• Mali Zeus
    9.3k
    Danas kad gledam slike i snimke mi se čini kao da nisam bio tamo, a bio sam tamo. Još uvijek je ovo sve nadrealno, kao da se nije dogodilo. Da ne govorim kaj se sve izdogađalo da mi se čini da je to bilo prije 3 dana, a ne jučer.

    Ono slavlje jučer kad su zeko i dečki izašli. Trnci, jebeni trnci. Ljudi sretni, viču, plaču, stišću šake, skaču, plaču, tresu se.

    Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.3k
    sljedeći koncert pipsa će biti ludnica. A Ripper je opet počeo pjevati himnu na koncertima. :)
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Covjek je danas prvi dan dosao na posao prije revizije koja ce potrajat mjesec ili dva… a ljudi ocekuju da se usred sezone kluba koji ima proracun od 60+ milja eura daje otkaz Pu koji ima padobran tezak preko pola milijuna eura. Trebalo bi ipak malo stat na loptu. Gutali smo mjesecima izdrkavanje da nas je mumija izvarao, da nema teorije da 25 bude vise od 35… a na kraju ih poderasmo ko zadnje balavce na svim frontovima u tako malo vremena kampanje i pripreme. Vp nije buducnost kluba, ona zna da je zavrsena prica i cemu sad trazenje i inzistiranje na ad hoc glavosjeci da bi se zadovoljile mase. Cekajte, sve po redu nekom ide. Pomalo.
  • markoli
    1.6k
    Slažem se. Treba biti mudar prije svega. Tko god bude novi član Uprave trebat će mu pola godine vremena da se uhoda, mora postojati neka tranzicija. Ova dvojica su nebitni realno, no VP je tu godinama i treba ju iskoristiti makar to prijelazno vrijeme, pa onda će se vidjeti šta i kako. Realno svi znamo da je bila na liniji s Mamićem cijelo ovo vrijeme, i da nema dugoročnu budućnost u klubu, no treba biti hladne glave u ovom trenutku.
  • Nemrem igra Dinamo
    384
    Shvaćam da su svi nabrijani zbog svega kaj se događalo svih ovih godina, a pogotovo zadnjih tjedana, ali... Ajmo malo uživati u ovoj veličanstvenoj pobjedi i samo reći - hvala dečki kaj ste nam svojom borbom ovo omogućili, čast nam je kaj smo bili s vama ponosni i glasni podno Zapada jučer, dok ste vi gore vodili ključnu bitku za naš Dinamo.
    Ima vremena za (konstruktivne) komentare, seciranja i prijedloge pa pobogu tek je jedan dan prošao od izbora... A ekipa koju smo izabrali da bude naš glas sigurno već ima plan od kuda i kako krenuti... Naša zadaća je da i dalje budemo podrška s tribina, kao što smo bili sve ove godine...
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Netko je vec napisao. Nisu svi ljudi u klubu bili u istoj poziciji niti su svi bili protiv ove price. Dapace, da nekih nije bilo na nasoj strani pitanje je bi li se ovo odvilo ovako brzo ili bi cekali jos neko vrijeme. Tamo ima odlicnih ljudi i neka bezumna osveta ne dolazi u obzir. Zna se ko su kolovodje, neki su pobjegli i prije skupstine, neki su ostali sami i popisani, a neki cekaju neizbjezno i epilog koji bi mogao bit puno gori od pustog otkaza i inkasiranja otpremnine. Dali smo ljudima vjeru, ocito je da znaju sta rade i sad se mozemo okrenut nogometu i uzivanju u tome da za tri dana idemo po cetvrtfinale eurokupa i po duplu krunu nakon toga. Ovo drugo ce sve zavrsit onako kako jedino takva pohlepa i zloba zasluzuju.
  • masacusec
    3k
    Preporučam feljton, kronike jednog ludila, napisanih od BBBa.OBIGB

    Pa klinci, mulci, današnja mlađarija mrze mamića, ne znaju zakaj ga mrze. Ovi feljtoni koje je @OBIGB spomenuo su štivo koji pobliže opisuje genezu odnosa mamića i navijača te kronologiju mamićevih beskrupuloznih kriminalnih radnji kojima je nemjerljivu štetu dugi niz godina činio NK Dinamu i navijačima. Danas svatko tko se smatra BBB-om mora poznavati činjenice kako bi razmišljao vlastitom glavom, a ne nametnutim a priori indoktrinacijama.
    Dinamo čitav ovaj milenij prolazi talačku krizu, zatočeništvo od strane osuđenih i (još) neosuđenih kriminalaca, no tome jest sada kraj. Barem se nadamo.
  • M94
    419
    Ne sviđa mi se ostavljanje kuharice.
    Zadnji cent bi dao da ju se nabije nogom u guzicu, nju i njoj slične. Te kadrove treba momentalno poslat od kud su došli. Jel treba podsjećati šta su radili od kluba? I ništa nije rano i polako ćemo, ajmo krenuti raditi odma za boljitak kluba i reputaciju.
    Bez obzira na veliku pobjedu i promjene, sama pomisao da je i dalje u klubu mi diže želudac, kamoli je još vidjeti u loži.
  • Muka
    344
    Zahvala svima koji su učestvovali u ovom povijesnom trenutku! Baš svima, od onih kojih su išli na sve tekme pa sve do naših skupštinara, ljudi oko njih i nesalomljive navijačke skupine! Sve koji su drzali priču živu i kroz futsal, druženja, kvizove...sve je to pomoglo u najtežim trenutcima!

    Najveća zahvala sviju nas se sada mora manifestirari kroz masovnost na svima tekmama ali baš svim! Na nama je sada da budemo ti koji će gurati ekipu na terenu kako bi dali svoj zadnji atom u ovom gustom rasporedu koji nas čeka!:fire:
  • sport
    2.3k
    O (ne)ostanku trojke iz uprave kluba možemo kad se napravi uvid u njihov (ne)rad.Mene više zabrinjava naslov u 24 sata da se još nema nikakvo ime za SD.Doduše teško je i razmišljati o tome kad se ne zna kako klub financijski stoji i koliko se uopće može ponuditi kvalitetnom SD
  • Muka
    344
    Ljudi stanite malo na loptu, nemože sve preko noći i preko koljena. Jutro je uvijek pametnije.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Dobra večer svima, pokušat ću biti kratak,
    Evo cijeli dan čitam ove divne upise i baš me svaki puni pozitivnom energijom, svatko iz svog kuta, sa svojim doživljajem ovog povijesnog 10.03.

    Došao sam pod zapad bolestan pod temperaturom i glavoboljom i rekao sam si: "ma stisni zube pa idi doma" ali doslovno one sekunde kada je potvrđena vijest da imamo 31. ruku i da je Zeko novi predsjednik sam ozdravio i naravno da sam ostao još na tekmi haha.

    Koliko ljubavi i emocije, koje olakšanje kao da je cijeli šleper sa ramena pao. Cijeli dan kasnije sam vrtio glavom i mrmljao si u bradu da nije moguće, da je to samo san. Gledam sada već odrasle ljude sa djecom a i neke koji će to tek postati, većini oči pune suza koliko god to pokušali sakriti. Jednostavno predivan povijesni dan i drago mi je što sam davno tada još odlučio na koju stranu ću se svrstati. Nitko nije savršen, svi imamo stotinu strana, ali neki ideali i neki stavovi nisu na prodaju, takve stvari te oblikuju kao čovjeka.

    Veliki smo, budite ponosni na sebe, vrijedilo je boriti se, vrijedilo je biti dio priče. Neki manje, neki više, nije ni bitno, kad je trebalo odlučiti na kojoj si strani svatko je imao pravo na izbor. Postoji taj ponos, ta pravda koja mora doći, mnogi su sumnjali ali mi smo jebote uspjeli! Imamo Dinamo!

    Drago mi je da sam kasnije još stigao stisnuti ruku našim , i hvala vam dobri ljudi.

    Kolege zonaši, jedan mali savjet, dajte malo vremena, imajte malo takta, ja uopće ne sumnjam da će se napraviti ispravni koraci kada za to dođe vrijeme, naravno na gospodski način. Između ostaloga, ti ljudi su dobili naše povjerenje sa razlogom, ne treba preispitivati i vagati svaku odluku ili izjavu, dajte malo vremena.

    Za kraj,
    Dugo smo bili ignorirani, pa su nas pokušali uništiti, pa su nas pokušali zabraniti, pa su nas lomili, blatili, pljuvali, crnili, popisivali i zatvarali. Sve će se u dogledno vrijeme profiltrirati i svi oni čiste savjesti nemaju brige a ovi ostali, jebiga, GOMILA NE OPRAŠTA :) napokon BSN ØØØ

    Zdf8YrZ.jpeg
  • Pop corn
    4.8k
    Nešto što je građeno 24 godine na krivim temeljima se ne može promijeniti odjednom u 24 mjeseca, a kamoli 24 dana ili 24 sata
  • Peškaman
    2.4k
    Zajecu pod hitno treba PR služba.
  • Laugreano
    1.3k
    Mene to ni malo ne brine. Sta manje informacija iznutra u medijima to bolje.
    Vise me brine da ekipa ovdje nakon prvog radnog dana panicari i uvodi nemir,jer su ocito ocekivali da ce pol kluba prvi dan letit kroz prozor. Strasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.