• db-izbjeglica
    12.6k
    jedan od najjačih trenutaka derbija, negdje u drugom poluvremenu kamera prikaže perišića, čovjek sjedi na klupi, lagano trza glavu lijevo-desno i u očima mu vidiš... jebote di sam ja došao... :rofl: :rofl: :rofl:
  • serbus
    3.5k
    Neznam za vas ali ja kad sam ih vidio u retro dresu kad su izlazili reko sam sebi pa mi ovo uzimamo nikad mirnije nisam pogledao tekmu... Baš močni izlazak...
  • emilperska
    3k
    Moramo se svi skupa mobilizirat za srijedu jos vise.
    Pobjedom u srijedu ih maltene saljemo ropotarnicu povijesti.
    Cijela politika njihovog vožda je bila da se naslov uzme u 2023. ili 2024. Sve kombinacije s Livajom, "financijerima", igranjima za "1 euro", minusima u izvjestajima je bila bazirana na tom naslovu najkasnije ove godine. Ako im izbijemo i kup ove godine, oni se vracaju u 2012..
    Zvuci ruzno, ali nama je dugorocno manje bitno dal ce Rijeka uzet, koliko nam širi perpektivu cinjenica ih mozemo trajno zakucat..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Moramo se svi skupa mobilizirat za srijedu jos vise.
    Pobjedom u srijedu ih maltene saljemo ropotarnicu povijesti.
    Cijela politika njihovog vožda je bila da se naslov uzme u 2023. ili 2024. Sve kombinacije s Livajom, "financijerima", igranjima za "1 euro", minusima u izvjestajima je bila bazirana na tom naslovu najkasnije ove godine. Ako im izbijemo i kup ove godine, oni se vracaju u 2012..
    Zvuci ruzno, ali nama je dugorocno mamje bitno dal ce Rijeka uzet, koliko nam širi perpektivu cinjenica ih mozemo trajno zakucat..
    emilperska

    apsolutno, kao što sa napisao u temi HNL-a
    izbacivanje iz kupa bi praktički bilo uriniranje po njima.
  • Nemrem igra Dinamo
    425
    Moram priznati da sam bio malo tužan kaj nisam dole otišao. Pogotovo kad se čulo ovo brutalno navijanje...
    Ali onda opet, biti s malim i curkama doma, skakati i ludovati nakon gola, drago mi je da sam ostao. Biti će zato još slađe u srijedu nakon ovog trijumfa, karta je v žepu, tko bu sad to dočekal... :sweat:
    Očekujem lagano resetiranje kmečadije na tvorničke postavke :cool:
  • nwankwo646
    342
    Čestitke svima!
  • scarface
    190
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/406365

    Dragi Isuse, hvala ti na Velikoj suboti.
    Znam da ne voliš nogomet, ali ovdje si pokazao da si Dinamovac...
  • De Oliveira
    902
    Moze li netko napraviti gif KTC-ovog starta nad Sarlijom? Jedan od ljepsih trenutaka
  • rioda
    2.2k
    KTC je opet odigrao odlično, uz onaj jedan kiks u kojem ga je izvukao Nevistić. Uz to im je još, naravno nenamjerno, izbacio iz stroja i Livaju na najmanje par tjedana
  • marcio amoroso
    32k
    Još jednom svaka čast sucu.

    Da stoki sa juga sudi svaku tekmu oni bi sada imali 15 bodova manje, garantiram to.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Da mi netko kaže da je moguće da ti život bude ovako ljepši nego prije pet sati, a da ti se ne rodi dijete ili dobiješ na lotu, ne bih vjerovao.
  • Jurki
    8.5k
    sucu stvarno svaka cast. Covek imal kriterij i drzal se toga celu tekmu.
    Nije fulal apsolutno nist.
    Jbg moj Sieberte isci si novu destinaciju za ljetovanje jer na Jadran nebus isel.
    Odsuđeno sve po pravilima.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ali gledat ove potištene tovarske komentare di čestitaju sucu je živi urnebes hahahahahhahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.