• Praskaton
    1.8k
    Živim za dan kad ces otici
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    e moj Jakire, opet te Petko spasava po tko zna koji put.
  • Infinity
    15.2k
    Oprosti se sad na vrhuncu, budi nasa Janica.
  • javolimtebejako
    647
    daj odigraj eurojackpot srećkoviću sretni
  • jedan u nizu
    5.7k
    Uzasno vodenje utakmice.
    RPG pcogledno zvijer za Ristovskog i na nprirodnoj poziciji.
    Ademi ostaje predugo unutra.
    Hoxha treba na autobus i nazad na Kosovo.
    Nismo vidjeli Roga a mislim da bi donio puno vise nego Bulat, ali ako nije 100% onda razumijem.

    100% sam siguran da bi Vidovic zabio onu Petkovu podvaljenu loptu nakon onog slobodnjaka.

    Vidovic i Perkovic ni minute.
  • cibona
    1.4k
    Jakira sreca opet mazi. Totalno promasena pocetna posava. Ne vidim razlog zbog kojeg je poluveteran ademi zasluzio biti u prvoj postavi.

    Ristovki iz dana u dan sve gori, u srijedu RPG mora biti desno, a ogiwara/perkovic lijevo.

    Hoxha se standardno trudi, a ne doprinosi nicemu.

    Uz njega na klupi dugorocno nam se ne pise dobro. Senatori su ga pojeli. Autoriteta nema.
  • cibona
    1.4k
    Bravo! Potpisujem sve od prve do zadnje rijeci!
  • austrijanac
    2.6k
    Hoxha treba na autobus i nazad na Kosovo.jedan u nizu

    Javi mi se da pošaljem gajbu pive.
  • miro
    3.1k
    Da, malo nas je zavarao ovaj rezultat. Realno je to bilo za neki X

    Njegova prednost je što pozna Rijeku dobro i nadam se da tamo nećemo izgubit
  • Ali
    1.9k
    Paok nam u 45 minuta 7 puta na ubacaj ima necuvanog igraca i zabiju nam dva gola i pet puta promasio zicera.

    Desetak dana nakon toga, jedan raspali haduk ima pet zicera na ubacaj u sesnaest.

    Pitam se ima li stozer video analizu uopce, jer imas svaki dan defenzivno pokazati kriva postavljanja, a onda ako Misic to ponovi i pusti igraca da ti pusa sa tri metra onda ga sjednes nanklupu pa ce.mozda nauciti... ali meni se cini da to nitko ne.pokazuje igracima
  • M94
    444
    Jose Mourinho za siromašne.
  • Captain America
    13.3k
    Ključni derbi u zadnjih dosta godina je Jakir uzeo i to na Poljudu nakon 3 i pol godine. Odličan početak zadnje četvrtine prvenstva.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Lijepo je kad se barem jednu večer ne gata. To samo pokazuje koliko je ova pobjeda velika i što nam Dinamo svima znači.

    Niti je on večeras postao najbolji trener u Dinamu ikad, niti je pao s kruške.

    Onog trenutka kad je Zajec pružio podršku Sergeju, napisao sam da je odluka po dosta parametara nepopularna, ali i da je Zajec stari nogometni mačak, koji vjerojatno jako dobro zna što smjene trenera (ne)donose.

    Tko garantira da bi taj novi trener večeras izvukao 0-1 na Poljudu? Tko garantira da ih ne bi razbio s 0-3? Tko može tvrditi da je umjesto Kalinića bio Livaja da bi večeras pisali o čupanju jednog, ili možda niti jednog boda? I tko to u životu išta uopće može garantirati, kad je nogomet igra u kojoj ne ovisi baš sve o onome vidljivom i opipljivom, a potezi koji se vuku na kraju stanu u par centimetara? Ili ne stanu.

    Jednom ga je spasio Kaneko. Jednom Kulenović. Jednom Bernauer. Večeras Petković. Ili ipak nisu samo njega? Naravno da nisu. Shvatite da su spasili sve nas, spasili su Dinamo. I taj isti Dinamo je večeras pobjedio.

    Brujali smo svi, nagađali, razglabali, pa i relativizirali na koncu. Tvrdili su brojni da će nakon Soluna Bernauer biti otpisan. Kaneko je po forumskim gatarama navodno prekrižen već mjesec dana. Jer eto, smrde mu noge, Ristovski ga ne voli, Petkoviću se ne sviđa njegova frizura... A on ih je obojicu večeras gurnuo u prvih 11, u najteži derbi u posljednjih 15-ak godina. I nije da mu se nisu odužili. Pogotovo Max.

    Onog trenutka kad krenete doživljavati da svaki od trenera zapravo predstavlja Dinamo, bit će vam lakše. Zvao se on Sergej, Vahid, Nenad, Igor. Samo Dinamo ljudi...
  • IceMan
    1.5k
    Ajde i da i njega pohvalimo. Jučer smo konačno se više otvorili, pritiskali i odigrali otvorenije. Isplatilo se.

    Pročitao negdje da je dobio pljesak navijača nakon tekme - neka je. Drago mi je zbog toga.

    Neka mu to bude podstrek za daljnje akcije!
  • Krizy
    35.5k
    Vrijedno doživotnog ugovora :rofl:

    Jedini koji nisu uspjeli ostvariti navedeno u posljednjih 15 godina su oni koji su vodili Dinamo u manje od 20 utakmica.

    Željko Kopić (vodio Dinamo u samo 19 utakmica)
    Zlatko Kranjčar (vodio Dinamo u samo 16 utakmica)
    Nikola Jurčević (vodio Dinamo u samo 11 utakmica)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.