• Doktor Kunić
    2.9k
    Ja mislim da nas čeka brutalno ljeto podmazano titulom prvaka Hrvatske!

    Euro->Transfer rok Dinamo->Olimpijske igre.
  • Dzoni
    256
    i ja bih volio da se oni dovedu, samo s kojom lovom ih se misli dovest
  • Marley
    1.2k
    Ma kakav Moro, pa covjek uopce ne igra. A to sto je zadnje i igrao, nije bilo nesto, vec duze vrijeme.
    Mislim da bi to bilo vrlo skupo, a upitno pojacanje.

    Sto se stopera tice, Lovren :up: .
    Erlic bi po meni isto bio super opcija jer je Sassuolo pred ispadanjem... Ali to znam da se nece obistiniti iz vise razloga, to samo ovako lupam bezveze.

    Uuu, a najdraze od svega bi mi bilo da se vrati J. Sutalo :broken: , s obzirom da ce ih se Ajax *navodno* rjesavati na ljeto. Moze povesti i Sosu sa sobom :cool:
    (Sto se isto nece dogoditi, no pustite me da fantaziram )
  • rioda
    3.5k
    Meni je u vezi top igrač bio Šunjić, šteta što je brzo isforsirao transfer. Uvijek bi želio takav tip igrača u Dinamu
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi ,dosta price o tovarima, osvetama. Prvo sebe gledati i sta je najbolje za Dinamo. Nikakvih More , Bašici,samo prava pojacanja. Moro je rezerva u Bolonji.preplacen ,kakav je nekad bio to je sasvin druga prica. Ne yrebaju nam igraci koji ce jedva cekam otic, nego istinska pojacanja. Koji ce definitivno biti bolji nego ovi koje imamo. Vise bi volio igraca standardnog iz druge francuske nego rezervu bologne. Imali smo jednog takvog nije mogao primirisat prvoj momcadi. Maric i dabac rde punim parom her zele i oni da se dokazu. Bit ce tu svega , mislim da je prioritet sto prije rijesiti sa petkom sta on zeli. Ako ima zelju da nastavi van i jos jednom se okusa onda nema potrebe ga nagovarati na ostanak nego vec sad trzito trajno rijesenje na poziciji prvog napadaca . Petko nas je zaduzio jbg. Treba probat dovest Miereza ili Belju
  • Nolifer
    7.1k
    Sto se stopera tice, Lovren :up: .
    Erlic bi po meni isto bio super opcija jer je Sassuolo pred ispadanjem... Ali to znam da se nece obistiniti iz vise razloga, to samo ovako lupam bezveze.
    Marley

    Nisam siguran za njih dvojicu..Lovren ajde, kad bi riješio neke stvari, možda bi mu oprostio. Ali i Erlić je izjavio da navija za tovariju i da mu je san igrati dole i to mu je krimen
  • Lihtmašinac
    84
    Ja sam protiv povratka bivših igrača koji a) bi ovdje "oživljavali karijeru" ili b) koji više nisu standardni vani, a na 30+ godina su. Ima drugih mogućnosti na tržištu, samo treba imati sposobne skaute i barem solidnog SD-a.

    Kod Pjace pak, koji nije ni pod a) ni pod b), sam nesiguran što da mislim o povratku, upravo zbog njegovog tijela i doktorskog kartona koji ima. Ako se dosad još nije potrgao u Rijeci, pitanje je vremena kad bude. No inače je dečko top, i kao pozitivna narav i kao krilo koje možda ne rastura svaku tekmu, ali je vrh za HNL i sigurno koristan i u Europi.
  • Zagreb1992
    1.5k
    Prije svega treba vidjeti koji će biti budžet za transfere ...Ja ne očekujem neke bomba transfere
  • Nolifer
    7.1k


    Da nije prvi april?
  • Zagreb1992
    1.5k


    * Tekst je objavljen 1. travnja i nije istina

    sa direktno portala preuzeli
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Jebaji ga dobro zvucalo:lol:
    https://www.transfermarkt.com/gue-sung-cho/profil/spieler/652537
    Zamjena za Petka ,slicne karakteristike ,jak ,pokretljiv, meni strsn igrac. Jos nije skroz naviknut na skandinavski nacin igre. Kod nas bi bio pravi
  • Izet Hajrović
    1.5k
    to se slažem, meni je Mišić uvijek ispred svih, isto kao i Petković, ne mogu zamisliti Dinamo bez njega i vidim ga kao prvu opciju sljedeće sezone. Zato sam i rekao da po meni ne trebaju promjene u vezi, imamo tu dosta kvalitete i to je zadnje što trebamo gledati. Bašića i Bradarića sam spomenuo samo u kontekstu osvete, čisto zafrkancije radi jer nije realno da struka razmišlja na taj način s tim da stvarno mislim da bi nam Bradarić dobro došao. Na ljeto će biti zanimljivo, ova tema će gorjeti jer praktički na zimu nismo riješili niti jednu problematičnu poziciju koju smo imali (izuzev RPG-a). U Ogiwaru imam najviše povjerenja od zimskih pojačanja ako bude zdrav, ali trebamo ga vidjeti u kontinuitetu i svakako nam treba još jedan pravi lijevi bek za rotaciju jer Perković to nije. Svakako tražimo barem jednog stopera, tražimo lijevo krilo jer se Hoxha nije pokazao, mislili smo da je desno krilo riješeno da bi shvatili da i tu moramo tražiti novo rješenje, pitanje je što će biti s Petkovićem. Uglavnom, puno posla za v.d. SD.
  • Ijayi Atiemwen
    859
    Jebo vas Vida, klošar
  • Marley
    1.2k
    zasto krimen? Hajdukovac je od rodjenja, pa meni je vise fer sto to otvoreno kaze, nego da mulja i petlja kako vjetar puse. Takodjer, nije nikad izjavio nista protiv Dinama. Dapace, samo pozitivno je rekao o Dinamovoj skoli. Sto je tu neposteno? No dobro nije ni bitno.
    Samo hocu reci da bi igracki bio yebeno pojacanje, jer on kvalitetom nije daleko od Josipa Sutala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions