• cibona
    3k
    Jakir je ostvario ono po što je došao - prvijenac hoxhe. Sada konačno može reći da se njegov transfer isplatio.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Spartu sam mogao oprostiti, igru u grupi isto, kao i Balkani, ali ovo nemogu. Stvarno više nema smisla...
  • Vratite nam Istok
    315
    Ako prvu utakmicu pobijediš 2:0 bez da suparnik napravi priliku, to očito znači da igrači mogu, da imaju kvalitetu. Kad drugu, tjedan dana kasnije popušiš 1:5 s istim igračima, ne može me nitko uvjeriti da nije do totalno promašene pripreme za utakmicu.
  • cibona
    3k
    Šalu na stranu, ali koliko možeš biti podkapacitiran pa da u situaciji u kojoj odigraš najgore poluvrijeme u sezoni ne napraviš NITI JEDNU JEDINU ZAMJENU na poluvremenu?!

    btw prva zamjena dogodila se u 74. minuti. Nakon četvrtog primljenog pogotka.

    Sramoto, odlazi iz dinama.
  • Nino Bule
    13.8k

    Ma jakir je tu kriv 90%, nije trener kalibra dinama samo nisam siguran cime bi ga se zamjenilo i bili to donjelo napredak. Mi ni sportskog nemamo koji bi mogao imat par imena i vec neke kontakte.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ne znam o cemu mi pricamo,kako neko moze pomislit da je on taj i nastavljati ga opravdavati. Ja NIKAD , nisam gledao Dinamo ovako kao danas . Gubili jesmo, bilonje i katastrofa . Ali nikad ovako i nikad ovakvih protivnika koji objektivno nije bolji od nas . A nas su razbili od balkanija ,sparte i danas paoka ,bukvalno razbili. Ekipa kao da je namjerno igrala onako .
    Znaci , trener on nije ,niti ga treba tako zvat. Svaki trener iz prve dvije hnl lige bi ovo prosao ,ovako se nebi obrukao . Ni jednom potezom nije pokazao da mu je zao. Libo ga ona stvar ,jbt Daj otkaz budi covjek bar Malo
  • BBBaranja
    2.5k
    Ukoliko jakir ne ode iz Dinama,odgovorno tvrdim da nijedan trofej nećemo uzeti ove sezone.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam kad me više bilo strah gostovanja na Poljudu, a kad se još sjetim da su 2 u par dana i da se u njima lomi sezona, a da nam trener od igre napravi ovo što se danas dogodilo dođe mi muka…

    Iskreno prešao sam preko svih sramota koje nam je priuštio i bio optimističan nakon prolaska Betisa i pobjede nad Rijekom, ali ovo više nije normalno.

    Ne preuveličavam ako kažem da će nam čovjek, ako sad ne ode, doslovno još jače uništit klub i spustit ga toliko nisko da ćemo još i treći završit.

    Ljudi pa nas čekaju dva gostovanja kod tovara, gostovanje u Rijeci, a treći smo…
  • austrijanac
    4.1k
    Inače ovo je čovjek koji je izigravao silu nad Ukrajincem, a danas mu pola ekipe trebalo bit izvađeno nakon 20 minuta igre.

    Međutim on je čekao 75 minuta za prvu izmjenu.

    Doktor, bakalar i sve ostalo nogometa.
  • Markelo
    2.6k
    Spušio je u Pragu, Kosovu, Plzenu, Solunu, Splitu i ima jedan remi u Rijeci. Karaju ga na gostovanjima a imamo 2 gostovanja na Poljudu(prvenstvo pa kup) i još jednom idemo na Rujevicu. Bolje da ekipa ode bez ikoga na klupi nego s njim na ta gostovanja
  • Krizy
    43.5k
    Sergej Jakirović:

    - Prvi od 2016. koji je izgubio dvije utakmice s tri ili više razlike u sezoni.

    - U 113 godina Dinamo je četiri puta ispao nakon domaće pobjede od 2 ili više razlike, od toga dvije potpisuje Jakirović.

    - Prvi od 2015. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju (Mamić, Bayern 5:0)

    - Prvi od 2014. koji je s Dinamom primio 5 golova u europskom natjecanju koje nije Liga prvaka (Mamić, Salzburg 1:5)

    - Najviše poraza u sezoni nakon Jurčića 2009./10.
    Jurčić je imao 10 poraza u 42 utakmice.
    Jakirović ima 8 poraza u 37 utakmica.

    ...

    Par podataka za otkaz što prije.
  • Kaktus Car
    561
    U HNLu smo živi i to je jedino bitno osvojiti.Captain America

    U kojem svemiru Dinamo pod trenutnim trenerom koji se na Maksimiru preplaši Slaven Belupa, kojeg u Europi šamara tko se sjeti, kojem je Lokomotiva nedokučiva zagonetka može uzeti 6 bodova na Poljudu i Rujevici? S ovakvim luzerskim pristupom se nema što tražiti na tim gostovanjima, a to znači da se od naslova može oprostiti već danas.

    Ako nema boljih opcija komotno se može Čačića vratiti da odradi sezonu do kraja, jer iako nije neki trener, bar se u HNLu neće preplašiti konkurencije.
  • Vratite nam Istok
    315
    Zamijeni ga skoro pa bilo kime do kraja sezone, tzv. caretaker jer unaprijed znamo da on nece dobit utakmicu/e na Poljudu i Rujevici.

    Slikovito rečeno, ako deset puta napravis korak unaprijed i udaris glavom o zid, pa majku mu, odi krak lijevo ili desno pa onda naprijed, možda tamo nema zida.
  • Yovitssa
    647
    Baš to. Skroz mi je svejedno tko nas bude vodio od sutra, samo da ga maknu više... Gore ne može!
  • DrawTube
    4.8k
    Bišćanu su ljudi nakon 2-1 poraza u Grčkoj htjeli glavu odrubiti. Da je izgubio 5-1 kao ova prevara danas možda bi mu to i učinili. A prevara lagano na klupi protiv Rudeša u nedjelju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.