• Petar86
    572
    Meni je jasno kad torcida baljezga nesto van svake pameti, jer eto jbg takvi su ali da je vodstvo jednog kluba po prilici 2. najveceg u Hrv., isto takvo mozda i gore, e to mi nije jasno... dzabe im HDZ i fakulteti kad ovakvim priopcenjima ispadaju isti ko onaj zadnji klosar s sjeverne tribine
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Dragana Sekulić Olujić…samo kazem
  • rioda
    2.1k
    Četiri dana im je trebalo za montiranje snimke
  • kibic
    991
    Zamišljam situaciju: gotova tekma, teško suđenje na stadionu gdje te svi žele mrtvog vidit, zaradil si 500 € za 2 vure izvrgnut pogrdam, prijetnjama i hračkanju; ulazim u tunel, vidim zgodnu nutricionisticu i odma krenem joj se u facu unosit i odgurivat, makar sam pod posebnim povećalom VARleaks skandala?

    Objavite tu snimku, moramo svi vidit taj igrokaz.
  • Nino Bule
    11.3k

    Opet hrvati na srpsku nejac dizu ruku, podrska dragani
  • ZGWest
    525
    Tovar je onaj tip osobe koja se, kad igra “čovječe ne ljuti se”, naljuti.
  • Benito
    553
    Najjadniji ljudi na svijetu...gamad
  • Mlađi referent
    10.3k
    Da imaju snimku koja može ugrozit na taj način bilo kojeg hrvatskog suca oni bi već 5 dana urlikali i objavljivali snimku sa svih kanala

    Ovako je vjerojatno još jedna priča u prazno i nastavak stvaranja pritiska
  • kibic
    991
    Dajte nam taj Tunelleaks!
  • SjevernaStrana
    639
    U ovo ne vjeruje Lukša Jakobušić osobno... Ti da imaš snimku na kojoj netko koga mrziš iz dna duše udara žensku osobu u 2024. godini vjerujem da bi mu odmah završio sudačku i svaku drugu karijeru, a ne pisao priopćenja u stilu "ovo je istina majkemi" četiri dana nakon....
  • NitkoBitan
    11.7k
    "P ti materina, vidjet ces ti u tunelu, j ti mater."

    Rijeci pomocnog trenera Hajduka. Jesu li ovo demantirali? Tovari su sami trazili belaja u tunelu a sad kmece.
  • sport
    2.3k
    Dragan Blatnjak,Dragana Sekulić,sve neki dragi ljudi.
  • Marcinko
    266
    Kao ne bi oni preko niza svojih FB, Insta ratnika i novinarskih poslušnika pustili snimku u javnost još kad ikad...
  • serbus
    3.5k


    Jebiga kad nisu Vargu kontaktirali.
    Pitanje je što ona uopće ima raditi na terenu za vrijeme utakmice nutricionistica ?
  • Captain America
    13.2k
    Objavite tu snimkukibic

    Trust me, bro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.