• Brusa
    666
    ako mu je mamić menađer daleko mu kuća.... Što se mene tiče
  • Infinity
    15.2k
    Moro bi bila baš osveta za drekala.Nolifer

    Ne kontam. Hajduk je doveo bivseg igraca Dinama i sad bi se Dinamo njima osvetio tako sto bi doveo bivseg igraca Dinama? Ne znam, meni kao osveta djeluje to da dovedemo Marija Pasalica.
  • Nino Bule
    11.3k

    Tesko je sve to upratit kako te agencije funkcioniraju ali VPA drzi i moru i baturinu i kovacica i znam da je tamo vuksan radio i bio u talu s mamićima, vidim na linkedinu da je vuksan sad u ASA international di je i mlađi mamic ja mislim, dakle ne radi se o mamicu mlađem ali u svakom slucaju agencija je koja je bila povezana s tom ekipom, kakva je sad situacija nemam pojma.
  • Brusa
    666
    sve kužim i jasno mi je da je isprepleteno i teško za pratiti. Al za mene vuksan i mamić bi trebali imati zatvorena vrata Maksimira, a i njihovi igrači, jbg kolko god dobri bili
  • mali M
    3.3k
    Po meni se nikad netreba "osvećivat" za igrača koji je odabrao Hajduku mjesto Dinama. Osveta im sama vrlo brzo dođe ko malom Breksu. Meni bi "osveta" bila ta da su si time zatvorili vrata za sva vremena od Dinama. Volim malog Kranjčara skroz, ali i on sam razumije da si je zatvorio vrata Dinama i da nema oprosta od tribina za odabir. Ako je svima njima važnija napumpana, pačenićka, mrzilačka atmosfera umjesto kvalitete na svim razinama i mogućnost daljnjeg razvoja karijere, ma idi brate, široko ti polje. To mi je kao da mi se netko ode inatiti sa jajem na oko umjesto janjetine. Pusa i pozdrav
  • Izet Hajrović
    822
    Domagoj Bradarić i Toma Bašić su financijski realnije opcije. Bradarić bi nam čak i dobro došao, ima ugovor do 2026., Salernitana ispada u Serie B, on igra konstantno ove sezone tako da bi mogao ispasti čak i pojačanje na lijevom beku pa bi on i Ogiwara činili kvalitetnu rotaciju. Bašić isto ima ugovor s Laziom do 2026., a ove polusezone je na posudbi također u Salernitani gdje igra vrlo dobro.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Za Tomu Bašića je Mišić doktor nogometa. Ne znam koji k. nam on treba osim da bi pokazali mišiće tovarima.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Mišić je doktor nogometa za sve dosad nabrojane. Možda je nepopularno mišljenje ali Moro je jedan od najprecijenjenijih igrača Dinama u zadnjih 10 godina. Ne iznenađuje me što mu je karijera otišla tim smjerom jer je on igrač sličan Tomi Bašiću, ima dobar udarac i to je to.

    Dinamo u ljetnom prijelaznom roku treba gađatijednog dobrog iskusnog stopera (recimo Lovrena ako je financijski moguć) Pjacu i Miereza ako Petko ode. Za Moru nisam siguran bi li pokraj Sučića bilo uopće mjesta da igra a tražio bi vjerojatno plaću u rangu Petkovića.
  • bluepower86
    711
    Najvece pojacanje bi nam bilo da uspijemo dovest Pjacu.Eventualno bi se moglo razmislit o dovodenju Miereza ako Petko ode.Potencijalna pojacanja stoper-Benkovic?Jedan pravi lijevi bek da napokon rijesimo taj problem i vezni jer Misic je ove sezone ispod razine i treba nam osvjezenja.Bulat ce otici vjerojatno i Baturina tako da nam ne ostaje previse rjesenja,Ademi je trenutno rotacijski igrac,kao sto ce i Rile bit u buducnosti.Desno krilo nam isto treba,mozda u vidu Frigana ili nesto slicno.
  • Žan
    107
    Na ljeto obavezno po Pjacu,Smolcica iz Frankfurta i Belju, to su pojacanja !
  • bluepower86
    711
    + Od stopera odlicno pojacanje bi bio povratak Lovrena u vidi iskustva i kvalitete.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Treba nam netko tko zabija golove.
  • miro
    3.1k
    Uzet Sigura bi bio dobar posao, samo skup
  • Nolifer
    6.5k
    Ne kontam. Hajduk je doveo bivseg igraca Dinama i sad bi se Dinamo njima osvetio tako sto bi doveo bivseg igraca Dinama?Infinity

    Pa ne moraš biti samo igrač. Jednom je izjavio da je njihov po navijanju i startao je sa njima na nekim turnirima, prije nego što je zaigrao za Dinamo, pa zato sam malo karikirao riječ ''osveta''.

    Ali gledano kao igrač kad je bio u Dinamu, je bio skroz ok i protiv njih kad je igrao igrao je solidno. Dal bi se ponovno tu snašao sa našim gustim srednjim redom, ne znam, ali možda bi kao rotacijski igrač pridonio momčadi, pa nek se izbori za prvih 11 pored Mišića, Sučića, Bulata. Ali kad bih već nekog uzimao, to bi bili Pjaca, Mierez..
  • veselko tenžera
    1.2k
    potpis objeručni!

    Moro nam ne treba iz jednostavnog razloga, nema kvalitetu za Dinamo. Malo pokretljiviji Bulat s malo lošijim udarcem.

    Nama treba trke, motorike i boljeg čitanja igre u vezi i to treba dovesti za slijedeću sezonu.

    Volim Mišića i Sučića, ali njih 2 istovremeno na pozicijama šestice/osmice je premekana veza za ozbiljan nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.