• Kujtim Shalla
    2.1k
    Uprava i predjesnika nose najvecu dgovornost za rezultat iovu sezonu od sad. Iako su tu samo ovo kratko vrijeme. Donjeli su odluku kakvu su donjeli. Imali su mogucnosti skinuti jakira protiv koga je 99 posto svih dinamovih navijaca . Nas vecina vidi gdje to sve vodi,i da sa njim nema napredka. Mi samo mozemo postovati odluke donesene sinoc od strane ljudi koji smo mi izabrali. Vd sd super mislim. Maric je po meni ekstra kandidat i uvijek ce mi biti drazo i bolji od stranva jer ce zasupatu dinamove interesse kao pravi dinamovac. Ako pušimo sezonu krivis su oni jer su imali dovoljno vremena spasito ovu sezonu. I nakon paoka i nakon rudeša smo jos unutra . U slucaju jos jednog poraza od hajduka ja sam ubjedzen da Jakir nece ostat na klupu dinama
  • Jaro
    5.5k
    U slucaju jos jednog poraza od hajduka ja sam ubjedzen da Jakir nece ostat na klupu dinamaKujtim Shalla

    Al tad ti je kasno za spas sezone... I realno bmk za ovu sezonu, ja sam je vec prekrizio, al onda daj pedalu prevari i dovedi trenera za buducnost, ili nam je buducnost kukavicluk na terenu, mucenje protiv Rudesa i ispadanja u pretkolima euronatjecanja - ovaj trener je garancija tome osvojio naslov ili ne (a nekak nemam povjerenja da moze)...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    brat moj to i ja govorim. Da mi jedino nije jasan taj potez ,jer ovo jeste gledajuci sa ekonomske strane ,a onda i svega drugog koje dobar Lova donosi dobrog najvaznija sezona mozda ikad. A i s moralne i navijacke strane , nakon svega loseg sto se desavalo bilo bi fantasticno osvojiti titulu. Zato je ne mogu otpisati
  • Kruno
    140
    Mene su skroz razocarali ostavljauci njega za trenera.
  • striko
    1.2k

    Nisam siguran ni da bi ga otac ostavio na klupi. Čime je zaslužio ovakav kredit ne znam.. Kad je već ostao nek nam svima začepi usta pobjedom na Poljudu bar u ovoj prvenstvenoj.
  • Maki2
    435
    Sad je gotovo, sto je tu je. Do kraja je prvenstva i nema smisla ga sad mijenjat kad novi trener nema vremena za uigravanje. Dati cu mu podrsku time da necu sirit negativu tu po forumu, ali je jasno da u novu sezonu moramo uc s novim trenerom.
  • quizzy86
    41
    ako dobijemo tovare, jos ce mu i ugovor produzit..
  • rioda
    2.4k
    Zna li se uopće kakav on ugovor ima?
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Na transfermarktu piše "contract until June 30 2024"
  • Jaro
    5.5k
    ovo je gotovo sigurno krivo, pa nije dosao bez bar 2 god ugovora...
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Da je do juna mjeseca 2024 davno bi dobio nogom u guzicu i trenirao dugopolje vec do sad
  • quizzy86
    41
    mislim da do 2026., ne mogu nac clanak al sjecam se da je tako pisalo..
  • Mali dioničar
    14.1k
    Problem je što u ovoj sezoni nismo imali utakmica bez stresa pa da malo Nikolas Šimić ili Leon Jakirović :smile: okuse veliki teren. Ovo je dobronamjerna šala, jedino njih od kadeta poznajem i nadam se da će dečki biti igračine veće nego roditelji što bi u slučaju Nikolasa bilo grandiozno postignuće.Mali dioničar

    Sretno Nikolasu i Leonu! :strong:

    Trenirat će sa seniorima za reprezentativne stanke.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-s-prvom-momcadi-dinama-trenirat-ce-i-sinovi-jakirovic-i-simic/127270
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Ne znam jeli slucajnost ili.. Al da bas od cijele generacije kadeta jedini pozvani budu sin Jakirovica i sin Simica?
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ne znam jeli slucajnost ili..Miro Vugrinec

    Jel ovo prvi put da koristiš "ne znam..."?


    Pa kad je Chelfi otišao u Kustošiju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.