• Oluja
    3.6k
    Jel moze netko napisati kakva je velicina ovih retro dresova u odnosu na Adidas? Inace mi adidas odgovara u L velicini.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Kad smo kod dresova i popusta, izletilo mi je ovo, svojevremeno najveća akcija na dresove iz proteklih sezona - sjećam se da sam imao ovaj čisti plavi pumin dres, ali sam uzeo još jedan na ovoj akciji. Cijena: ni 11€ :)

    CEUn26JVAAAQZs8.jpg
  • Captain America
    13.3k
    Ima li naznaka da će retro dres iz '90. biti opet u prodaji jer vidim da njega više nema u webshopu, a imaju iz '82. i Lukin?
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Da živim u Zagrebu, kupio bih si jedan, i lagano preko crni sako i na misu na Uskrs hehehehe
  • marcio amoroso
    31.9k

    Još bolje tamno plavi sako :grin:
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Maštovitost o bojama ostavljam svakome na izbor hehe
  • duksy
    59
    Kaže mi frend iz dinama da su samo na webshopu dobili preko 2000 narudžbi za dresove, ne znaju kako će to uopće obraditi sve prije Uskrsa.
    Nadam se da sam na Nedjeljnom ručku u tom dresu :grin:
  • scooniepenn
    1.7k

    Ovo i mene zanima. Ako nitko ne odgovori idem danas fizicki do Ilice
  • Crusades1986
    9.5k
    Ja sam po ovoj rečenici opisa ovog dresa shvaio da ovo nije kraj retro dresova: "Mnoštvo je crtica koje se naslanjaju na novi dio projekta “Dinamo Classics” u kojem nastavljamo kampanju promocije retro dresova koji imaju značajno mjesto u klupskoj povijesti."
  • Neki tip
    19k
    Jel moze netko napisati kakva je velicina ovih retro dresova u odnosu na Adidas? Inace mi adidas odgovara u L velicini.Oluja

    Ovo i mene zanima.scooniepenn

    Ako inače nosite L pa rubno prema XL, onda vam je L veličina ovog retro dresa savršena. Ako ste između M i L, onda radije M.

    Ako nosite Adidas L, onda slobodno online naručite ovaj L.

    Evo nema 15 minuta da sam u Ilici probao i kupio L veličinu. ;)
  • Cosey
    433


    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/s-ponosom-predstavljamo-dinamo-retro-kolekciju

    Evo, ovdje piše da bi nakon ovog petog dresa navijači trebali birati dres.
    Doduše ovo se oduljilo, nevažno.
  • scooniepenn
    1.7k

    Hvala puno kolega. Ima li još zaliha u Ilici pa da znam ima li smisla nakon posla naletiti? :blush:
  • Neki tip
    19k


    A sad ima, ali ja sam i izletio s posla zato da ne bi poslije posla bilo prekasno. :) Koliko oni toga imaju nemam pojma, nisam pitao, ali komentirali su da ide k'o ludo.

    Dok sam ja bio unutra, još 2 kupca su kupovali isto, od kojih jedan 2 komada u različitim veličinama.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Evo, ovdje piše da bi nakon ovog petog dresa navijači trebali birati dres.Cosey

    Usao u clanak i stvarno pise da ce navijaci poslije 5 retro dresova imat mogucnist odabira sestog i na to ove iz kluba treba konstantno podsjecat.

    Nadam se da ce u izboru bit onaj dres dugih rukava sa legendarne fotke Zajeca, Cice jos jednog igraca (ne znam koji je taj treci) iz xy sezone. Valjda ce i adidas izac u susret sa originals kolekcijom da bude dres bas ful origigi, ionako se ove sezone oprastamo od adidasa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.