• ZGWest
    551
    Sretan put svima doma!
    Laku noć Purgeri…
    IMG-0784.jpg
  • Petar86
    584
    Pita mene stric u drustvu 10 ljudi: Pepe ko je pobijedia,, kazem ja: Dinamo... na to on kaze, neka volin ja da je Dinamo pobijedia.. ovi se nesto uskomesali...kaze on njima: e, e ja navijam za hrvatski grb :lol: :lol:
  • Do kraja2023
    124
    Sve je super i sve je za za 5 al mi moramo promijenit trenera iduce sezone( jasno je da ce ostat do kraja).
    2.pol umjesto da ih dovrsimo sa jos gol-dva mi 45min skoro da nismo ni postojali.
    Na rujevici to nece proci, Rijeka je puno ozbiljnija od ovih klauna.
  • Mihaljević
    8.1k
    Šta kaže Tenžera, jesu oštećeni?
  • BBB Sibenik
    4k
    Jel možda kakva nutricionistica napala svabu u tunelu, zna li se šta? :grin:
  • DZGIS
    957
    NADMOĆNIJI! BIO I UVIJEK ĆE BITI!

    IMG-20240330-225825-997.jpg
  • Peškaman
    2.6k

    Nije se problem dogovoriti na Zoni,problem je hoće li biti dovoljan broj stolica u jednom ugostiteljskom lokslu za sve Hercegovce sa Zone :strong:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    meni je fascinantno kako magarad nije vršila toliki pritisak na suca kao inače, čak ni s tribina. da je sudio neki naš sudac, to bi bilo zviždanje nakon svakog faula, ovako...muk! :rofl:

    vrištao sam od smjeha kad se začuo pljesak nakon žutog rpg-a...kao svaka čast, vidite šta je sudac, naši za to ne bi dali žuti... žešći, al baš žešći kompleksaši, to svijet nije vidio.
  • sanjinlego
    1.9k
    Najviše volim kad’ igrača dočekam na nož, a on se ... po meni .. hvala Gabriel, samo nastavi ;)
  • Jurki
    8.7k
    Odigrali smo nikad goru utakmicu..ali je isto tak pobjeda nikad slađa.
    Sretan povratak doma svima.
  • Nino Bule
    11.5k
    Gabriel mora startat na desnom beku u srijedu nek se odmori rileta, perkovic lijevo, jos sucic umjesto ademija u vezi po meni, a moze se i baturinu malo odmorit i dat bulatu prednost i lagani prolazak u finale kupa.
  • Nemrem igra Dinamo
    624
    [img]http://IMG-20240330-174210.jpg
    Sretan Uskrs plava vojsko!
    I sretan povratak kućama :heart:
  • Bernard
    356
    3 stvari pred spavanje
    Svima Sretan Uskrs
    Momci sretan povratak doma iz titograda i čestitke na pišanju kvazinavijača
    Čitanje sportneta od kmečavaca.
    Edit-nije fora čitati kmečavce, nemaju koga kriviti kad je euro sudac, zijev
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jeben osjećaj, biti će lijepi Uskrs. Još kad bi znal kak zalijepiti snimljeni video s kraja kad su igŕači došli pred tribinu, bilo bi super.
    Volim te Dinamoooo, nema predaje, idemo do kraja, pa kaj Bog da.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.