• bbb medimurje
    2.9k
    Sigur i prpic takoder grozni
    Znas da imas prakticki najvazniju utakmicu u grupi
    Pripremas se mjesecima i ti u pol sata gubis 4:1
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Grozdanicu dodaj jednu nama
  • SjevernaStrana
    639
    Je li Skočić imao kakvih izjava u vezi Dinama da ga Bruno riješi?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jao se seinirskom nogometu kad bude došla smjena generacija..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Sigur kao i Bukvic blista protiv nas :lol: Ivanuseca je ugusio..
  • Ludovic IX
    5.1k
    Inače je i modriceva, duduova generacija blistala u u21 pa sad treba suditi po ovome.

    Smjena generacija nejde na način da će ovih 15 zamijenit sadašnjih 15.a dvojicu, trojicu imamo u svakoj generaciji tak da se ne treba bojati. I danas bolji igrači na klupi sjede
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Osim čavline, ja tu ne vidim ni jednog igrača koji bi mogao napraviti nekakvu veliku karijeru, barem ovi koji su na terenu.
  • austrijanac
    2.6k
    Tactical knowledge negativan kod Dragana.
    Bože dragi kaj smo morali gledali u Velikom tjednu prvih 60minuta.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bruno kreće u prvih 11, Majer i Krama na krilima. Od prvih 11, samo trojica nemaju veze s Dinamom. Nadam se zagrijavanju Brune za subotu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Budu li Egipcani ostri kao Tunizani moramo se pomolit za zdravlje Petka..
  • Mali dioničar
    14k
    Jao se seinirskom nogometu kad bude došla smjena generacija..Navijač Dinama

    …jer inače svi koji su bili U-21 odmah upadaju u A reprezentaciju kad napune 23 godine…
  • Zagi
    4.9k
    Dobro ali od ovih 11 koji su startali možda bude 2 rubna reprezentativca.
    Makar pod ovim trenerom ih je nezahvalno suditi.

    Nekak imam osjećaj da često ponavljam tu rečenicu u našem nogometu...
  • Facke
    2k
    A kad sme bi u U kategorijama ikad neke napravili?
    Opce mi nije jasne cemu stalne ta negativnost. Jbg lose pripremlena utakmica , losa taktitka , losa postava i to ti je rezultat. Ja vec 20 i neke let poslusam "jao nam kad bu dosla smjena generacija". :roll:
  • Zagi
    4.9k
    Opce mi nije jasne cemu stalne ta negativnost. Jbg lose pripremlena utakmica , losa taktitka , losa postava i to ti je rezultatFacke

    Ni meni nije jasno.
  • Facke
    2k
    Uz sav taj novac teri NovaTV ima da nemreju imeti sposobne ljude u studiju. Ja njih poslusati nemrem. Voditelj katastrofa, ovi eksperti katastrofa. Ajd Aljosa je jos ok. Bas me zanima ste bu denes komemteral. Sigurne je vec otprl transfermarkta da komentera 90 minot ste kulke miljuni vreden.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.