• Paggini
    6.9k
    To kažu svaki put kad igramo na Kranjči pa bude cijeli zapad u Dinamu...
  • Purgeri
    423
    Nije, netko im je srao u komentarima pa su napisali da se to "odnosi samo na velike navijačke rekvizite - transparente i zastave". I onda su dodali u objavu riječ velike pa sad glasi: "Zbog protokolarnih razloga na tribinu zapad neće biti moguće unijeti samo velike navijačke rekvizite, transparente i zastave gostujućeg kluba."

    Ali generalno koga briga, kako bi u praksi zabranili unošenje majica, šalova itd., potpuno nebitno sve u svemu
  • Jurki
    8.7k
    Veliki kronicar Dinama nas Lesi.. ni slova o promjeni predsjednika kluba i novoj garnituri ljudi.
    Sigurno guta normabele, place od tuge i zalosti kaj bu njegova kujica najvjerojatnije zletela van.
    Lesi drzi se..i nazovi doktora da ti pojaca turu tableta.
  • LaznjakProsineckog
    453
    Rudeš s juniorima trebamo dobit, tako da taj gust raspored zapravo i nece bit gust
  • JJosip
    39
    Ne kužim zašto se stalno piše xy moramo s juniorima pobjediti. Mi u cijeloj sezoni imamo jednu laganu pobjedu to je kup protiv Gorice, a isti taj Rudeš smo jedva kod kuće dobili. S Rijekom u kupu je bilo do pred kraj 0:0, Hajduk ih pobijedio 1:0 i na kraju su mogli čak i izjednačiti.
    Mora se ući maksimalno ozbiljno, zabiti 2-3 gola i onda možeš stavljati juniore. Mi se patimo sa svima nema naznaka gledajući sezonu da će bilo koja utakmica biti šetnica. Ozbiljnost prije svega.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    place pijan negdje za šankom. Sve mu se srušilo. Ko ga hebe ,skuzot da vise nece moci pljuvat po klubu. Samo lijepo pisati,ubjedzen sam da ce se sad dodvoravati jedno vrijeme. A ak mu bude ignore i odjebaus od strane kluba lajat ce opet kao pas onak iz daljine ,bez ikakvih informacije iznutra
  • Majki2111
    2.6k
    Rekao mi je kolega jedan za Erasmus+ kaj sam napisao malo prije. On je bio u srednjoj na tome. To nije znanstveni projekt.

    Nadam se da neće Dinamo stati na tome. Nadam se znanstvenim projektima u suradnji za Zagrebačkim sveučilištem.
  • Droljo
    5k

    Zakaj se nadaš tome?
  • Paggini
    6.9k
    Ne kužim zašto se stalno piše xy moramo s juniorima pobjediti. Mi u cijeloj sezoni imamo jednu laganu pobjedu to je kup protiv Gorice, a isti taj Rudeš smo jedva kod kuće dobili.JJosip

    Dobili smo ih i 5:0 na kranjči
  • scooniepenn
    1.8k

    I sam sam završio FPZG tako da Filipa Brkića znam sa faksa, bio je 3 generacije iza mene. Uvijek je bio dobar lik i pametan dečko. Stjelja ne znam koje je godište pa pretpostavljam da je mlađi jer njega nikad nisam vidio na faksu. Kako sam prije prelaska u PR-ovske vode, gdje sam zadnjih 20 godina, radio kao sportski novinar bit ću toliko slobodan pa reći da Stjelja definitivno nije neki kalibar sportskog novinara i komentatora, miljama iza recimo Filipa Brkića. Kao nekog Dinamovca ga nikad nisam niti doživljavao.
  • quizzy86
    41
    blesički moli Boga da mu vlatkicu ne stjeraju iz kluba, dabogda nikad vise prismrdio Maksimiru zalizana podguzna muhice!
  • Majki2111
    2.6k
    Jer mislim da je to ključna stvar za napredak kluba.
  • Vratite nam Istok
    142
    Suradnja sa zagrebačkim Sveučilištem jedna od ključnih stvari za napredak kluba. Kaj?
  • Probirštift
    286
    Majki daj da vidimo poster to je bitnije
  • Paggini
    6.9k


    Daj ti nama trans koji si furao jučer pod zapad, ne brljavi tu sa znanstvenim radovima, erasmusom i Dinamom :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.