• NitkoBitan
    12.2k
    Hahahah Hanzelu placipicko... tuzibaba druka a svjedoci mu Mirko i Bozica :lol:
  • Ivdzo11
    3k
    Je li realno izvodivo ovo?
  • Dudu 9
    151
    Ma nema šanse.
    Odbijam povjerovati da je moguće.
    Pa nemaju nikakvih argumenata
  • Purgeri
    423
    Koliko je ovo bolesno. Dakle oni su poceli eksplicite izjavljivat, na papirima sa svojim potpisom, da žele izbacit ljude iz skupštine isključivo zato što odbijaju biti njihovi plaćeni dizači ruku. Ovo vise nema apsolutno nikakve veze s nicim normalnim. Ako je netko i nasao neki izgovor za ne bit u 11 pred zapadom, vise ga nema. OTPOR
  • Jaro
    5.6k
    Pa nemaju nikakvih argumenataDudu 9

    Ne trebaju njima argumenti...
  • ZgBlue
    487
    Spodobe se hvataju za zadnju slamku spasa.
    To je ona vrsta ljudskog ološa koja će rađe iza sebe ostaviti spaljenu zemlju nego prihvatiti poraz.
    Sutra nek se guše u suzama.

    Dinamo napokon dolazi u ruke onih koji ga vole bez insteresa!
  • Purgeri
    423
    I ova sjednica Izvršnog odbora je sazvana u 11 sati, ajmo ko god može i prije 11 biti pred zapadom
  • mali M
    3.5k
    Katastrofa.. pa kak ih nije sram... To je samo poruka i ostalim dizačima ruku da će ih bacit pod bus prvom prilikom... Kakvo dno od ljudi...
  • Jaro
    5.6k
    bojim se da nebu sutra nis gotovo... ocajnici su najopasniji i najvise stete mogu napraviti u zadnjim trzajima...
  • Dudu 9
    151
    Najžalosnije od svega je što je riječ od gerijatriji .
    Pa što oni misle da će vječno živjeti i vladati.
  • Peškaman
    2.6k
    Mene samo zanima imaju li ikakve pravne ovlasti za ovo?
  • Mentalni Gimnastičar
    679
    Voda je došla do grla, ne biraju se sredstva. Još malo i gotovo.
  • mali M
    3.5k
    Ma mene zanima samo po kojem ključu bi oni izbacivali ljude iz skupšitne kako se sprdnu... To ne može imat pravno uporište... Ma čekaj... Sad sam ekšuli pročitao njegovu izjavu.. pa oni nisu normalni :rofl: on zbilja prijavljuje ljude jer su rekli da neće glasat za njega, a birali su ih isključivo jer su mislili da će glasat za njega... Pa to su psihički poremećene osobe bez trunke sumnje... Ja se nadam da će na izborima dobiti 3 glasa Barišić a svi ostali glasat za Zajeca.. Nadam se da je svima sad jasno kakvi su ovo "zakinuti" ljudi
  • Dudu 9
    151

    Ne vidim kako bi je mogli imati.
    Pa ne mogu ljudima naređivati za koga će glasati, i izbacivati ih jer ih ne slušaju.
  • Peškaman
    2.6k
    Čovjek doslovno ovim dokumentom priznaje da su birali ljude koji su odani Barišiću,to jest prema šalabahteru.
    Aa saad adiooo,i ko zna kad,i ko zna gdje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.