• Mali Zeus
    9.4k
    Nije mi jasno, ne smiju napisati da je Modrić dignuo trofej, ma kako beznačajan bio? To je automatski sprdanje ili nisam shvatio?

    Jako dobra tekma, dečki su bili raspoloženi, malo smo plivali u obrani u prvom al kad smo uspostavili knotrolu to je sve bilo jako dobro. Odlično smo izlazili iz obrane i povezivali igru, u napadu smo bili rastrčani i kombinatorni.

    Pjaca baš odličan, pravo lijevo krilo, zabadao se kao šilo u njihovu obranu, Majer isto odličan, pravi španer, konstantno bio opasnost. On je definitivno rješenje za desno krilo, a još imaš i Marca Pašalića. Vlašić iako je zabio gol nema neke svrhe u repki, al očito je pretplaćen za poziv.
    Petko predobar gol glavom, Krama isto, Majer se nagradio za jebenu tekmu jebenim golom. U svakom slučaju na lijevom krilu imamo slatke brige, Perišić ak bude spreman, Ivanušec i Pjaca. Rekao bih čak da bi Pjaca trebao biti prva postava na temelju prikazanog ili bar konkurencija Ivanušecu.

    Lugonjić standardno očajan, nije stao ni minute mljeti i pet puta je plakao kako neki žele sjesti ispred njegovog komentatorskog mjesta. Jarni je vjerojatno najgori i najdosadniji komentator ikada. Pita ga Boban izgledamo li bolje u 4-3-3 ili 4-2-3-1 formaciji on ponavlja nisam ja taj koji odlučuje. Pa moronu ti si gost komentator reci svoje mišljenje. Pita ga Boban bili ste u Maroku kako je tamo bilo, veli bilo je vruće i Maroko je dao sve od sebe da nas pobijedi. Fascinantan uvid u tu tekmu. Nemreš vjerovati da je taj lik trener. To nisu čak ni floskule to je jedno veliko ništa. Vrhunac mu je - to je jako interesantno i to će biti interesantno vidjeti.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Kakvi voditelji, takvi i gosti
  • Mali Zeus
    9.4k
    Pa Boban je meni iskreno jako dobar, Vojnović isto.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Možda nisu loši, ali meni je glupo da neko ko nije prdnuo van hnla, neko ko ima 10 nastupa za repku (mlađe kategorije) bude plaćen da komentira igrače koji su na svjetskoj razini jedni od najboljih.

    Imam osjećaj da niko ne prihvaća njihove pozive i onda jedino što im preostaje su "ovakvi" stručnjaci, vojnovići, bilići, jarniji.

    Boban je najkvalitetniji novinar tamo
  • Droljo
    4.8k
    Vojnović je meni super. Dovoljno elokventan, duhovit i kuži nogomet. Nije ni Mourinho igrao nogomet pa zna stvar dvije o istome.
    Ovaj video kad priča o sammiru i kovačiću je vrh.
  • Facke
    2k


    Ma sere cele vreme po HNL igracima. Prve veli "nama treba napadac izvan HNLa ovo nije dobro" v trenu kad su pogledali postavu. Onda kad je Aljosa rekel da su HNL igraci odigrali super on veli "Nek se prvo dokazu na Euru".
    Sad bi neke napisal al nesmem inace bi bil baneran.
    Nek si misli male s tere lige je igrac asistiral i s tere lige je igrac zabil gol protiv Brazila. I nek si male misli kulke put su nas HNLovci cupali v zajne vremen.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Možda nisu loši, ali meni je glupo da neko ko nije prdnuo van hnla, neko ko ima 10 nastupa za repku (mlađe kategorije) bude plaćen da komentira igrače koji su na svjetskoj razini jedni od najboljih.Doktor Kunić

    Taj isti Vojnović, koji nije prdnuo van HNL-a, je pet put bolji od likova koji su igrali u 3, 4 lige vani i trenirali repke i klubove... Jarni je igrao u Juventusu, Betisu, Realu, a ne zna spojiti dvije suvisle.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    napisao sam da osjecam susramlje. Jel napisano iz sprdnje ili ozbiljno mi iskreno izaziva podjednako susramlje. Odigrali smo dvije prijateljske s 2 africke zemlje (36. i 41. u FIFA poretku) i to je sve.
    Sram me bilo i pumpanja finalissime da se Messiju doda jos koji repre trofejcic i to pod "ozbiljni".
    Odigrali smo jednu ocajnu utakmicu i jednu jako dobru, izrotirali igrace pred prvenstvo i to je to.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Odigrali smo jednu ocajnu utakmicu i jednu jako dobru, izrotirali igrace pred prvenstvo i to je to.Efes Pilsen

    Pa tko tvrdi drugačije? Sam HNS je stavio sliku s peharom i natpisom champions. Naravno da ne treba od tog raditi priču i već danas treba to staviti sa strane, al konstatacija da smo taj turnir osvojili, koliko god smiješan bio, ne znači automatski sprdanje, zlobu niti išta tako dramatično.
  • mali M
    3.4k
    ma dečki su mislili da su zlobni prema Modriću jer kao "tek" u 39-oj uspio doć do trofeja. Meni isto naslov zvuči kao omalovažavanje 3 medalje repke u zadnjih 5 godina. I btw. meni ovaj trofej itekako znači, repka nam 20-ak godina nije donjela nikakvu medalju ni sa turnira zagrebačke županije, zašto bi omalovažavali osvajanje turnira sa Tunisom, Egiptom itd.. Naša vječita taktika repke je neigranje prijateljskih sa jakim reprezentacijama, ali uvijek odigramo dobro turnir. Aj dont ker, da smo izgubili rekli bi selski turnir nije ni bitno, kao što se omalovažavalo i za ligu nacija..
  • Sajla
    3.3k
    dobar je Vojnović. nije baš da nije igrao vani, ali nisu to svjetski dometi. može biti zanimljiv, sjećam se da je pisao kolumnu na telesportu i da je to bilo jako dobro štivo.
    ali zato Jarni iritira... već taj naglasak - lik je iz Međimurja, a nakon tih par godina vani hrvatski mu zvuči lošije nego treća generacija iseljenika u J.Ameriku. da bar onda sadržaj toga što govori bude interesantan ili informativan.

    ali da se vratimo na reprezentaciju - opet smo primili glupe golove iz prekida na samom početku i kraju utakmice. iako je to bezveze prijateljska utakmica na nevažnom turniru, baš zato je to prilika da se takve stvari isprave i da se stvara navika biti 100% koncentriran cijelu utakmicu. iako je Egipat bio bez Salaha, to je 36. reprezentacija svijeta, igra na domaćem terenu i konačni rezultat ulijeva povjerenje da možemo puno. drugi su već manje-više sve dobro opisali, šteta što je Broz izabrao prelazak u rekreativce, Majer izvrstan, Vida na zalasku itd. nadam se da ćemo usprkos svemu na jesen gledati tandem Petko-Pjaca u modrom dresu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne treba u svemu vidjeti veliku zavjeru. Dobro, kod indexa je uvijek prisutna doza senzacionalizma i sprdnje jer su takvi, al nisu valjda svi mediji unisono išli omalovažiti Modrića.
  • Neki tip
    19.1k
    ma dečki su mislili da su zlobni prema Modriću jer kao "tek" u 39-oj uspio doć do trofeja. Meni isto naslov zvuči kao omalovažavanje 3 medalje repke u zadnjih 5 godinamali M

    Upravo to. Čuj "u 39. osvojio prvi trofej s repkom", kao da su dvije medalje sa svjetskih prvenstava i finale Lige nacija ništa pa eto uspio konačno pod stare dane i do "trofeja". Nema veze, tko je shvatio shvatio, tko nije ili shvaća drugačije i to na volju.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Opcije za Euro
    vratar - Liva, Labrović, Ivušić (Kotarski)
    Lijevi bek - Sosa, Barišić (iako nadam se nekom drugom)
    stoperi - Gvardiol, Šutalo, Erlić, Pongračić, za Vidu i DĆC nema potrebe
    desni bek - Juranović, Stanišić
    Veza - Modrić, Brozović, Kovačić, Pašalić, Baturina, Vlašić (nadam se da ne), Majer, Sučić
    Lijevo krilo - Ivanušec, Pjaca, Perišić
    Desno krilo - Majer, Marco Pašalić, Kramarić
    Napad - Petković, Kramarić, Budimir
  • Tom Hanks
    2.5k
    ovaj trofejmali M

    Miki maus trofej
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.