• Efes Pilsen
    6.8k
    kome i gdje? Ajmo ne pretjerivat, odvojit Jarnija igraca i Jarnija trenera tj. nogometnog djelatnika.
  • Marley
    762
    a gle hejterima je uvijek bitno samo nabit na nos sve ono sto "nije napravio", kao da jedva cekaju, ja to ne mogu shvatit
  • Mlađi referent
    10.3k


    Jedan od njih dvojice je napadač, a drugi lijevi bek

    Treba li te informirat tko je tko?
  • Marley
    762
    Tako lijepo, Bruno dovoljno za danas, sad na odmor.
    Kad je maloprije roknuo svom silinom na lice, noge su mi se odsjekle :groan:
  • Jaro
    5.4k
    Maric ima zadatak - M.Pjaca pod mus...
  • Boysica
    441
    Ma Bruno je topcina nek prica ko kaj hoce kad igra igra ko strijela ... Jedan je Bruno :srce:
  • Chess96
    153
    Napokon izgledamo opasni iz prekida, uvijek lopta nađe put do nekoga. Nadam se da to znači kraj onih sitnih dodavanja i pimplanja iz kojih smo i primili gol protiv Argentine.
  • Mihaljević
    7.9k
    116544.jpeg
    Najpodcjenjeniji igrač u povijesti reprezentacije, da je uvijek igrao na prirodnoj poziciji, imao bi golova kao i Šuker.
  • Jaro
    5.4k
    Zasluzeno Majer...
  • Marley
    762
    Ma bravo decki. Nakon Tunisa neku vecer, ovo je milina.
  • mlinchica
    995
    Bravo Lovro! Gol kao cherry on top odlične utakmice. Taj dečko sve ima. :strong:
  • Jaro
    5.4k
    Jel igramo s igracem manje od Majerovog gola - cini mi se da je on izasao, a nitko nije usao...
  • don
    1.2k
    E neka ga je Kotarski primio, ako je neko morao.
  • Marley
    762
    Bila sam kriticna prema obrani na pocetku utakmice, bas mi Sutalo fali. Ali eto Pongracic skroz dobar ovako u slucaju potrebe.
    I evo padne gol :roll:
    Ne znam sto reci za Vidu.
    Ni Caleta Car me se nije bas dojmio neku vecer.
  • Gelipter
    3.4k
    Pjaca i Petko zajedno u Dinamu... kaj bi to bilo, a nije bilo nerealno.
    Dozvoljeno je maštati da se i Krama može priključiti u skorijoj budućnosti najvećem hrvatskom klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.