• Majki2111
    2.6k
    Nisam bio jučer pod zapadom. Poruka je bila u tom smjeru. Suradnja s fakultetima. Stavka plana rada Dinamovog proljeća 4.1. Spominje se KIF. Nadam se da neće stati na tome. A s obzirom na odgkvor lika iz IO-nebi trebalo.
  • Somport
    556
    Spominje se KIF. Nadam se da neće stati na tome.Majki2111

    Pamćen bio dan kad će 1000 kolegica i kolega sa Filozofskog doći na tribine zbog Majkijeve ideje suradnje kluba sa Sveučilištem
  • Papastrumf
    9.4k
    Nisam bio jučer pod zapadomMajki2111

    Nakon što si kupio papir formata A2 i A3 te markere, na kraju nisi došao? Pa gdje će ti duša, Majki?
  • Paggini
    5.7k
    Nisam bio jučer pod zapadomMajki2111

    Prilika za revoluciju propuštena...
  • deda
    27.5k
    Bio je Majki u Maxi pubu tako da mu je oprošteno.
  • Doktor Kunić
    2.4k
    Uletile mu dve nove babe noć prije pa se zapio s njima, probudio se u 3i po u nedjelju.
  • Majki2111
    2.6k
    Krizy ima poruku koja je trebala bit. Poslao sam mu u inbox, al eto, nije zaživjelo.


    Je, da! :shade: Kao da je sveučilište samo filozofki faks. Ali ni njih ne treba podcjenjivat. Sociolofija i psihologija su iznimno korisne znanosti. Mislio sam više na STEM i kineziološki, ekonomski... Ili bilo koja znanstvenaakademska institucija za koju smatraju da bi mogla pomoći Dinamu kao instituciji.

    Ma čim sam vidio kako ekipa na forumu reagira na to, rekao sam si da mi ne treba to. Ekipa je mislila da će ne znam što biti. Spominjali su dugine boje i mangupske poteze... Je li promicanje znanosti i akademske suradnje mangupstvo? Ako jest onda je Majki-jedan veliki mangup. :smile:

    E to to. Šteta kaj ste bili u žurbi. Moglo se detaljnije popričat o svemu.

    "Svi bi meni da ulete tako lako, ali ne ide to tako" :razz:
  • Ivan0302
    187
    Pozdrav ekipa, evo pošto nisam znao u koju temu da ovo pišem, pa ako ovo nije tema za to neka admini slobodno izbrišu. Sad kad sam naučio kakoo se stavlja slika, želim malo prikazati Udrugu navijača Dinama iz Novog Travnika.

    Mali grad u Srednjoj Bosni, a udruga broji oko 180 članova. Osnovana je 2022. godine i u ove dvije godine je sudojelovala u mnogim humanitarnim događajima, aktivni odlazak na utakmice Dinama i nedavno tek otvorene prostorije udruge. Stavit ću jednu slikicu kako izgleda izvana, a ako nekog zanima više može otići na Facebook profil udruge.
    IMG-5273b73b1838a439af9e7f73a450ccae-V.jpg
  • Bosna86
    11.5k
    Ja osobno imam problem s ovim otvaranjem udruga… Meni je neshvatljivo da u tim udrugama na dan utakmice bude po 50-100 ljudi a da na utakmicu ne ode nitko… Odlaske na derbije i slično ne računam
    Isto tako, ovo stavljanje simbola grupe na prozore, a da nitko od vas nema veze s grupom je skroz promašeno

    Svako širenje dinamovstine je pozitivno, ali ne da te udruge služe za bježanje od žena i pijenje piva u miru
  • sanjinlego
    1.9k


    Svaka čast! Samo nastavite širiti ljubav prema Dinamu! Kad god možete, dođite i na utakmicu. Znam da ponekad to nije lako .. samo naprijed!
  • De Oliveira
    880
    svako postavljanje Dinamovog grba u bilo kojem hrvatskom kraju je za mene iznimno pozitivno, a posebno otvaranje ovakvih mjesta okupljanja Dinamovaca. Pozdrav za Sredisnju Bosnu.
  • Krizy
    35.4k
    Ne znam kad sam vidio bolju sliku.
    Savršena!
    Screenshot-20240311-231324-Instagram.png
  • Zagreb1992
    1.2k


    S obzirom da se pali na starije jedino mu priznajem da je išao šarmirati Vlatkicu :D
  • Crni
    43


    Taj šal tražim već neko vrijeme, Boysi su prodavali sličan :smile:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    imas u fanshopu trenutno, cijena 11e
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.