• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Pajač je uvijek mrzio nutricioniste. Stari nutriciofob.
  • Captain America
    13.7k
    Kolega @Miro Vugrinec je večer prije potpisa za njih objavio da oporavak ne ide prema planu. Nostradamus!
  • rioda
    2.4k
    Pa ovo ako je istina je katastrofa za njega, znam o čemu pričam jer se i meni dogodila ista stvar. Nakon operacije, ekstenzija koljena mi se nije vratila u potpunosti i za to jednostavno više nema povratka koliko god da vježbao.

    Po tome, ja ne očekujem da će on uopće zaigrati HNL, eventualno zadnjih par utakmica uoči EP
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    ''Ovih dana pokušali smo provjeriti koliko se stanje poboljšalo, rečeno nam je da napredak postoji, da i dalje nije u mogućnosti ispraviti koljeno sto posto te ono reagira na napore.

    Zašto je došlo do toga? Doktori navode dva moguća razloga - ili pogreška kod operacije križnog ligamenta ili kod rehabilitacije jer koljeno nije razgibano u pravo vrijeme, do tri mjeseca nakon zahvata, te negdje zapinje. ''

    Realno Perijina karijera je pod velikim upitnikom. On ima 35 godina, ako je došlo do pogreške pri operaciji morat će ići na novu i priče kako će on dominirati ligom dogodine su priče za malu djecu kao i sa Brekalom. Perijina karijera u Hajduku (ako uopće ikad odigra ijednu utakmicu) će biti slična onoj Jensa Nowotnya u Dinamu.
  • NORTE
    9.1k
    Imamo li to novu "kraljicu Torcide"?


    Tovar je onaj tip osobe koja se, kad igra “čovječe ne ljuti se”, naljuti.ZGWest
    Nikad zaboravit kad su napravili tovarsku verziju te igre...
    images?q=tbn:ANd9GcTg-Zz0ImLa2Bl5qNFYEonzOZzDAEyUk6u_ZhYIzSymkw&s
  • Kepec
    4.6k
    16.3. navečer objavljeno da je Igor Pajač napadnut u tunelu od strane ženske osobe.
    Brzinskih 96 sati kasnije Hajduk izdaje priopćenje u kojem navodi da je Igor Pajač napao žensku osobu i ujedno imaju snimku koju eto neće objavljivati jer ipak to nije "var afera" da se hvale snimkama na sve strane.

    Ja ne znam koji više poticaj treba igračima da 90 minuta zaoru terenom i spuste jadnike na zemlju.
    Oni su ove sezone pravi prikaz onoga tko visoko leti nisko pada.
    Najveće dno ljudi, kluba, navijača, tko god i kaj god se povezuje s tim grbom i bojama je ološ i parazit ovog društva i države. Imaju sreće da postoje političari pored kojih izgledaju kao male bebe za sve kaj rade.
  • veselko tenžera
    1.3k
    s ovom viješću je bijeli svijet na pragu urušavanja. Taj mit o Periji koji u travnju kreće 120% spreman je predzadnja brana totalnoj autodestrukciji.
    Nada da će nas pobijediti u derbiju je zadnja. Na nama je da srušimo jedinu preostalu, onda kreće spektakl.
  • Georg Koch
    3.5k
    Ja ne znam koji više poticaj treba igračima da 90 minuta zaoru terenom i spuste jadnike na zemlju.Kepec

    Treba im poticaj trenera. Samo to.
    Valjda je svjestan da su ovi gotovi, a nasa sansa lezi upravo u tom.
    Motivirat ih je mislim lako za ovu utakmicu, treba ih "samo" napasti kao 2.pol Paoka, razdoblje cca 45-60 min.
    "Samo"...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Dinamo ima priliku začepiti usta toj bagri, apsolutno ih izbaciti iz utrke o toliko željenoj, čak i mitskoj tituli. Hic Rhodus, hic salta!

    Nažalost, imamo totalnu neznalicu na klupi, al ajd možda je nešto naučio u međuvremenu, a postoji i ona o ćoravoj koki i zrnu. Do sad na teškim gostovanjima u HNL-u ima jednu pobjedu, onu izvučenu teškom mukom kod mađarona.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dinamo ima priliku začepiti usta toj bagri, apsolutno ih izbaciti iz utrke o toliko željenoj, čak i mitskoj tituli.db-izbjeglica

    S druge strane oni imaju istu takvu priliku i njihov najveći adut je naš trener.

    Ovo za Perišića jako loše zvuči. Nadam se samo da nije zbog požurivanja, razumijem da želi biti spreman za Euro, al možda se zajebo, a možda je i greška pri operaciji što je isto strašno. Tim više su mi smiješni bili medijski natpisi bi li mogao igrati već protiv Lokomotive.
  • Jaro
    5.5k
    a mozda su i tlapnje i naklapanja medijskih prostitutki...
  • Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus a mozda su i tlapnje i naklapanja medijskih prostitutki...Jaro

    Možda. Jer isti mediji koji su vrištali da bi lik mogao igrati protiv Lokomotive sad su odjednom saznali da ne može istegnuti nogu..
  • kibic
    1k
    Fakat ful želim vidit taj video iz tunela. Imam filing da bu pokrenul lavinu novih meme i ismijavanja na njihovu cijenu.

    Predviđam 3 različita videa, sva tri u nikakvu njihovu korist:

    1. Crno-bijeli video bez tona, di sudac hoda u smjeru svlačionice, a nutricionistica mu se ispriječi na put i dobacuje nekaj, pa izgleda kao da on prema njoj nasrće, a u biti ide svojim putem.

    2. Crno-bijeli video bez tona, sa očitim rezovima i jump-cut scenama, rađenim u pazar verziji Adobe Premier programa, tako da se nikakav kontekst na videu ne vidi i da izgleda kako sudac se pojavljuje unesen u facu nutricionistici.

    3. AI generated fake video na razini prvoaprilske šale i objave ga nakon Uskršnjeg derbija da preusmjere razočaranje navijača. S objašnjenjem da su kao i sudačka komisija morali rekreirat video situaciju jer ne smiju objavit prave snimke koje će poslat USB-om po Jakobušiću u HNS kad dogovore slijedeći gablec z Kustićem u nekom od fast food restaća u Radničkoj.

    Ajmo braćo! Iz tunela!
  • Droljo
    5k
    Ajmo braćo! Iz tunela!kibic

    :lol: :rofl: vrh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.