• Ivdzo11
    4.2k
    Na klupu Hajduka mogao bi sjesti 42-godišnji Krešimir Režić. Splitski trener je trenutno bez angažmana. Pet godina radio je u Hajdukovoj nogometnoj akademiji gdje je vodio ekipe od U13 do U17, a onda je vodio juniore RNK Splita.

    Nakon toga otišao je u Saudijsku Arabiju u kojoj je napravio dobar posao. Najprije je u Al-Nassru trenirao kadete, pa se vratio u Hrvatsku gdje je jedno vrijeme vodio Croatiju iz Zmijavaca. Ponovno se vratio u Saudijsku Arabiju gdje je radio u Damacu. Tamo je najprije vodio mladu ekipu, a onda i prvu momčad. Nakon toga je radio i u Al Taiju.
  • striko
    1.5k
    Od europskog seniorskog nogometa ima Croatiju iz Zmijavaca. Respektabilan CV
  • Mr Anderson
    7.9k
    Čitam malo komentare, vidim da Livaji dolje opasno visi titula bogarioda

    Da, osim fulane panenke, jako mu zamjeraju naslikavanje po Ateni dan nakon utakmice koju su izgubili.
  • Paggini
    19.7k
    jako mu zamjeraju naslikavanje po Ateni dan nakon utakmice koju su izgubili.Mr Anderson

    I Kaurija i Duju i bolikurčinu na treningu i dovođenje svog pajde karoglana... Krenulo je krenulo...
  • superhik
    11k
    @Efes Pilsen već smo nekoliko puta naglašavali da se treba odmaknuti od birtijskog riječnika
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Mandati im istječu na lito i Jakši i Litavcu. Potresi su sve veći. Ova sezona bez potencijalnog trofeja a posebno onog prvaka država u kojeg su bili uvjereni, bi ih zakucala dugoročno u tlo. Nemojmo zaboravit da nikad vise nisu uložili u prvu ekipu. Financije su ionako u banani a bez trofeja neće vise bit ni vala euforije. Luksa i Litavac bi gotovo sigurno bili bivsi na kraju ove sezone.
  • Džudžan86
    251
    "Mislim da se osjetio isprovociranim s mojim slavljem, ali ne znam otkad se to ne smije slaviti svoj gol pred 20.000 navijača koji su svi protiv tebe. Znamo kako je on slavio golove protiv Dinama i Rijeke. Očito se isprovocirao, ne znam zašto. Bilo je to neprofesionalno od njega. Ja se nisam dao isprovocirati, jedino mi nije bilo jasno što se ljuti na proslavu gola, ali okej. Nije da je bilo pogrdnih gestikulacija ili nešto, ali to je njegova stvar.”

    “To se zna da su Dalmatinci, ti hajdukovci jaki na društvenim mrežama, njihov lobij je veliki i mislim, to sve gledaš sa smiješkom, dobio sam dosta i ovih pozitivnih poruka. Tako da je bio miks svega, ali sve se to sa smiješkom isprati.”

    Dio intervjua Roberta Mudrazije za Sport Klub

    Zelim ovog momka u Dinamu, a realno bi mogao posluziti kao rotacijski igrac
  • wolfgang14
    1.4k
    Rajko Vidović je novi trener Gorice

    Od danas momčad Gorice vodi Rajko Vidović (49), dosadašnji trener hrvatskog trećeligaša Kustošije. Suradnja je dogovorena do ljeta 2025. godine. Prije no što je došao u Kustošiju, s kojom se ove sezone nalazi na sedmome mjestu SuperSport 2. NL, Vidović je vodio Dugo Selo, Maksimir, Lučko, Trnje i Sesvete.

    https://www.index.hr/sport/clanak/rajko-vidovic-je-novi-trener-gorice/2548386.aspx
  • Mali Zeus
    12.7k
    "Mislim da se osjetio isprovociranim s mojim slavljem, ali ne znam otkad se to ne smije slaviti svoj gol pred 20.000 navijača koji su svi protiv tebe. Znamo kako je on slavio golove protiv Dinama i Rijeke. Očito se isprovocirao, ne znam zašto. Bilo je to neprofesionalno od njega. Ja se nisam dao isprovocirati, jedino mi nije bilo jasno što se ljuti na proslavu gola, ali okej. Nije da je bilo pogrdnih gestikulacija ili nešto, ali to je njegova stvar.”Džudžan86

    Mudražija pogodio u bit.
    Livaja je na Rujevici redovito slavio provocirajući i Armadinu i zapadnu tribinu kad je trčao punom dužinom tribine da što više digne tlak Riječanima. Plus onda pjesmice u Šibeniku itd. pa je bilo kuknjave i plača kad su mu na Rujevici ono vikali jer eto ljudima smeta Livaja jer je u Hajduku, a ne jer je provokatorska kockoglava seljačina, zna dati, ali ne zna primiti.

    I njemu takvom koji je to radio i puno gore zasmeta što se Mudražija veseli pred sjeverom Poljuda.
  • San Lorenzo
    15.4k
    To se zna da su Dalmatinci, ti hajdukovci jaki na društvenim mrežama,Džudžan86

    Mudri nastavlja trpati i nakon utakmice. :lol:
  • Li d1986
    116
    Tko sudi derbi? Nasi ili stranci?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    stranci ce suditi sve derbije do kraja sezone
  • Li d1986
    116
    kada ce biti poznata imena?
  • Babangida
    39
    Obično objave ponedjeljkom za slijedeci vikend
  • dzis
    807
    Vidim nije im dolje bas sjelo sto je Bog otisao za Grcku. Status bozanstva se polagano topi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.