• Purger
    360
    Zonaši jebes hajduk,nama je bitan naš rezultat.Sportskifanatik

    Donekle razumijem ovaj način razmišljanja, ali se ne slažem.

    Pogledajte Bayern, dakle imaju sasvim ok sezonu u ligi, 9/10 ligi bi osvojili s tim brojem bodova.

    Međutim, sad su na -7 s tekmom više jer Leverkusen ima valjda najbolju sezonu u povijesti.

    Bayern može ove sezone imati recimo 80-ak bodova (od 34 utakmice) i bit drugi.

    To je za njih loše, i svi će ovu sezonu onda pamtiti kao tu sezonu u kojoj Bayern nije osvojio.

    Prošle sezone? Bayern je imao 71 bod i bio prvak.

    Dakle itekako je bitno da hajduk kiksa, i ne samo oni nego i Rijeka, jer bez njihovih kikseva mi prvaci nećemo bit, pogotovo ne u ovoj sezoni gdje kiksamo konstantno
  • plavac173
    2.6k
    Jesi ti upravo rekao da Bayern ima ok sezonu u ligi? :rofl:
    Ovo je najgori Bayern u zadnjih 10 godina.

    Nama trebaju njihovi kiksevi kao i njima nasi :smile:
  • Purger
    360


    Predicted points total nakon 34 kola im je 77,5

    To je za Bayern sasvim ok sezona, prošle sezone su osvojili sa 71.

    21/22 su imali 77.
  • eol12
    365
    Ajde povuci ću jednu paralelu, nakon sto smo rutinski dobili Goricu 2:0 i samim čudom samo toliko smo svi poletjeli i pogodila nas Lokomotiva, pa eto simbolički u tom điru želim isto južnjacima. Bacio sam malo oko na drugo poluvrijeme isto i jako puno se to moglo napraviti da je s druge strane iole ozbiljnija momčad bila umjesto Gorice, trenutno možda čak lošija momčad od Rudesa.
    Pustimo sad to do idućeg vikenda i čekajmo sutrašnji dan u miru, a nadam se i dvostrukom slavlju sutra.
  • plavac173
    2.6k
    Predicted points total nakon 34 kola im je 77,5Purger

    Jesi ozbiljan brate da mi saljes sta kompjuter izravunava? Po tome, po 'predicted points' Dinamo osvaja naslov..

    Bayern nikada nije gubio bodove od klubova koji se bore za opstanak, i to nije bilo jednom ili dva puta vec u vise slucajeva.

    Svi klubovi ce jos kiksat u malim utakmicama i treba nam svaki kiks, kao sto i njima treba nas.
  • SjevernaStrana
    890
    U 65. minuti sam ugasio... jesu Krizmanić i Banić u busu za Split zna li netko?
  • Purger
    360
    Po tome, po 'predicted points' Dinamo osvaja naslov..plavac173

    Ne osvaja,i u tome i je problem...
  • plavac173
    2.6k
    [l Samo reci da li si ti ozbiljan? Osjetio sam jaku bol u mozgu kad sam procitao ovo..

    Ne osvaja,i u tome i je problem...Purger

    Boze dragi sta ljudi sve danas gledaju za ozbiljno i jos im je problem to...
    (Inace sam vidio prije par dana gdje je kompjuter izracunao prvaka i to je bio Dinamo, cak je index stavio :rofl:)
  • MarK
    239
    Sve pobjede do kraja i to je to. Ako se može pobijediti Betis i Paok može se i ove domaće gigante.
  • Sportskifanatik
    372
    razumijem kaj veliš ali pogledaj naše rezultate.
    Puno smo bodova prosuli sa lokosima,varazdinom,goricom i pa cak i hajduk jednostavno smo zakazali u mali tekmama.
    Znam da se mora kiksat ali mi smo previse bodova prosuli i samim time dali krila drugima (jos od prog kola sa onim promašenim penalom petkovica)a to kaj veliš za bayern i bayer, to je jednostavno takva jedna sezona ista ko i lester. Jednom u ne znam koliko godina se desi
  • Purger
    360

    Ne računa to kompjuter.

    Uzmeš broj odigranih utakmica i podijeliš ga s bodovima. Dobit ćeš 0,nešto

    Onda 36 podijeljeno s tim brojem 0, nešto .

    Dinamo ima 24 utakmica i 48 bodova, to je 0,5.

    Dakle 36:0,5 je 72.

    Dinamo ima 2 boda po utakmici nakon 24 kola.

    Prošle sezone smo imali 81, ovim tempom ćemo imati 72.

    Hajduk? 26 i 55. Isti postupak? 76 boda.

    Naravno da imamo još derbi na Poljudu i da se to stigne sve promijeniti do kraja, ali nakon 24 utakmice imati te brojke je izuzetno sramotno i pokazuje da taj mentalitet "pusti hajduk, fokus na Dinamo" funkcionira isključivo samo ako pobijedimo sve utakmice do kraja, uključujući i Poljud i Rujevicu.

    Do nedavno i nismo imali sve u svojim rukama pa su nas kiksevi rivala vratili u igru
  • Purger
    360


    Po meni je ova sezona "jednom u 100 godina", zbog naših rezultata, i zbog toga je upravo sada i ključno da rivali kiksaju jer im je ovo najbolja šansa za titulu u jaaako dugo vremena
  • plavac173
    2.6k
    Jel ti znas da se te tvoje kvazi "statistike" rade na osnovu toga da svi bodovi budu identicni kao sto su do sad, da nema promjena i iznenadjenja odnosno da se nastave osvajat bodovi ovim tempom? Nek hajduk kiksa protiv Lokomotive sad (a to je vrlo moguce), da li je to izracunato? Sta ce poslije toga bit?

    To je obicno sranje koje izracuna kako bi bilo da ide sve ovim tempom... Za tvoje dobro prestani se bavit tim glupostima i kreni gledat na stvarnu tablicu gdje smo na -1 (uz dobijenu utakmicu protiv varazdina) i gdje potencijalno i ako ne dobijemo derbi mozemo biti ispred hajduka vec sljedeci vikend jer oni idu na Rujevicu.
  • Purger
    360
    Nek hajduk kiksa protiv Lokomotive sadplavac173

    Plavče doslovno cijela rasprava se vodi oko toga da su ključni kiksevi rivala....
  • Kepec
    5k
    Za tvoje dobroplavac173

    Za tvoje dobro počni poštovati tuđa mišljenja i analize. Čovjek je jednostavno rekao kako je po nekim statističkim podacima, kojima trenutno jednako vjerujem kao u unaprijed upisana 3 boda protiv Varaždina.
    Ništa nije sigurno, niti ta 2 boda po utakmici niti pobjeda u zaostaloj utakmici niti pobjede na Poljudu i Rujevici.
    Daj stvarno ohladi s ovakvim pristupom drugim forumašima iritantno je meni koji čitam sa strane, a kamoli nekome kome je direktno upućeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.