• NORTE
    9.3k
    Temelj Jakobušićevih rezultata je utjecaj u hnsu i sudački poguranci, daj im 'Sieberta' od 1.-36. kola i boriti će se sa Loksom i Osijekom za europsko mjesto.San Lorenzo
    Čovjek vam je ovdje sve objasnio.
    Njihovi rezultati su plod Hns-a.
    Od onog kupa protiv Rijeke do lijepe priče sa suđenjem, kao i pogurancima u vidu termina odgođene tekme u Osijeku i nekažnjavanja njihovih igrača i kluba propisanim kaznama.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Temelj Jakobušićevih rezultata je utjecaj u hnsu i sudački poguranci, daj im 'Sieberta' od 1.-36. kola i boriti će se sa Loksom i Osijekom za europsko mjesto.San Lorenzo

    ima i tu nešto, dolje se stvorila euforija, a politika kao politika... uzima i gura tamo gdje vidi priliku za vlastitu korist.
  • Bosskovitz
    7.5k
    jakobušić nije napravio nikakvo čudo u njihovoj kvaliteti,db-izbjeglica

    Nitko ni ne kaže da je napravio čudo nego da je njegov mandat najuspješniji period Hajduka unazad 10-15 godina. Zato što objektivno jest. Naravno da to nije isključio rezultat njegovog rada, ali nemojmo se lagati ni da je sve puka slučajnost s kojom on nema veze.
  • Petar86
    592
    Ma kakav HNS, bili vi nekog gurali tko vas mrzi iz dna duse i pokusava vas smjeniti svaki vikend. HNS kalkulira s njima jer vidi da je vrag odnio salu, cekaju samo da ova sezona prodje. Ne kaznjavaju ih po propisima jer znaju koji bi to tek cirkus bio. Poprilicno sam uvjeren da vrhuska saveza ne podnosi Hajduk i Torcidu jednako, mozda i vise od nas Dinamovaca.
  • NORTE
    9.3k
    Njima je sezona gotova nakon iduće dvije utakmice.
    Glavni razlozi su momčadi protiv kojih igraju, strani suci i nedostanak Livaje.
  • Jaro
    5.6k
    hNS je produzena ruka HDZa i mora zadovoljiti u izbornoj godini svoju bazu (a to je dobar dio krkanluka koji tvore vecinu navijaca Hajduka ma kolko ovi iz vodstva Naseg Hajduka pokusavali negirati).
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Naravno da to nije isključio rezultat njegovog rada, ali nemojmo se lagati ni da je sve puka slučajnost s kojom on nema veze.Bosskovitz

    Ja tvrdim da je slučajnost koju je samo znao iskoristiti za stvaranje euforije. Nikakav plan, nikakakav sustav, nikakva strategija nije izrodila livaju u njihovom kadru. Jednostavno im se dogodilo zbog niza specifičnosti.

    Nije da su stvorili 8 igrača i na tome stvorili rezultat.

    Kao da sad kovačić pozvoni na vrata dinama i kaže... "čujte ljudi, meni se više ne živi u inozemstvu, djeca mi uskoro kreću u školu i ja bi se vratio u dinamo''. Jel bi to značajno utjecalo na kvalitetu dinamove momčadi? Jel bi takvo što bilo zajecova zasluga?
  • Zagreb1992
    1.3k


    U igri su kao i mi i Rijeka ...bit će tu svega do kraja još
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ok, ne slažemo se i to je to. Idemo dalje.
  • miro
    3.2k
    Ponovit ću bez neke ekstra analize - što se mene tiče nek Lukša ostane još 4 godine
  • Purger
    360
    Kao da sad kovačić pozvoni na vrata dinama i kaže... "čujte ljudi, meni se više ne živi u inozemstvu, djeca mi uskoro kreću u školu i ja bi se vratio u dinamo''. Jel bi to značajno utjecalo na kvalitetu dinamove momčadi? Jel bi takvo što bilo zajecova zasluga?db-izbjeglica

    Livaja je prišao hajduku i rekao da želi igrati za njih? Ili je bilo obrnuto?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Livaja je prišao hajduku i rekao da želi igrati za njih? Ili je bilo obrnuto?Purger

    Čovjeku raskinuli ugovor u AEK-u, došao u hajduk do kraja sezone. Ne sjećaš se kamapanje "livaja ostani''?
  • Purger
    360
    došao u hajduk di kraja sezonedb-izbjeglica

    Prepoznali moment i iskoristili ga.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa jbt nisu uzeli par milja eura i rekli, idemo u rizik, dovest ćemo livaju. Jednostavno su se dogodile takve okolnosti, na koje oni nisu nikako mogli utjecati...neš ti mudrosti i sposobnosti jakobušića oko toga.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Jel se iti jedan igrac Hajduka vratio na teren ove sezone kako su govorile njihove prve prognoze? Uremovic je po njima trebao bit spreman prije rep pauze, za Dinamo ni u zapisniku. Brekalov povratak na teren se oduzivao cini mi se 2 tjedna, a protiv Dinama isto nije bio 100% spreman da krene od pocetka. Trakavicu oko Perisica i da ne spominjem, bilo je prica da ce bit spreman za subotnji derbi.

    Ovo se ocito dogodi kad pomijesas (dobar) PR koji svim silama gura pozitivu i losu ljecnicku sluzbu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.