Jaro
    5.4k
    Usao Perisic i ovaj se usrao do kraja. Vece kukavice od ovog dinamo nije imao... 35 minuta nabijanja lopte u bunar...
  • strumfich
    129
    Ljudi daj ohladite glave. Neki od vas ocito nikad nisu igrali profesionalni sport. Mozes ti bit 3 puta bolji, al kad se protivnik baca na glavu i salje sve naprijed zadnjih 20 minuta nesvjesno se pocnes povlacit bez ikakvih trenerovih naputaka. Kule i Petko su se ispuhali i bilo je nerealno za ocekivat istu igru u drugom poluvremenu. Da smo zabili jos samo jedan gol u prvom pol. (a trebali smo minimalno 2) utakmica bi se smireno privela kraju.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Pošto ste svi uvidjeli da će trener vrlo vjerojatno ostati do kraja sezone, voljeli ga ili mrzili, jednu stvar si morate priznati.

Nakon Zajecove odluke da će on ostati, svi su proglasili dan žalosti i očekivali poniženje na uredu "Informbiroa".
    On je izvukao dvije pobjede. Ako gledate realno i rezonski, od četiri poluvremena, jedno smo bili vrhunski, jedno solidni, a dva nešto lošiji. I u ta četiri poluvremena, odnosno dvije utakmice, "Majstori s mora" su nam jedinu ozbiljniju prijetnju napravili preko KTC- ovog pogrešnog štopanja lopte kontra nogom.

Ako je samo S.J. pičketina zbog drugog poluvremena i bunkera, onda je jebeni mag ako je pripremio onakvo prvo poluvrijeme. Nije on ni jedno ni drugo. Istina je negdje u sredini.

Otišli smo dolje sa najvećim crnilom posljednjih valjda 15 godina, a izvukli dvije pobjede u 4 dana, nakon 4 jebene, duge godine posta. Ne znam što se treba dogoditi da bar sami sebi kupimo mir. Zbilja ne znam. Vi mi recite.

Ja bi recimo potpisao da svaku utakmicu do kraja dobijemo 1-0/0-1, a da nas s klupe vodi Stanko Mršić. Ne znam s kojim se pak demonima Vi borite.