• Jaro
    5.4k
    kakvo lose peglanje imagea neznalice
  • quizzy86
    38
    i jos mu ljudi daju podrsku u komentarima, na osnovu cega?!
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mislim da trener ima veliku podršku među širokim masama navijača Dinama, pogotovo nakon ovog niza 8-2-0 u domaćim natjecanjima.

    To je nepopularno mišljenje na ovom forumu pa neću previše braniti trenera jer znam da živciram neke ljude koji ne vole pluralizam ali meni je sasvim normalno i logično da trener jednog kluba u ovoj situaciji ima apsolutnu podršku.

    Znam i da nakon pobjede nad Hajdukom ovdje budu ispisana 3 komentara a sutra ako izgubi će biti ispisano 20 stranica punih uvreda ali to opet govori o nepoštenom vrednovanju u kojem je trener kriv za poraze ali nije zaslužan za pobjede. To je to od mene za ovaj put u vezi trenera.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    kaj je najgore Jakir je 99% siguran na klupi i za iducu sezonu pa makar ne osvojili prvenstvo, jedino mislim da bi u slucaju da ne osvojimo barem kup otisao jer bi onda bili u teskoj banani i opet bi igrali konferencijsku, ovako bar sa osvojenim kupom imamo europa ligu koja je nekakvo realno natjecanje za nas.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Pa treba mu sad dati podršku. Očito je da ostaje do kraja sezone. Treba mu zato dati podršku da ovo izvuče na najbolji mogući način. A ne ko papagaji ponavljati jedno te isto i kad se izgubi i kad se pobijedi.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    siguran na klupi i za iducu sezonu pa makar ne osvojili prvenstvodinamozivivjecno

    Ako nakon takvog završetka sezone bez titule prvaka(nedaj Bože da bude takav završetak) lik i dalje bude na klupi e onda stvarno ne znam kaj više reći.... Očito bismo se morali srozati u rang trenutnog Osijeka da ga se makne. A upitno je i tada. Možda bi mu se i tada dalo još jednu priliku da prođe još jedne pripreme i još jedan prijelazni rok.
  • hardek
    1.4k
    Ne postoji scenarij u kojem Jakir dobiva otkaz prije kraja sezone. Što se tiče daljnje suradnje, sigurno bi zadržao posao ako bi osvojio HNL i kup, vrlo vjerovatno ako osvoji "samo" HNL, dok mislim da bi dobio otkaz ako završi 2. ili 3. u HNL-u i u slučaju da osvoji kup.

    Naravno da se nadam najboljem a to bi bilo osvajanje duple krune i rastanak, al nisam pretjerano optimističan
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Ma ja jednostavno ne vidim nacin na koji on moze otic cak i da ne uzme kup, a naravno da to nije dobro jer ce krenut nova sezona u koju cemo uc sa istim problemima ako ne i gorim jer vjerovatno ostajemo bez Batija i Petka i tek onda krecu pizdarije.
  • Praskaton
    1.8k
    Citam i ne vjerujem.Kazete on bi trebao bit trener i u iducoj sezoni.Jel ovo neka bolesna skrivena kamera??
    Jel gledamo iste utakmice,istog Dinama?

    U kojem svemiru ce (nadam se nova) uprava ostavit ovakvog neznalicu na klupi za iducu godinu? Nema sanse,odbijam vjerovat u to.

    Pa nakon svake utakmice bez obzira na rezultat meni je muka gledajuci ovakav Dinamo.
    On je trebao davno bit bivsi.Nije.Velika greska Zeke,IO te uprave koja sprovodi tu odluku.Ostaje do kraja i nadam se da ce napravit odlican posao,uzet prvenstvo i kup.
    Al što nam dugorocno to vrijedi ako igraci pod njegovim vodstvom nazaduju?

    Kakav utjecaj moze imat trener na igrace ako protiv Rudeša viče sudcu sviraj kraj,ako u 4 dvoboja sa tovarima ulazi ko najveca kukavica,ako proziva javno igrace,ako forsira nebulozne transfere tipa Hoxha,ako...ma mogu do sutra,nebitno.

    Nemojte ljudi grijesit dušu i takve bedastoće govorit.Čuj da on bude trener iduce sezone...
  • Infinity
    15.2k
    Nije bitno sta cemo osvojiti, ostaviti njega da nas vodi narednu sezonu bi bila teska glupost i potez koji pokazuje manjak ideje, volje, ambicije... Sergej Jakirovic nije trener za Dinamo i do ljeta se mora naci bolje rjesenje!
  • Krizy
    35.5k
    Znam i da nakon pobjede nad Hajdukom ovdje budu ispisana 3 komentara a sutra ako izgubi će biti ispisano 20 stranica punih uvreda ali to opet govori o nepoštenom vrednovanju u kojem je trener kriv za poraze ali nije zaslužan za pobjede.Maksim Maksimirski

    Trener je Dinama, a ne Slaven Belupa.
    Davno je ispucao smirenost navijača s velikim brojem poraza.
  • Captain America
    13.3k
    Bio bi presedan da Jakir uzme naslov i dobije otkaz. Svi znamo što se događalo zadnjih godinu dana, kako je vođen klub, kako su dovođeni igrači i za kakve novce nakon što su prodana 3 reprezentativca. Imali smo Vlatku umjesto sportskog direktora, glavni skaut je zaposlen 10 dana prije zimskog prijelaznog roka, propadali su igrači koji su već odradili fotografiranje, najskuplje pojačanje se ozlijedilo na zagrijavanju prije prvog starta od početka.

    Jakir je došao kad smo imali 5 bodova zaostatka, pokosile su nas ozljede ključnih igrača, doveli smo jedno i pol pojačanje ne računajući Thea i uspio je to sve okrenuti u našu korist da ovisimo sami o sebi 9 utakmica do kraja. Opet smo prezimili u eurokupu i izbacili još jednog velikana.

    Stanimo iza trenera još ova 2 mjeseca. Marko Marić zna "nešto" više o nogometu od nas i prošo je "nešto" više od nas i s razlogom je stao iza trenera.
  • cibona
    1.4k
    Jakir je došao kad smo imali 5 bodova zaostatkaCaptain America

    A koliko sad imamo bodova zaostatka :blush:

    Jakir mora biti bivsi na kraju sezone, osvojio on prvenstvo ili ne!
  • Paggini
    5.8k
    i s razlogom je stao iza treneraCaptain America

    Taj razlog je, da se mi svi ovdje ne lazemo, u izostanku kvalitetnog kadra na trzistu, kao i o odluci da je sezona u zenitu i da mijenjanje s nekim polovicnim izborom ne bi nikom pomoglo.

    Pod Jakirom smo odigrali dobro protiv Rijeke doma dvaput, Betis dvaput, Gorica i Sparta ajd, poluvrijeme protiv Varaždina al sve ostalo je bio apsolutni horor za gledati, a bome i par potpunih tragedija, o cemu mi pricamo ovdje? Da se njemu da i iduca sezona?
  • Captain America
    13.3k
    A koliko sad imamo bodova zaostatka :blush:cibona

    Uz utakmicu manje i utakmicu s vodećim za par tjedana kojeg je dvaput dobio. Situacija je bolja nego što je bila kad je došao ovdje. Došao je nakon 2 kiksa u prva 3 kola i nakon traumatičnog ispadanja iz LP. S Dinamom mu se pružila šansa kakva dolazi jednomu životu. Na njemu je da pokaže u idućih 9 utakmica da je zaslužio voditi klub i iduće sezone osvajanjem naslova.

    Taj razlog je, da se mi svi ovdje ne lazemo, u izostanku kvalitetnog kadra, kao i o odluci da je sezona u zenitu i da mijenjanje s nekim polovicnim izborom ne bi nikom pomoglo.Paggini

    Marić i pretpostavljam Zajec vide da u ekipi nema ni približno kvalitete koliko je bilo zadnjih godina pa da se očekuje da ostaviš konkurenciju na +10 bodova. Prije 2 godine je smijenjen Kopić 5 kola prije kraja i doveden je Čačić. Bila je prilika smijeniti Jakira 10 kola prije kraja za vrijeme reprezentativne pauze. Kako je Jakiru Dinamo prilika koju dobiješ jednom u životu, tako je i Mariću. Sigurno ne bi ugrozio svoje dionice s davanjem podrške treneru da ne misli da on to može izvući.

    Da se njemu da i iduca sezona?Paggini

    Ako osvoji naslov, da. Taj mu je zadatak bio dan kad je dolazio u Dinamo i ako ga ostvari, logično je stati iza trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.