• duksy
    59
    Dres je riješen, dolazi mi popodne preko frenda i imam obleku za uskršnji ručak :cool:
  • nemapredaje
    1.9k


    Ovdje nema ni na jednom, ali ne znam koliko je točno.


  • Eduardo
    17.2k
    Jel ima broj pozadiKujtim Shalla

    Nema.
  • Kujtim Shalla
    2k
    hvala na odgovoru,jos bolje
  • Sajla
    3.2k
    vidim da su ti odgovorili već za broj, a za drugo nemoj još odustati, ne vjerujem baš da će nestati do utorka. a ako bude takva navala, napravit će valjda još :pray:
  • blue heart 72
    1.3k
    I moj je riješen, večeras "specijalnom pošiljkom" oko 19:00 stiže za Međimurje. Imamo nas 5 starih frendova "plavu večer" sa boljim polovicama i tom prigodom stiže obleka
  • Neki tip
    19k
    Pun pogodak, namjeravam ga nositi u svim prigodama, ide na sve :lol:db-izbjeglica

    Kad su mi krenule stizati poruke na mob "kupio", "kupio", ostavio sve i u Ilicu po dres, da ne nestane do popodne pa izvisim. I pitam prodavačice ide li, jer su tad još dvojica kupovali isti dres. Odgovori ova jedna smijući se "ma ide ko ludo, ljudi vele da im treba za misu u nedjelju, neki kažu da će na svadbu u njemu i tako, baš navala". :grin:

    Moj će premijeru doživjeti u subotu u Splitu.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jbmti ja se zeznuo sa veličinom, tamo u kabini mi se činio taman, obukao ga doma... mogao bi biti veći.

    Sad ne znam zamjeniti ili smršati
  • superhik
    10.2k
    Sad ne znam zamjeniti ili smršatidb-izbjeglica

    Definitivno ovo prvo :smile:
  • badjibadara
    1.6k
    Jbmti ja se zeznuo sa veličinom, tamo u kabini mi se činio taman, obukao ga doma... mogao bi biti veći.

    Sad ne znam zamjeniti ili smršati
    db-izbjeglica

    Cini mi se da je prilicno velika razlika izmedju L i XL. Bas sam dugo vagao u kabini, vec se red stvorio ispred.

    Izgleda da sada ima dovoljno dresova za sve zainteresirane, obzirom da sam ostao bez onog prvog Gradjanskog, a isao u shoping poslije posla, kao i danas.

    Netko je postavio i dres sa Croatia baterije reklamom ranije, pa evo jos jedna u pokretu, meni osobno prekrasna fotka:

    EeTubIy.jpeg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Definitivno ovo prvo :smile:superhik

    Kupit ću još jedan za broj veći, onda se mogu i udebljat malo!

    thinking-think.gif
  • ZGBhoy
    1.7k
    Naručio sam XXL i molim
    Se Bogu da bude taman.

    Još vidio kolega Njemac ovdje dres m, veli mi da je brutala kad već naručujem da i njemu jedan uzmem!

    Tak za Evidenciju da i jedan Njemac ima taj dres Građanskog sada u svojoj kolekciji
  • Cosey
    433
    Po uzoru na koji klub su boje Građanskog za prvi dres bila u crveno žutim prugama?
  • deda
    27.5k
    Sparta Prag čini mi se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.