• Kujtim Shalla
    2.9k
    Znaci poslije tekme palamudit o svemu ostalom nego o pomislit da da otkaz . On nebi dao otkaz taman da je i izgubio danas od fkin Rudesa,jbt onaj dan kad sam se radovao sto je dosao i vjerovati u njega kao trenera ,e sudbino
  • Endeavour
    588

    Pa takvi su svi ovi treneri koji se spominju da bi trebali naslijediti Jakira. Otkaz može samo ako imamo iskusno trenersko ime spremno. A takvih je možda dva s našeg govornog područja. Bilo tko drugi nema smisla, jer, da, može gore. To smo mogli i trebali do sada naučiti.
  • Mr Anderson
    8.3k

    A radi čega bi danas dao otkaz? Nije ga dao nakon Lokomotive, nije ga dao nakon Paoka, zašto bi ga danas dao?
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Nema smisla više komentirati dotičnog jer sve je već ispričano,analizirano, ponavljano 10000 puta.
    I dalje se držim one "Iduća 2 tjedna su ključna"...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    zato sto je katastrofa od trenera ,zato sto je protiv rudeša momcad 60 minuta izgledala katastrofalno ,i zato sto zbog svega navedenog mi gubimi Martina koji je morao igrati i ozljedio se na kraju. A najvise zbog toga sto bu to svakoj normalan uciniti i poslije paoka ,a i sad poslije ovakvih meca. Rezultat nije pikazateæj. Rudes je odavno drugoligas . Ali on nema ni Malo onog ljudskog pa ga nikad nece ni dati. Treba biti protjeran sa stadiona kao onaj nas iz litve ili odakle vec
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    svi ti navedeni bi sami otisli nakon predstave protiv paoka ,ovoga nemozes istjerat ni plinom
  • Doktor Kunić
    3.5k
    Lega će otić (dobit otkaz) kao jedan od najomraženijih likova ikad u Dinamu radi svog ega. Eto do čega si se dotjerao "hrabri borče" !
  • ruicosta
    168
    U zadnjih 30 godina koliko svjesno i intenzivno pratim dinamo, jaaaaako puno puta se dogodilo da je momcad prodisala nakon promjene trenera.

    Ocekujem sutra otkaz, caretakera ili trajno rjesenje, svejedno i da zgazimo tovare sa hendikepom.
  • jedan u nizu
    8.4k

    ne samo dinamo, nego 90% klubova prodise nakon promjene trenera.
    Neki kratkorocno, neki dugorocno.

    Nama je svejedno, i kratkorocno moze, samo da osvojimo prvenstvo ili prodemo dva derbija neokrznuti
  • Mali Zeus
    13.3k
    Bojim se da ostaje i onda jebiga strap on i nadat se najboljem na Poljudu. Dobro je da su i oni uzdrmani, samo se bojim da će hrabri Jakir doći tamo po bod i da ćemo teško nastradati.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kakvo je ovo izjednaceno orvenstvo ,mi ga necemo niti osvojito niti izgubiti na poljudu. U igri malih brojeva vrijeme je da izvucemo pozitivan rezultat tamo. Ek bude bez repova i ako smo bolji da i dobijemo a ne sudci i pritisak govana budu odlucujuci faktor. Nas sv. Jakirije Nemoze Mi Nitko Nista mora konacno nesto i pogodit i da ce nas konacno posrat i Malo srece
  • Sajla
    5.1k
    Šta je pjesnik htio rećIvdzo11

    kao i uvijek - da je netko drugi kriv.
    ako sam dobro zapamtio jučerašnje izjave nakon utakmice, sad imaju 3 dana slobodno. očekujem da trening u četvrtak vodi netko drugi.
  • ZGWest
    569
    Odes i vidis da to uopce nije instagram od Jakira.. koji naslov.

    Novinari iz dana u dan postavljaju nove standarde tko ce losije obaviti posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.