• Paggini
    19.7k
    Ekipa na forumu: "Jebote ovaj Jakir sta se boji tog hajduka"

    Isto ekipa na forumu: "Joj ne, rijeka dobila rudeš ajme bit ce nam loše na rujevici, da bar izvucemo bod joj"

    Jebala vas i Rijeka i Rujevica, nijednu utakmicu nas nisu nadigrali, osim.zadnjih pola sata zadnje Rujevice, kad su zabili iz kriminalne Riletove greške, čega se mi bojimo točno? Koga?
  • Ali
    2.1k
    Ja bih rekao da ce Rijeka nakon 36 kola imati 81 bod, a to znači da mi u narednih 10 utakmica smijemo samo jedanput odigrati X i sve ostalo dobiti, i da naravno taj X nebi smio biti na rujevici

    A nisam iskreno siguran da u narednih 10 utakmica po jedna sa svim protivnicima i dva puta vz da cemo imati takav skor.
    Dakle ako vec danas na prvoj od zadnjih deset odigramo X to znaci da u zadnjih 9 moramo biti maksimalni a rekao bih da je to nemoguce
  • Purger
    360
    Ja sam taj koji je hvalio Karoglana u ovoj temi prije 3 mjeseca , sjećam se da mi je neki moderator odgovorio da je dobio 7 utakmica zaredom zbog fizičke spreme igrača (koja je ostala od Leke)

    I da će se tek nakon priprema vidjet njegov trenerski rukopis

    Vi ste bili u pravu a ja u krivu čini mi se

    Zasad, u ovih 10 proljetnih utakmica, hajduk je većinom izgledao loše, a i osvojili su manje bodova nego što se očekivalo

    Daj bože da se to i nastavi
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Kladionice:

    Dinamo 2,00
    Rijeka 2,00
    Hajduk 9,00
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ma magarad je realno otpala još nakon prošlog kola, danas im je dinamo samo zabio čavao u lijes.

    u srijedu treba to isto napraviti i u kupu jer su desetkovani ozljedama i dokazano ne znaju igrati ritmom vikend-tjedan-vikend. također, prirodno su jako glupi pa možemo očekivati razna koškanja unutar svlačionice i ostale stvari karakteristične za takve primitivne sredine.

    urinirajmo po njima...
  • Bernard
    521
    oni su gotovi sa ovim porazom, ovo im je bilo sve na "svitu" ostaje zajebana Rijeka..
  • Nino Bule
    13.4k
    "Nije nam nedostajalo ni ptičjeg mlijeka. Klub nam je pružio sve, i predsjednik. Čovjek je napravio sve, a sportski sektor je moja odgovornost. Trener je kriv kad je sve loše i preuzimam odgovornost za loše rezultate. Ja znam što radim i koliko sam predan. Mogu se pogledati u ogledalo. Tu razinu predanosti moraju imati i igrači, i još veću kako bi bili prvaci. Neke stvari i odnosi se nisu smjeli desiti. Pričam o pripremama i tako dalje."

    Karoglan prakticki potvrđuje da postoje problemi s odnosima u svlacionici, a i po izjavi izgleda da i sam zna da je od ujutro bivši.
  • Jurki
    11.7k
    po izjavi izgleda da i sam zna da je od ujutro bivši.Nino Bule

    Mislave izdrzi jos taj kup..uz tebe smo
  • Captain America
    17.6k
    Mislave izdrzi jos taj kup..uz tebe smoJurki

    Nemoj biti ovako okrutan na Veliku subotu. Zašto ne želiš Blatnjaka na klupi u srijedu?
  • Sajla
    5.1k
    Rijeka je danas zabila 3 gola nakon šuta izvana odnosno odbijanca nakon takvog udarca. U našoj utakmici Petko je zabio takav gol, a Bati pogodio stativu. Od našeg silnog pimplanja i dodavanja u 16ercu da bi se s loptom ušlo u gol nema puno koristi ove sezone. Treba maksimalno pojednostaviti pristup, više bombardirati izvana jer imamo igrače za to. Petku je to polako postao "signature move", ovo danas je zabio kao Nizozemskoj u LN.
  • Jurki
    11.7k
    Zašto ne želiš Blatnjaka na klupi u srijedu?
    4m
    Captain America

    Ova prevara na klupi je u knockdownu i on nemre napravit nist..da postave bukov trček na klupu to je prevelika promjena u odnosu na ovo.
    Nek samo Mislav jos izdrzi do srijede pa mogu i trček deti na klupu protiv Rijeke i taj trček moze zvleci remi na Rujevici.
  • Maki2
    610
    Pogledao sam cijelu pressicu sa gustom i jos par puta vracao u rikverc da poslusam ponovno. Na trenutke mi ga cak dode i zao jer mu u ocima vidis da je shvatio da je pogrijesio sto je bio sa igracima prijatelj a ovi su mu vratili zajebancijom. "Mićo" leti vertikalnim hicem u Imotski vec sutra kako stvari stoje.
  • NVKOD
    1.3k
    Ne pomiče se samo sat večeras s 2 na 3.
  • Purger
    360
    Pitanje je sad ključno ono koje sam postavio prije jedno mjesec dana, a to je koliko hajduk sad ima novca?

    Jer sad da daju otkaz karoglanu, prvo bi njemu trebali dati otpremninu , a onda i ugovor novom treneru

    To bi sve skupa moglo koštati 500k-1mil+, ovisno o imenu novog trenera naravno.
  • Jaro
    7.3k
    Cini se da njima Kalinic na golu do kraja sezone jer bi Lucic mogao na operaciju... u srijedu - samo pucat, sve metar dalje od Kalinica je gol jer odavno nisam vidio sporijeg golmana...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.