• Ivdzo11
    2.9k
    To je višestruko skuplje od onoga što HNS inače daje sucima. Prema vijestima od prošlog ljeta, HNS je povećao naknade pa od sezone 2023./24. glavni sudac u HNL-u dobije tek 500 eura po susretu. 280 je tarifa za pomoćnike, a VAR suci dobiju po 140 eura po utakmici.

    Koja razlika :confused:
  • superhik
    10.3k
    Jel' sudjeluju klubovi i u kojem postotku u troškovima suđenja?
  • marcio amoroso
    32.2k
    U Njemačkoj suci koji imaju iskustvo dulje od 5 godina dobiju 70 tisuća godišnje plus 5 tisuća po nastupu. Oni sa manje od 5 godina imaju 60 tisuća godišnje plus 5 tisuća po nastupu.
  • emilperska
    3.1k
    Kada bi se trebalo znati da li se na titu igra s gledateljima ili bez?
  • Crusades1986
    9.7k
    Pa s obzirom da su danas rasprodali karte za utakmicu mislim da se odgovor nameće sam po sebi.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Pa s obzirom da su danas rasprodali karte za utakmicu mislim da se odgovor nameće sam po sebi.Crusades1986

    Rasprodali su karte prije izricanja kazne? Jos jedan famozni vid pritiska na disciplinsku komisiju :chin:
  • Crusades1986
    9.7k
    Ne znam, al meni je draže da ih maznemo pred punim stadionom nego pred praznim i da još mi ne možemo na utakmicu.
  • emilperska
    3.1k

    Zato sam i postavio pitanje jer vidim da se karte prodaju, nikakva odluka disciplinske se nije objavila pa mi nije jasno.

    Makar to je njihov diletantizam, ajmo prodat stadion pa ako dobijemo kaznu ćemo svi skupa plakat i radit kaos..
  • superhik
    10.3k
    Dobiti će neku novčanu kaznu i to je to
  • jedan u nizu
    6k
    Prema vijestima od prošlog ljeta, HNS je povećao naknade pa od sezone 2023./24. glavni sudac u HNL-u dobije tek 500 eura po susretu. 280 je tarifa za pomoćnike, a VAR suci dobiju po 140 eura po utakmici.Ivdzo11

    Stari moj, nebi ja bio nogometni sudac u ovoj drzavi, da me za 280 ili 140 eura mrzi pola drzave zbog neke 50-50 odluke.
    Ni za 500, da se razumijemo.

    Nije ni cudo zasto podlijezu pritiscima, za te novce, tko bi se zajebavao s tim.
    Dobro je netko pisao, ti ljudi moraju proci sudenje djeci, seoskim i nizim ligama gdje je jos gora situacija.

    Cudo da uopce imamo ljudi koji zele suditi. Svaka im cast
  • rioda
    2.4k
    Realno, ja da sam sudac u HNL-u, nakon ove informacije da će ovaj sudac dobiti 6000 eura, poslao bih ih sve u onu stvar i ne bih više nikad sudio
  • Mozart4
    34
    dobro su se sjetili 4 dana nakon objaviti priopćenje
  • Facke
    2k


    Najjadniji klub koji postoji. Ak su takvi frajeri pustite snimku. Ja se nadam da ih bume nabili v Splitu , petardu pravu, 0:6 za nas. Da zacepiju vise. Jadne. Pa vidli sme kak su reagerali nakon prvuga polovremena. Tak da nek zacepiju.
  • DrawTube
    2.9k
    živim za dan kad će taj ljigavi klub otići u stečaj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.