• Izet Hajrović
    1.2k
    nadajmo se da Jakir više neće biti tu da bi morao odlučivati o tome.
  • GaijiZG
    748

    On nema 33 godine nego je u 40toj, kad ga ulovi pad forme to će biti nagli pad. On je samo čovjek koji robuje biologiji kao svi mi.
  • Crni86
    1.3k
    Luki da padne forma za 50% i dalje bi bio najbolji veznjak hnl-a. Covjek igra u real madridu, na tri kolosijeka. Covjek je uz Cristiana Ronalda valjda najveci primjer u svijetu kako paziti na svoje tijelo.
  • GaijiZG
    748

    Ma znam, daj Bože da na ljeto dođu Krama, Lovren, Modric.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Jedino Kramu od njih trojice bih želio u Dinamu.
  • Marcinko
    331
    Jedino Kramu od njih trojice bih želio u DinamuMr Anderson

    Zato su najmanje šanse da on dođe.
  • BeckaSkola
    61
    Hvala Bogu pa ti ne odlucujes :-)
  • Bosskovitz
    8.1k
    Uvjeren sam da Modrić neće doći u Dinamo, ali isto tako vjerujem da ljudi ovdje znaju kako je on fakat jako poznat, ali nisu baš kompletno svjesni o kakvom se povijesnom i gigantskom marketinškom potencijalu za klub radi - od dresova i mercha preko ulaznica i sponzora do interesa za Dinamo među onima koji su se odmaknuli od kluba i onima koji za klub možda niti ne znaju. Luka bi bio toliki dobitak za Dinamo s razvojne strane da bi bio grijeh ne dovesti ga ako postoji mogućnost. A gdje je još poticaj za klince da krenu igrati više nogomet i da se približe Dinamu, dodatni argument kod privlačenja pojačanja jer će imati priliku igrati s jednim od top 10 nogometaša u povijesti, pa - uz pišanje krvi marketinškog odjela - maksimalno iskorištavanje njegovih 34 milijuna pratitelja na društvenim mrežama: 77 puta više od Dinama. Puta. Da privučemo jednog na svakih 77 njegovih followera, naša publika bi se povećala za 100%. Znate što znači 100% veća publika na društvenim mrežama kada pregovarate sa sponzorima? Do the math.

    Luka bi se za jednu sezonu, u ovom trenutku, isplatio puno više nego što je s Mamićem oštetio Dinamo i njegov pristanak da dođe ovdje i pomogne klubu shvatio bih kao iskupljenje za ono što se dogodilo. Baš zato samo poprilično siguran da se to neće dogoditi.
  • Praskaton
    1.9k

    Upravo tako pa zamisli koji je to potencijal kod privlačenja igrača kad znaju da imaju priliku zaigrat s njim.

    Sigurno ne bi krenuo s kampanjom kao tovari za Perisica al ostvarit kontakte i ispitat teren zasto ne.Po meni to uopce nije tako nemoguce.

    Jedino ako mu Real ponudi jos jednu sezonu, onda nemamo sanse
  • Bosskovitz
    8.1k
    Pišem sad potpuno napamet, ali moj dojam je da ako bi ikako mogao doći - ne bi tu nikakvu ulogu odigrala javna kampanja nego konkretni ljudi, osobni pristup i priča za koju bi on odučio da želi biti njezin dio.
  • scooniepenn
    2.1k

    Veca je vjerojatnost da se Kule pretvori u Lewu, nego da Luka padne u formi i ne bude prevaga. Moram priznati da mi je nevjerojatno da postoji netko tko iole prati nogomet, a da moze i pomisliti da Luka na ovoj razini ne bi dominirao. Protiv jednog PAOK-a ili AEK-a imati Luku je ravno Luki u primeu za hrvatsku reprezentaciju u Rusiji. Covjek je jedan od najboljih veznjaka u povijesti nogometa i raspravljati bi li bio dovoljno dobar za Dinamo je smijesno.
    Ovo sto je kolega @Bosskovitz napisao je najveca moguca istina, koje dobar dio navijaca Dinama nije svjestan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.