• Mr Anderson
    5.3k
    Theo je jučer odigrao fenomenalnu utakmicu. Ko što je napisao gore kolega, dosta ljudi ne shvaća koliko je teško igrati po jakom vjetru i svaki put točno procijeniti. Theo je uglavnom išao u te duele, išao je u skok, dok mu je Max više igrao osigurača da pokupi ako nešto prođe. Uz Nevistića je Theo najzaslužniji za pobjedu. Max i RPG isto vrlo solidni jučer. Jedino mi nije jasno zašto RPG više ne sudjeluje u ofenzivi. Vjerojatno trenerova uputa.
  • Crni86
    1.1k
    slazem se sa vecinom. Slazem se i da je ktc vjerojatno najbolji stranac u zadnjih nekoliko godina, a mozda ikad. Al od shakhtara ja se jednostavno trzam na svaki njegov pokret. Plus jucer ono izbijanje di je pogodio prvog igraca ispred sebe i lopta je skoro zavrsila na pred nasim golom tocno igracu hajduka na pladnju da ju stavi u mrezu. I kod njega je puno vise takvih gresaka u trenutcima u kojima bas zbog iskustva kojeg ima ih nebi smio radit. Da nije imao gresku protiv shakhtara, mislim ra bi mu se u zg dizao spomenik.
    Ktcu svakako treba pruzit zaslugu i za odgoj svih nasih mladih stopera jer covjek je olicenje profesionalnog sporatasa (dode nakon kaj nije trenirao s momcadi ja msm 4 mjeseca i najspremniji je u ekipi) i ja bi ga i dalje zadrzao u kadru, ali ne vise u prvih 11. Dokle god on to zeli, mora ostat u kadru kao prvo jer moze biti izvrstan igrac u rotaciji, a kao drugo radi utjecaja na mlade igrace
  • IstokKa96
    556
    KTC ima problem opcenito s tehnikom, a posebno je to naglaseno u rjesavanju problematicnih situacija i dosta puta zbog toga ispada losiji nego kaj je.
    Duel, snagu, skok igru i agresivnost u kompletu ima najbolju od trenutnih Dinamovih stopera i zato je najbolji u kombinaciji s Maxom koji to nema, ali jako dobro iznosi loptu.
    Nadam se da ce obojica pruziti jos jako kvalitetnih tekmi u sezonama koje su pred nama uz naravno ljetnu nadogradnju obrambenog kadra.
  • Lynx17
    2.6k
    Moro danas ponovno na klupi, svi 90 min.

    Vidjet cemo sto ce biti sa Rogom i ostali, ali trebali bi pratiti situaciju svejedno.
  • Plava stijena
    31
    Samo zbog načina na koji je isforsirao transfer u Dynamo Moskvu ga ne bih vraćao, a pored toga je i zakleti hajdukovac, tak da sad kad si je osigurao egzistenciju nema teorije da će se vratit nama.
  • Nino Bule
    11.3k
    Moro bi s obzirom na misicevu formu bio dobar transfer, pa bi za dvije pozicije centralnih veznih imali misica, sucica i moru te ademija ko zamjenu, neka posudba s opcijom otkupa od 4 milijuna bi ja mislim mogla proci
  • Izet Hajrović
    822
    ja tu ubrajam i Bulata i Roga, nisu nam nužno potrebna pojačanja u vezi za sljedeću sezonu bez obzira na prodaju Baturine, eventualno ako uleti neka klasa tipa RPG za male novce. U sljedećoj sezoni bi trebali imati Mišića, Sučića, Bulata, Roga, Ademija kao centralne/zadnje vezne i Stojkovića, Vrbančića i Kačavendu ako se proda Baturina i ne produži ugovor s Halilovićem te ne otkupi Vidović. Po meni to ne izgleda loše.
  • Nino Bule
    11.3k
    Roga ne mozemo nikako ubrajat, bulata donekle al ocito se odustalo od njega na cistoj sestici, dakle imas samo misica i sucica za 6, s tim da oba mogu igrat drugu osmicu kraj baturine/rog/vrbancica. Moro bi bio odlican za rasteretit misica kojeg se svakako ubija tempom utakmica a i pao je jako u formi.

    Dakle po meni idealan roster za 3 vezne pozicije je misic/moro, sucic/bulat, baturina/rog/kacavenda, vrbancic posudba ako se ne proda baturinu. Jos je ademi tu za ulaske s klupe i u slucaju ozljeda.
  • Hrc-Vg
    199
    Moro želi u Hajduk, to mu je velika želja…Poznam njegovog frenda. Nema šanse da bi on opet u Dinamo.
  • Captain America
    13.3k
    Neka posudba uz otkup More bi bili top potez :up: Miško je pao značajno, a isti tip igrača su. Još je Moro u istoj dobi ko i Miško kad je dolazio ovdje.

    Moro želi u Hajduk, to mu je velika željaHrc-Vg

    Postoje 2 igrača dolje koja su htjela u Dinamo pa otišla dolje. Nogomet je biznis u kojem nema mjesta emocijama.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma pustite te mahalske price, decko grije klupu u bologni i moze imat priliku doc u klub u kojem bi mogao igrat ligu prvaka, vratit se u reprezentaciju i izborit si jos jedan ozbiljan inozemni transfer.

    Mislim da je veci problem sto su mu vuksan i mamic menadzeri nego da on ne bi htio u dinamo di mu je bilo super, koliko ja znam i dobar je s ademijem, tu je još i petko iz njegovog mandata, siguran sam da kad bi se s bolognom moglo dogovorit za neki normalan novac da bi došao, problem je sto ce talijani puno trazit, mali ima veliku placu i treba namirit menadzere koji ce isto mozda blokirat transfer.
  • Ijayi Atiemwen
    334
    Mislim da nam ne treba moro. Prosjedio je na klupi cijelu sezonu. Trebao ju nam igrači koji igraju barem više od polovicu utakmica. Kao npr RPG
  • Nolifer
    6.5k
    Moro bi bila baš osveta za drekala. Ne bih se bunio da ga se proba vratit u plavo jato. :strong:
  • Nino Bule
    11.3k
    Mislim da nam ne treba moro. Prosjedio je na klupi cijelu sezonu.Ijayi Atiemwen

    A jebiga da nije prosjedio na klupi bio bi nam van mogucnosti, realno nebi bio zacrtani starter kod nas i rotirao bi se sa misicem da se izbori za poziciju, ako nista il bi se misic probudio i vratio na staru razinu ili bi moro bio bolji i postao starter, u svakom slucaju dobro za nas.
  • SjevernaStrana
    640
    Puno više ti je Moro igrao za Bolognu nego ovaj za Nantes... a neigranje obojice nam svakako ide na ruku kod njihovog dovođenja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.