• superhik
    10.2k
    Trpamo dva komada u drugom i prolazimo
  • ElektricnaInfluencija
    140
    Mi kupili Arbera umjesto Veldina
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    najgore od svega je cak i da izjednacimo ovi ce opet grist i necemo izdrat do produzetka
  • Toni90d
    83
    I da ovo prođemo, Profa, hvala i zbogom! Jer sa njim na klupi nas čeka isti ishod na Rujevici i Poljudu, poraz i gubitak prilike za osvajanjem trofeja.
  • Facke
    2k
    Nemojte po pojedincima sad. Nit je kriv Hoxha niti Misic niti Rile. Cela ekipa je zakazala od trenera do igraca. Mi sme dosli tam po koj? Braniti 2:0? Lose sme usli, Paok zasluzene zabil 3 gola. I tu je kraj price. Nemojte vredati bezveze igrace bezveze. Nema smisla. Prije tjeden dan su bili heroji. Eh nazalost nam se opet dogodile to koj nas prati celu sezonu. Jedne dvije dobre tekme i onda raspad iducu. Steta al ideme probati se v drugem zvleci.
  • Sljeme
    1.7k
    Od prve sekunde su ušli u tekmu ko preplašene pičkice, ko da su im ovi rozi dresovi uzeli sav testosteron. Ispljuskat ih treba u svlačionici, napravit izmjene i idemo igrat, nije ovaj PAOK niš posebno.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bezbroj. Ako ne ide u tom dresovima i ako se navijacima ne svidaju pa nemoj ih nosit! Prosao je dan zena a svaki put kad zaigramo u njima je dan pckica.
  • IceMan
    1.5k
    Al opet, 1 gol sve mijenja.

    Samo treba hrabrije i s više igrača prema napred.
  • reziser
    6.2k
    mislim da ovako lose poluvrijeme vise nemozemo ponoviti, mozemo samo bolje...
    vvjerujem da ce drugacije uci i da zabijamo bar jedan gol
  • Nino Bule
    11.3k
    Nisu ovo nikakve oscilacijeJuznjak

    Kako nisu oscilacije kad smo u zadnja 3 tjedna odigrali vrhunske 3 europske utakmice, a sad jednu od gorih u zadnjih 5 sezona. To je doslovno definicija oscilacije
  • Praskaton
    1.8k
    mislim da ovako lose poluvrijeme vise nemozemo ponoviti, mozemo samo bolje...reziser

    Ovo sam si rekao nakon Praga ne mozemo ovako lose izgledat pa evo...
  • Purgeri
    375
    igra je od prve sekunde postavljena da gore ne moze i to je odgovornost trenera. Doveo nas na klanje, uveo u paniku od prve sekunde, nista nije poduzeo. Bolje bi valjda prosli da smo dosli bez trenera i da su igraci smo izasli na teren
  • Krizy
    35.3k
    I ocekujem iskup protiv Rudesa. Ima da gaze svakog do kraja prvenstvaNitkoBitan

    Sigurno.
    U ovoj sezoni smo zgazili samo Astanu i Rudeš.
  • Kujtim Shalla
    2k
    ja se slazem,samo kazem svi su katastrofe,a Hoxha jednostavno igra ovako jaku tekmu a samopouzdanje nula. Ima njih dosta vise koji imaju Puno vise utakmica ovakvih u nogama od njega . Nije on kriv sto igra nego onaj koji ga je stavio u vako vaznoj tekmi
  • Kepec
    4.3k
    Za sat vremena bumo pametniji. Ili će doći k sebi i odigrati onako kako imaju i kvalitetu ili će ponoviti prvih 45 minuta i posramiti grb.
    Kolektivna katastrofa od igre, s ovakvom igrom se ne brani Svetinja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.