• jedan u nizu
    6.2k
    Ma ljudi on to za svog mezimca govori.

    Uvijek ga je zamisljao boljim nego sto je.
  • OsamŠest
    2.6k
    Ako ga misle smijeniti, sada je idealna šansa zbog kratke pauze.

    Iako, sumnjam da će se to dogoditi..

    Ima li itko info hoće li se dotaknuti i ta tema?
    Postoji li šansa da je danas bivši?
  • Maki2
    458
    Ma kakvi. Cijelu sezonu baca na storije te neke inspirirajuce citate kao i Theophile.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Što je točno ovdje inspirirajuće?

    Lik zvuči k'o ostavljena klinka od 17 godina.

    Kad završava sjednica IO-a, kad je press?
  • mosad
    381
    Karoglan ostaje trener ajduka
    Sergeju otkaz
    Zvuci kao idealan ponedjeljak…
  • Maki2
    458
    Ma slazem se s tobom, ne znam sta bi reko. Al cijelo vrijeme takve citate stavlja ala' "Kad te bace vukovima ti se vrati kao voda copora".
  • javolimtebejako
    726
    znači idući je od marilyn monroe "if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best"
  • Maki2
    458
    Ocekujem taj na putu do doma poslije derbija nakon sto zabijemo iz odbijanca u 87min.
  • Noel
    4.1k
    Još bi bolji ponedjeljak bio da dobi otkaz u Dinamu i Karoglavi isto i da Jakirovic preuzme tovare. Rijeka Dinamo Hajduk u jednoj sezoni. To je skoro uspjelo još jednom "magu" Nenadu Gračanu.
  • Olmic
    2.7k
    Nema sanse da ce dobit otkaz. Ostaje sigurno do kraja sezone
  • San Lorenzo
    11.8k

    Jakir preuzme hajduk, Karoglan Dinamo :lol:
  • emilperska
    3.2k

    To misliš ili imaš info?
    Iako sam sve skeptičniji oko spašavanja sezone i promjene stručnog stožera jer mi se čini da su svi izabrani postali politički prekoretni u trenucima lomljenja sezone, pa i sudbine kluba, uzdam se u to da je po ovom sastavu većina IOa iz privatnog sektora ili su akademski stručnjaci koji bi trebali prepoznati dan, trenutak i situaciju gdje se lomi sezona s direktnim utjecajem na neku perspektivu kluba u naredne 2-3 godine, sportsku i financijsku.
    Ali velim, pesimist sam po pitanju svega. IO ionako ne može direktno promjeniti stožer, ali evidentno je da imaju vlast i polugu moći nad Upravom i ako postoji želja za promjenom, to se moglo u Solunu već napraviti, iako treba reći da im repstativna stanka ide na ruku budući da treninga nema do petka ili kad već pa se do sljedećeg treninga stigne upravljački reagirati..
  • Laugreano
    1.3k
    Zamisli dođe sad novi trener i izgubimo na poljudu. Opet bi bilo udaranja po upravi.
  • emilperska
    3.2k

    Onda najbolje da nikad ne mijenjaju trenera i da se svi skupa vječno skrivaju iza trenutnog trenera..
  • wolfgang14
    1.1k
    Zamisli dođe sad novi trener i izgubimo na poljudu. Opet bi bilo udaranja po upravi.Laugreano

    vjerojatno da, ali nije lak posao preuzet klub i odma igrati iznimno bitan derbi. Tako da treba imati razumijevanja. Naravno ako pričamo o nekom treneru koji nije bio u dinamu još. Bjelica npr ne spada tu, on pozna već igrače i ligu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.