• Izet Hajrović
    882
    nadajmo se da Jakir više neće biti tu da bi morao odlučivati o tome.
  • GaijiZG
    592

    On nema 33 godine nego je u 40toj, kad ga ulovi pad forme to će biti nagli pad. On je samo čovjek koji robuje biologiji kao svi mi.
  • Crni86
    1.1k
    Luki da padne forma za 50% i dalje bi bio najbolji veznjak hnl-a. Covjek igra u real madridu, na tri kolosijeka. Covjek je uz Cristiana Ronalda valjda najveci primjer u svijetu kako paziti na svoje tijelo.
  • GaijiZG
    592

    Ma znam, daj Bože da na ljeto dođu Krama, Lovren, Modric.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jedino Kramu od njih trojice bih želio u Dinamu.
  • Marcinko
    327
    Jedino Kramu od njih trojice bih želio u DinamuMr Anderson

    Zato su najmanje šanse da on dođe.
  • BeckaSkola
    58
    Hvala Bogu pa ti ne odlucujes :-)
  • Bosskovitz
    7.5k
    Uvjeren sam da Modrić neće doći u Dinamo, ali isto tako vjerujem da ljudi ovdje znaju kako je on fakat jako poznat, ali nisu baš kompletno svjesni o kakvom se povijesnom i gigantskom marketinškom potencijalu za klub radi - od dresova i mercha preko ulaznica i sponzora do interesa za Dinamo među onima koji su se odmaknuli od kluba i onima koji za klub možda niti ne znaju. Luka bi bio toliki dobitak za Dinamo s razvojne strane da bi bio grijeh ne dovesti ga ako postoji mogućnost. A gdje je još poticaj za klince da krenu igrati više nogomet i da se približe Dinamu, dodatni argument kod privlačenja pojačanja jer će imati priliku igrati s jednim od top 10 nogometaša u povijesti, pa - uz pišanje krvi marketinškog odjela - maksimalno iskorištavanje njegovih 34 milijuna pratitelja na društvenim mrežama: 77 puta više od Dinama. Puta. Da privučemo jednog na svakih 77 njegovih followera, naša publika bi se povećala za 100%. Znate što znači 100% veća publika na društvenim mrežama kada pregovarate sa sponzorima? Do the math.

    Luka bi se za jednu sezonu, u ovom trenutku, isplatio puno više nego što je s Mamićem oštetio Dinamo i njegov pristanak da dođe ovdje i pomogne klubu shvatio bih kao iskupljenje za ono što se dogodilo. Baš zato samo poprilično siguran da se to neće dogoditi.
  • Praskaton
    1.8k

    Upravo tako pa zamisli koji je to potencijal kod privlačenja igrača kad znaju da imaju priliku zaigrat s njim.

    Sigurno ne bi krenuo s kampanjom kao tovari za Perisica al ostvarit kontakte i ispitat teren zasto ne.Po meni to uopce nije tako nemoguce.

    Jedino ako mu Real ponudi jos jednu sezonu, onda nemamo sanse
  • Bosskovitz
    7.5k
    Pišem sad potpuno napamet, ali moj dojam je da ako bi ikako mogao doći - ne bi tu nikakvu ulogu odigrala javna kampanja nego konkretni ljudi, osobni pristup i priča za koju bi on odučio da želi biti njezin dio.
  • scooniepenn
    1.8k

    Veca je vjerojatnost da se Kule pretvori u Lewu, nego da Luka padne u formi i ne bude prevaga. Moram priznati da mi je nevjerojatno da postoji netko tko iole prati nogomet, a da moze i pomisliti da Luka na ovoj razini ne bi dominirao. Protiv jednog PAOK-a ili AEK-a imati Luku je ravno Luki u primeu za hrvatsku reprezentaciju u Rusiji. Covjek je jedan od najboljih veznjaka u povijesti nogometa i raspravljati bi li bio dovoljno dobar za Dinamo je smijesno.
    Ovo sto je kolega @Bosskovitz napisao je najveca moguca istina, koje dobar dio navijaca Dinama nije svjestan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.