• Mihaljević
    8.1k
    Istanbul 2005 is real...
  • Ali
    1.9k

    Zakaj ne po pojedincima? Pa tko je kriv za bolikurcinu defenzivno, ja sa trosjeda? Ili hoxha, miske, sucic i rile. Pa nakon dvije minute ti je sudac dao do znanja da ti nebu svirao ona bacanja u duelu trazeci faul
  • striko
    1.2k
    Svaka čast vama koji još mislite da ima nade. Ja bih bio sredan ispod 5 komada
  • Mr Anderson
    5.4k
    Briga me ako ispadnemo, samo želim da istrče u drugo poluvrijeme s mudima, a ne ko skup feminiziranih pizdeka. Potući se pa što bude. Dobit u nedjelju Rudeš pa se ohladit kroz pauzu.
  • Juznjak
    3k

    Njihova igra je dogovorena taktika. Oni su se točno ovako dogovorili da će igrat i ovako je trener to zamislio (osim rezultata naravno). Da su izašli sad sa istom taktikom kao u prvoj utakmici i da je ovakav rezultat, onda bismo pričali o oscilacijama.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Nije mi jasan Nevistic kod drugog gola,covjek puca sa parkinga , takva troma reakcija...
  • Sibirski plavac
    1.3k
    Jel moguće da nam trener ne mijenja ništa na poluvremenu?
  • Orc123
    5.1k
    Mene samo zanima evo kako god zavrsi ovo...kako je Biscan dobio otkaz nakon kaj je imao svega par kikseva, koji je npr. puno bolje pripremio momcad protiv puno jaceg Aexa, a ovaj je zaredao Ballkani, Victoriu, pa ono ponizenje od Sparte, pa sada ovo? Pa mozes izgubiti, ispasti ali dobiti 3 gola, s tim da smo mogli jos koji dobiti i to protiv kluba srednjeg Europskog ranga koji po nicem nije superioran u odnosu na nas i to sve u 45min?? Pa kakva je to priprema utakmice? Po cemu on zasluzuje vise i to ne malo vise vec puno puno vise podrske od jednog Biscana koji je btw. Dijete kluba i covjeka koji je i igracki dao veliki obol klubu. U hnl smo treci.....nezz evo nebitno kak ovo zavrsi na kraju ovakva priprema 1. Pol je sramotna....
  • jedan u nizu
    6.1k
    i mi ulazimo u drugo poluvrijeme bez ijedne zamjene??
  • Ali
    1.9k
    Hoxha ostai za drugih 45... bravo Jakire , ako ti cilj otpremnina , uspio si
  • sport
    2.3k
    Polako dečki,treba uvijek biti realan i kad pobijediš i kad gubiš.
  • luka modic
    609
    golman tu ne moze nista
  • Navijač Dinama
    7.4k
    samo želim da istrče u drugo poluvrijeme s mudimaMr Anderson

    To i je najveći problem, jer nam je motivacija u kanalu, izgledamo izgubljeno i preplaseno.
  • cron1ck
    1.6k
    Tako je Jakire ništa ne mijenjaj, zašto mijenjati ako sve ide po planu
  • San Lorenzo
    11.6k
    Bravi Mrki, dobro je sve, gubiš 3-0, ne radiš ni jednu izmjenu. :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.