• Endeavour
    396

    Nisam siguran koliko bi kontrolirano rušenje bilo izvedivo i kakav bi učinak na statiku imale vibracije od mehanizacije. A za "dinamit" treba barem 6-8 mjeseci pripreme.

    I još nešto, što uvijek zaboravljamo, Zoo je preko ceste. Jako veliki izazov, vezano za zvuk/buku, koncentracija većih čestica u zraku nakon rušenja i sl. Ne bi me čudilo da netko zatraži studiju utjecaja na okoliš.

    Naravno i prosvjedi, gdje bi se ljudi vezali za stabla ili golove na Hitrecu... :wink:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Postoji hrpa načina za uklanjanje postojećih konstrukcija, razrade faznosti, pomoćne konstrukcije, zaštite i slično. Ne mora sve biti bučno i ekstremno razorno....
  • Krizy
    35.4k
    Za 12 dana, 22.3., će biti 4 godine otkako je zatvorena istočna tribina.
  • Izet Hajrović
    806
    Ujutro su u emisiji "U mreži prvog" na HR1 gostovali Marijan Pojatina, Otto Barić i Goran Đulić. Razgovaralo se općenito o budućnosti Dinama po dolasku novog IO, a istaknuo bih nešto što je rekao Đulić. Naime, kaže da se razgovara o lokacijama za Dinamov kamp jer ovaj trenutni nije dovoljno velik za potrebe Dinama, nešto u tom smislu. Uglavnom, nije htio previše otkrivati pa je lopticu prebacio na gradonačelnika rekavši da će on reći nešto više o tome.
  • Time
    528
    Ne diraj nista dok traje sezona,kad zavrsi rusi tad,igraci trebaju mir i trening gdje su naucili,a i jedva bi cekali novinari i tovari da krenu pisanja moze li dinamo igrati utakmice na maksimiru dok se rusi tribina
  • markoli
    1.6k
    Ne znam je li bilo ranije. Ovako je Maksimir trebao izgledati prema projektu s kraja 1990-ih. Nemam bolju fotku, ovo je iz revije.

    OdWWWol.jpeg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    baca malo na Stamford Bridge.
  • 1986-Pl
    149
    meni vise na stadion od Genoe
  • Mayo
    81
    Stadion engleskog tipa.
  • nemapredaje
    1.9k
    S time da je takav stadion koliko se sjećam trebao primati 66000 ljudi, tako da je jasno kak se sve zajedno planiralo/neplaniralo.
  • NORTE
    9k
    meni vise na stadion od Genoe1986-Pl
    Meni više na stadion od Sampdorije. :wink:
    Osobno jedan od najboljih uopće.
  • Bruh
    887
    realno jebeno zgleda... sam bi bilo fascinantno gledat kako svi ulaze na iste ulaze kao što su sad na sjever prije utakmice
  • Batigol
    50
    Meni na Ibrox Park u Glasgow...samo sto bi bio veci...
  • jedan u nizu
    5.7k
    Ne znam kako su mislili izvesto ovo zdanje, s obzirom da su trenutni tornjevi na SZ i SI daleko od terena, a tu na slici su uz sami teren prakticki.
    Atletsku stazu bi izgleda pojeo sami teren koji bi se prosirio nenormalno.

    Ocito je da je to samo skica, preteca rendera naseg dragog Otta jr. koja nema veze sa realnoscu, jer su ti tornjevi izgradeni, i poprilicno su udaljeni od terena.
  • kibic
    991
    Ima i onaj s pomičnim krovom preko Hitrec - Kacijana kaj je možda još bolje zgledalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.