• sport
    3.3k
    Dečki treba se smiriti i pojesti govno koje su nam servirali Barišić,Peras,Jakirović ovu sezonu svojom transfer politikom.Naravno da treba dati igračima najveću moguću podršku u borbi za naslov ali novi ljudi u klubu se moraju pripremati i za slijedeću bez obzira kako ova završila i riješiti sve goruće probleme do početka novih priprema.
  • dzis
    808
    Nista se nece promjeniti do kraja sezone
  • jp23
    2.6k
    Ako se ne varam, Osijek ima bolji učinak protiv hajduka ove sezone nego mi. Pobjeda 2-0, poraz 1-0 i neriješena 1-1.
  • E46
    659
    Ja tu ne racunam Hajduka uopce ali ti si njega uzeo za primjer, Rijeka ce vjerojatno dobit Hajduk kuci i jos igraju protiv nas na Rujevici i to ce bit dosta tesko dobit tamo, plus sto oni bas i ne gube ove male utakmice, zbog toga sam napisao da necemo bit 99% prvaci.
  • sanjinlego
    3k
    Mirne, i koliko toliko hladne glave.

    Velimir Zajec ima prvi i vrlo jasan zadatak - otkaz Sergeju Jakiroviću!

    Sve ostalo je prazna priča.
  • quizzy86
    61
    ovaj možda i dobije otkaz, ali ja ne vidim koga bi uprava smislila za novo rješenje.. mislim da će Bišćana vratit čisto zbog otpremnine
  • Patrik11
    164
    ne vidim problem u tome da dode neki rumunjko kao kod paoka
  • Kaktus Car
    521


    Nova sezona i kako se pripremati za nju jako ovisi o ulasku u novu, još unosniju Ligu prvaka. Zato se mora reagirati odmah kako bi se ostalo u utrci za naslov.
  • Crni86
    3.7k
    Vrijeme je za smjenu, ali samo ako ljudi u klubu imaju jasnu viziju koga postaviti za trenera. Mi u jednom trenu izgledamo kao Real, a vec 5 minuta poslije izgledamo kao neka družina sa školskog igrališta.
  • Orc123
    8k
    Ja bi razumio da se nama ovo desilo prvi puta, pa cak i onda je tesko opravdati poraz 5:1 ali ovo je deja vu od Sparte...pa ovaj talenat od trenera je gubio 70% velikih utakmica i napominjem sa alpari momcadima! Betis? Rusio je i Cacke Chelsea pa je pobrao opravdani otkaz nakon kaj je momcad totalno pala! Zar stvarno moramo popusiti i svaku sansu da osvojimo naslov da bi ovaj floskulaš postao bivši! Napominjem, mozemo izgubiti, ispasti, odigrati lose ali da nas ovako naguzi netko i to ne prvi put, e pa to nije razina mojeg Dinama!
    Kakve veze ima jel imaju nekoga ili nemaju? Imas utakmicu sa Rudesom kojeg moramo pobijedili bez ikoga u strucnom stozeru! Tjedan dana je dovoljno da se nađe kvalitetno rjesenje pogotovo jer Zajec i radio ko SD i ima poznanstva!
    Ovo je sad savrsena prilika da pred rep. Pauzu maknemo ovog floskulaša i dovedemo trenera!
  • bbb medimurje
    3.2k
    Jakir sigurno nebude dobil otkaz do reprezentativne pauze jer novi ljudi u klubu nisu stigli niti s nikim pricat a kamoli analizirati i suziti izbor za potencijalne kandidate
    Nakon reprezentativne pauze tj nakon bilo kakve pauze mi redovito igramo losije nego prije i mucimo se s bilo kime, a posto nakon pauze slijede tovari nama je vec sad sezone izgubljena
    Ove sezone nikoga na teskom gostovanju dobili (izuzev osijeka s 2 penala u nadoknadi) a redovito smo primali 2+ gola tako da pisi kuci propalo za ovu sezonu...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Velimir Zajec ima prvi i vrlo jasan zadatak - otkaz Sergeju Jakirovićusanjinlego

    Cudno za jednog insajdera da nezna koje se ovlasti predsjedenika
  • Mazalo
    177
    https://youtu.be/oAgWzao0llc?si=qYhGOLzsEgsNr0IC neka proba Bonga dovesti kao u smogovcima, manje stete bi napravio od jakira...
  • Izet Hajrović
    2k
    Uvjeren sam da jedino kiks protiv Rudeša znači Jakirov otkaz, a ako to kiksamo, onda je jasno da je sezona izgubljena bez obzira tko bio trener.
  • sport
    3.3k
    Najlakše je smijeniti trenera ali koga dovesti u zalasku sezone a ne pogriješiti jer garancija nema da dođe Guardiola.Koga kod dovedu moraju biti sigurni i dati novom treneru povjerenje bez obzira kako sezona završi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.