• austrijanac
    4k
    Iskreno Biscan bi bio financijski najbezbolnije riješenje.

    Od ostalih, možda Zoran Barisic (bez kluba).

    Od ostalih bez kluba, sve je to tanko.
  • Nino Bule
    13.6k
    Ako nemamo neko ozbiljno rjesenje ja bi rađe dao banovicu da izgura sezonu do kraja na neko ludilo ako jakir nastavi u hnl-u lose.
  • by-tor
    182
    Jedino i isključivo Vaha. Novci uloženi u njega vratit će se višestruko.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Pitanje za dvije milijarde dolara je gdje je granica?
    Treće mjesto u hnlu i niti sekunde provedene na čelu ljestvice, Baljkani, 2x Plzen, hajduk, pet komada od Paoka, dokle više, šta se mora dogoditi da se kaže, ok sad je dosta?!?
    San Lorenzo

    ne znam, ja jednostavno ne znam po čemu je ovaj lik tako poseban.
    ovo što se njemu tolerira nije zabilježeno u dinamovoj povijesti, tjerali smo naše ljude, legende zapisane debelim slovima u povijest kluba zbog manjih stvari. ako su pare problem, ako je otpremnina problem, ajmo pokrenuti nekakve donacije, ja sam spreman platiti samo da ga se makne.

    čovjek drugi put ove sezone odlazi na europsko gostovanje sa 2 gola prednosti iz prve utakmice, jednom je primio 4 komada, drugi put je primio 5 komada. što reći? najtragičnije je što takav lik zarađuje masnu lovu u tom poslu, vozi auto koji vjerojatno ima ekvivalentnu vrijednost kao prosječna nekretnina članova ovog foruma.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Bišćan nikako. Ko da ljudi imaju amneziju ovdje... Možda za koju godinu nakon što još malo iskustva skupi, ali trenutno nema smisla.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ako nemamo neko ozbiljno rjesenje ja bi rađe dao banovicu da izgura sezonu do kraja na neko ludilo ako jakir nastavi u hnl-u lose.Nino Bule

    bilo tko....nek ilija lončarević završi sezonu.
    svaki trenutak s njim na klupi je korak unazad.
  • Jurki
    11.7k
    Neda mi se vise ponavljati.
    Balkanca nebi uzel za trenera ni u natjecanju žderanja i ispijanja pive.
  • E46
    646
    Neka hvala. Moje nepopularno misljenje je da je on dovoljno stete napravio dovođenjem Bernauera(za poziciju stopera) i to platio cini mi se 2 milijuna eura.
  • Nino Bule
    13.6k
    Vaha bi izguro sezonu do kraja al opet pitanje je koliko je realan
  • Jaro
    7.3k
    Zaboli me ko, ne mora nitko, samo ovome otkaz. Oa ionako igramo ko da trenera nemamo. Zapravo, svi igraci pod ovim genijem nazaduju... 5-1 je sramota od Bayerna, a ne od ovih "Grka"...
  • Do kraja2023
    185
    Prvo trebamo dovest sportskog direktora pa onda nek on izabere trenera.
    Do toga mozemo jos trpit jakira tak i tak je sve gotovo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Da dodam, platio bi i ja. Mora bit iskusno ime, s rezultatima iza sebe, da odmah bude autoritet.. A hoce li do ljeta ili dugorocno nek procijene u klubu. Svaki dan s ovim luzerom je bacen dan.
  • austrijanac
    4k


    1. Ja govorim financijski najbezbolnije, ne znači da je odlično riješenje.

    2. Bernauer nije dvije milje i nije toliki problem kao ostali igrači.

    3. Ako stvarno želiš tim putem ići, Bišćan je na vrijeme prepoznao kakve su tarabe Šutalo, Perić, Špikić i ostali. Koliko je loš način igre gdje se baziramo na formu Mišića. Sam je ukazivao na problem lijevog beka JAVNO.

    4. Ponavljam, ne mislim da je Biscan odlicno rijesenje, napisao sam financijski. Ali nemoj prebacivat Bernauera kad su Cacic i Sergej napravili 6x veće grške.
  • E46
    646
    Slazem se, treba bit realan i rec da je prvenstvo 99% izgubljeno a Dinamo se svakako ne moze zadovoljit samo kupom. Sezona je proslost, pronaci sportskog direktora i nek dovede trenera i kraj price.
  • San Lorenzo
    15.5k

    Kruno Jurčić je i dan danas predmet sprdnje kod većeg djela Dinamovih navijača zbog raznih stvari između ostalih i utakmica gdje bi dobio 6 komada na Bernabeuu...mi smo danas uspjeli dobiti pet golova od ekipe koja nam prošli tjedan nije uputila udarac po golu, od ekipe kojoj navijači upadaju na trening jer gube utakmice lijevo i desno, od ekipe koja ni po čemu nije jača od nas.

    Ovo je jednostavno neoprostivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.