• Bosskovitz
    7.3k
    Potpuno si u pravu, nenamjerna omaška s moje strane. Izmijenio sam to u svom komentaru.
  • Crni86
    1k
    za sve ce doci vrijeme, ne treba trcati pred rudo, polako, smireno i pametno kao i do sada.

    Napokon smo dobili normalno vodstvo kojem je u interesu najbolji moguci dinamo, kad sam samo kroz ovih par mjeseci citao njihove prijedlog i ideje po ovom forumu sam bio odusevljen tako da sam u potpunosti uvjeren kako ce u svojoj zamisli i uspjeti. A mi svi skupa moramo biti strpljivi i vjerovati im jer nista se ne moze tek tako promjeniti preko noci i ishitreno.

    Upravo to, a ima i drugih nacina kako se ta prica moze rasplest… i to na nasu dvostruku korist
  • Nino Bule
    11.3k
    Ljudi prvi radni dan, pa daj se strpite malo, stvara se histerija bez ikakvog razloga.
  • Danko
    545

    Ako ima pravo na tih pola milje , dobit će ih, bila u klubu ili ne.
  • Goran86
    82
    ukrao si mi rijec iz usta. Takoder sam baniran sa sluzbene stranice za vrijeme bojkota i bilo bi pozeljno mada bi se sada skinuli ti banovi.
  • Sajla
    3.2k
    ranije sam napisao: ne smijemo nakon što smo imali one od kojih nismo očekivali ništa i nikad, od novih ljudi koje smo sami izabrali zahtijevati sve i odmah.
    prvo podrška, a kasnije ćemo ocijenjivati. toliko dugujemo ljudima koji su nam priuštili onu emociju jučer.
  • Goran86
    82
    Ako sam dobro shvatio Zeko je izjavio na germanija.hr da Peras ostaje u klubu i otkaz nije opcija, u tom smislu. Ako je on i ekipa oko njega tako odlucila ja se slazem jer oni najbolje znaju kakve razloge imaju.
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ja se nadam da će letiti uskoro ona ...sudjelovanje u pljački Dinama + nezakonito povećanje plaće
  • Papastrumf
    9.4k
    IMG-3958.jpg

    Trenutak kada je profesor Omazić pročitao rezultate izbora.
  • superhik
    10.2k
    Nema smisla prvog radnog dana novog predsjednika potrošiti toliko stranica o Vlatki Peras
  • blue heart 72
    1.3k
    Na koju foru bi Vlatkica trebala dobiti taj stalno spominjani iznos? Čak i ako se zanemari činjenica da si je koza sama digla plaću, zar se za otpremninu ne bi trebala gledati PROSJEČNA plaća u zadnjih 12 ili u najgorem slučaju 6 mjeseci?
  • markoli
    1.6k
    Radi se o menadžerskim ugovorima, u zakonu je propisan minimum, a sve ostalo je stvar dogovora poslodavca i zaposlenika
  • emilperska
    3k
    Nakupljalo se tu 15 godina svakakvih emocija i frustracija, a žena je jedan od zadnjih mamićevih ostataka u klubu i razumljivo je da 99% ekipe ju ne želi vidjeti opće kao zaposlenicu kluba..
    Ali da mi smo gospodski i građanski klub i dio rječnika koji se koristio tu za nju je neprimjeren, ali što prije se njeno pitanje riješi to će bit lakše za cijelu ekipu unutra jer glas naroda je nepobitan, a narod ju (očito) ne želi u Dinamu..
    Osobno mi je Barišić koji je u klubu bio od 1967. draži lik od nje koliko god to čudno zvučalo..
  • FrenchMontana
    304
    Dobro Vlatka al kaj s ona dva tutleka?
  • Li d1986
    75
    Vjerojatno se može naći nešto u pravilniku da joj se uruči otkaz malo jeftinije. Bilo kako bilo ljudi kojima sam dao povjerenje na izborima su sad unutra i oni imaju najbolji uvid u situaciju tako da nemam sumnju da će donijet najbolju odluku za Klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.