• Sixthway
    253
    slažem se, ja I moja ekipa smo se ovu večer 100 puta posvađali , tko je kriv ,tko je ovo ,zašto ovo itd. Ali ja razočaran nisam jer je tih razočaranja bilo nažalost previše pa sam se naviknuo.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Čekam priopćenje da je Jakirović bivši ko' ozebao sunce.Filip 91

    1682391432817?e=1714608000&v=beta&t=RMdXWzv2TWl2JtOOLQp3Y9nUyAojV_rWnHHBy5FmaRM
  • Filip 91
    500
    Hahaha, kao da sebe gledam
  • Taćini Serhio
    281
    Realno mi od Citya sa Ademijem na stoperu nismo dobili petardu, a od ovih invalida smo dobili...

    Ne volim da netko proziva KTCa jer lik je sam igrao u obrani, hvala Riletu on nije igrao nego nastupao, Mauro je klinac njemu je sve oprošteno, Sula je isto klinac, ali zato Mišić nije i odigrao je za zaborav... Petko duple felge ispod očiju na momčadskom slikanju, vidjelo se da ne može puno... Ne pljujem ga, volim ga, ali što je, je...

    Taktika ajmo se braniti jer su to Galaktikosi sa Zidaneom na čelu momčadi je isto urodila plodom...

    Poginuli smo kao kukavice, to me najviše boli, ali nogomet se igrao i prije bgmi će se igrati i poslije...

    Ajmo plavi mmda...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Realno mi od Citya sa Ademijem na stoperu nismo dobili petardu, a od ovih invalida smo dobili...Taćini Serhio

    pa nije city zabio 5 komada, 4:1 je bilo!
  • Crusades1986
    9.5k
    pa to je i napisao... da nismo dobili petardu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    pa to je i napisao... da nismo sobili petarduCrusades1986

    može se i tako shvatiti, zbunjujuće napisano, kao da se radi o periodu od-do
    u krajnjem slučaju, nebitno
  • San Lorenzo
    11k

    Mi smo od Cityja izgubili 2-0 na Etihadu, s tim da smo drugi gol dobili sa zvukom sirene iz kontre jer smo napadali i išli po gol.
    Na Etihadu. Protiv Cityja.
    Fast forward...5 komada od paoka.
  • Ijayi Atiemwen
    334
    je, razlika ti je u tome što je jednu tekmu pripremao Bjelica a drugu Jakir
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Mi smo od Cityja izgubili 2-0 na Etihadu, s tim da smo drugi gol dobili sa zvukom sirene iz kontre jer smo napadali i išli po gol.
    Na Etihadu. Protiv Cityja.
    Fast forward...5 komada od paoka
    San Lorenzo

    Da je večeras Bjelica bio na klupi, izašao bi na teren sa Kanekom i Ogiwarom na wingbacku, s trojicom u obrani, u sedmoj minuti bi ga morali razdvajati od pomoćnog suca, u drugom poluvremenu od glavnog suca kad bi dobio crveni karton, pred kraj tekme bi uveo Kulenovića da se zabije u korner zastavicu, dobili bi 1:0 i sad gledali s kim ćemo igrati u četvrtfinalu.
  • juan
    57
    igramo..mi igramo!!! pucamo...uci ce jos jedna!!reziser

    Citam postove kad smo gol dali i tješim se, i samo zamišljam...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja još procesuiram informaciju da je dinamo primio 5 komada od PAOKA.
  • Noel
    4k
    City na Etihadu je pokazatelj da je Dinamu potreban samo dobar trener. Nismo pokazali ništa prema naprijed al kad tebi trener posloži Stojanovića Dilavera Theophila Leovca protiv Citya i City jedva slomi taj "bedem" onda znaš kolko je sati. Sjećam se idemo nakon tekme kolega @Doktor Kunić i ja za London. Čekajući bus na Manchesterovom kolodvoru čitamo komentare i uvrede SRAMOTA BJELICA! NIKAKAV TRENER, NISU CENTAR PREŠLI! KAKVA JE TO IGRA!? Kaj ti isti ljudi vele nakon današnje tekme ili tekme protiv Balkanija? Bjelica je doktor profesor svih profesora za ovog jazavca na klupi Dinama. Lik nek igra veteransku kutiju šibica to mu najbolje ionak
    ide. Nek se tog drži! Zeko nek napravi ono kaj je su Barišić i Vlatka odavno trebali i najuri ovog neznalicu zauvijek iz Dinama. Sramota primit 5komada od jednog Paoka. Ustvari nije sramota primit 5 komada sve je to nogomet. Sramota ih je primit sa ovakvom (ne)igrom.
  • nwankwo646
    342
    Činjenično stanje u ožujku: Dinamo za razliku od prošlih sezona nema dovoljno kvalitete u ekipi i na klupi. Potvrđeno još jednom danas. Tužno.
  • Peškaman
    2.5k
    A ja procesiuram koliko ću piva popiti večeras i kako ću zaspati.
    Dinamo Zagreb,činiš me sretnim kad tužno je,ti stvarno ne znaš koliko te volim!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.