• Mali Zeus
    9.8k
    Dao bih se kladiti da je Zorko.
  • Izet Hajrović
    914
    Vlahov voditelj, Zorko gost, ali Vlahov je taj koji s podsmjehom komentira broj navijača na stadionu, stadion, transfer politiku. Zorko ga demantira svojim odgovorima.
  • Marcinko
    327
    Dobro si pogodio.
  • austrijanac
    2.7k
    Jedan posao manje, više prostora za fokusiranje na sam teren i tehničko-taktičke postave momčadi.Ivdzo11

    Ovo je možda najgluplja stvar koju sam danas pročitao.

    Moš mislit kako Sergej se sad bavi SD dužnostima pa mu to uzima vrijeme i koncetraciju.
  • San Lorenzo
    11.7k

    Šta on demantira?
    On je ironično izjavio da Dinamo uz svu demokratizaciju i promjene jedva dovuče tri tisuće ljudi u Kranjču.
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus Dobro si pogodio.Marcinko

    Ah HRT 4 i Vlahov. Za te emisije imaju svoju grupicu gostiju, uvijek ista ekipa ovisno o temama, za ekonomiju butu stručnjaci poput onog koji je govorio vrime je ili nešto tog tipa, stari neki prdonja koji ima shvaćanja o ekonomiji iz sedamdesetih, a za sport obično dovedu Zorka i Pezzija, drugu dvojicu starih prdonja, a kod Zorka još gore kaj je mamićevac i smrad.
  • NORTE
    9.3k
    Nama je X u derbiju zapravo dosta loš rezultat jer nam onda ni pobjeda na Rujevici ne bi bila dovoljno za prvo mjesto.

    Teško će itko u malim tekmama više gubit bodove, derbiji će zapravo odlučiti.

    Derbi nam je tekma sezone, ako ih dobijemo veliki sam optimist za titulu.

    Od dobrih vijesti, ako u zadnje kolo uđemo s istim brojem bodova kao Rijeka mi smo prvaci.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Gubiti će se bodovi i u malim utakmicama. Protiv ovakve Lokomotive, nitko ne može biti siguran u bodove. I Varaždin se diže. Jedino Gorica i Rudeš mi izgledaju ko ekipe koje će teško nekom od vodećeg trojca otkinuti koji bod.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Moram priznati da mene više brine to što čujem da netko uopće gleda nešto na HRT-u.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Moram priznati da mene više brine to što čujem da netko uopće gledat nešto na HRT-u.Rex Ramae

    HRT ima i dobrih stvari, dapače, nije HRT samo HRT4 i Vlahov, ali druga tema.
  • Ijayi Atiemwen
    552
    Od dobrih vijesti, ako u zadnje kolo uđemo s istim brojem bodova kao Rijeka mi smo prvaci.NORTE

    Zbog međusobnih ogleda?
  • Jaro
    5.7k
    Od dobrih vijesti, ako u zadnje kolo uđemo s istim brojem bodova kao Rijeka mi smo prvaci.NORTE

    mislis da nikako nismo sposobni izgubit bodove protiv Rudesa?
  • seljak86
    2.4k
    Varaždin, Loksa, ponekad i Istra i Osijek uzimaju bodove redovito.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    izrugivao se sa procesom izbora, brojkom ljudi koji su izašli na izboreSan Lorenzo

    Jel Vlahovu netko možda pokazao brojke ljudi koji glasaju na izborima u jednom sportskom kolektivu na jugu države koji je simbol demokracije i članskog modela, a članova ima u stotinama tisuća? Prvi izbori u povijesti, izašlo 7.000 ljudi, sve prošlo bez ikakve mrlje (osim Barišićevih i Hanželovih pokušaja očajnika), navijači koji imaju "manjinu" u skupštini su uspjeli izboriti svog kandidata za predsjednika kluba, a on se na nacionalnoj televiziji sprda.

    Kako bi se sprdao tek da sazna koliko je ljudi glasalo na zadnjim izborima u Hajduku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.