• Eduardo
    20.2k
    Mala digresija od rasprave o dresovima.

  • Mali dioničar
    15.2k
    Joj kakva šteta.

    Ima povratni let od Abu Dhabija do Egipta u istom terminu za 305-365€.

    Mislim da je to prihvatljiv trošak za ekipu koja ide “navijati” na prijateljski turnir u Emirate.
  • Bosskovitz
    11.9k
    Jel se i ovaj "fit" posebno bira ili su za sve isti? Jer ovaj brazilski mi se čini baš slim fit a ovaj francuski normalRiot

    Mislim da to ovisi o lutki i kutu fotkanja. Svi se dresovi proizvode u jednakim veličinama.
  • Nolifer
    8.1k
    Nisam ja radio anketu majke mi :lol:

    A komentari su vrh: :rofl:

    "Napuše li se oni kad osmišljavaju dizajn?!"

    "Ovaj glavni je katastrofa, izgleda kao dres FK Vojvodine. Drugi je ok."

    "Dizajn plavog je trebalo primijeniti i na crvenobijeli. Ovakav je stvarno ružan."

    "Dizajneri su se baš potrudili pet minuta prije kraja smjene."

    "Ovo prvo je stolnjak, a ne dres."

    "Je li ovo neka zajebancija? Prvi april je tek za 18 dana."

    "Ovo izgleda kao poljsko-indonežanski jastuk."

    :lol:

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/anketa-hrvatski-navijaci-zgrozeni-novim-dresom-tko-se-napusio-pa-ga-dizajnirao/2547372.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
  • Neron53
    614

    Jel znas gdje ta ekipa danas navija?
  • Kepec
    5.5k
    Eto jedna prigodna.Screenshot-20240314-182332-Instagram.jpg
  • Ali
    2.2k
    Sad su objavili fotke sa izložbe na krku "ovdje igra Hrvatska" , pa je to neki vid presjeka dresova.

    I zbilja kao sto je netko rekao, nema tu nekog standarda, u osnovi su to varijacije velicine i oblika crveno/bijelih pravokutnika/kvadratića. I osnovna je zadaća da se mora nekaj novo nadodati. Vještiji analitičar bi vjerovatno mogao predvidjeti koje sve kombinacije su preostale u budućnosti. Ovo za 2024 je definitivno do sada najveći kvadrati , rekli bi u šali zoom-in do max ;) . Meni je kad pogledam retroaktivno, nekako najskladniji i sa najboljim proporcijama onaj sa Eura 2020 , ima i dobro mjesto za broj (to bi na ovom zadnjem mogao biti chalange) i za logo i grb i za onaj sticker zastave repki kao oznaka utakmice... plavi logo, plavi broj i grb su simetricno sjeli na sredinu jednog bijelog polja...
    Ali naravno nemožeš se ponavljat, moraš nesto novo

    foto-svi-dresovi-vatrenih-legendarne-kockice-preplavile-su-svijet-po-ovome-smo-najpoznatiji-1753816?page=1
  • Mr Blue
    4k
    Meni se svida prvi dres. Malo je drugačiji, a opet prepoznatljiv. U krajnjoj liniji nebitno. Dresovi se danas mijenjaju svake 2-3 godine, pa ne vidim nikakvog zla u tome da se igraju s dizajnom dok god ostaje naš prepoznatljivi dizajn s kvadratima. Ovim tempom kroz 10 godina svi ce doći na svoje, po pitanju želja i pozdrava.
  • dinamozivivjecno
    2k
    mene ovaj prvi dres tako podsjeca na one navijacke majice koje dobis za dzabe kad kupis gajbu karlovackog ili zuje :lol:
  • Paggini
    20.4k
    se danas mijenjaju svake 2-3 godineMr Blue

    Tocno ovo, ako i ne bude dobar, ionako za svjetsko imamo drugi.

    Meni se osobno sviđa ovaj dizajn prvog dresa, kragna NAPOKON, mislim da ce jebeno izgledat na tijelu, ja zadovoljan. Drugi dres mi je li la, trening majica vibe.

    Ali uvijek imamo crni iz 2018. <3
  • Marley
    1.7k
    Otpadaju i Baturina i Sutalo za ovo friendly okupljanje...
  • Noel
    6.3k
    Mene zanima jel ima di još kupit original crni iz 2018?
  • Mali Zeus
    12.9k
    Mene zanima jel ima di još kupit original crni iz 2018?Noel

    Probaj na DHgate.
  • Paggini
    20.4k
    DHGate su ok kopije, a original gledaj po njuškalu i mojim krpicama, a možeš i na FB marketplaceu, izleti periodično
  • Eduardo
    20.2k
    Danas od 18 sati u City Center one East predstavljanje novih dresova.

    Jh5xGI5.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.