• Purger
    360
    Sutra se navija za Rijeku ili Osijek?
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Radije bih za Partizan navijao nego za Osijek.
  • Blueshadow86
    1.1k
    Odbijam vjerovati da Banić pušta Hajduku. Pa jebote, profesionalni si nogometaš/golman, valjda ti je u cilju dobro braniti i time biti zamijećen drugim i većim klubovima, a ne braniti u pišljivoj Gorici. Možda nije skoncentriran ili slično, ali baš da pušta... Gorica je jednostavno trenutno smiješna ekipa, izgubili su prošlo kolo od budućeg drugoligaša.
  • Iskrenjak
    100
    Razmišljam sad na poluvremenu. Kolko god su jadni i drugoligaska ekipa valjda netko od starijih igraca valjda ima dovoljno mozga da odrzi u svlačionici lekciju debilu na golu. Radi sramotu od cijele momčadi.
    I onda skužim - pa taj netko od starijih igraca je deklarirani tovar igrač-navijač Maloča.
  • striko
    1.2k
    Ja isto ne mogu povjerovat da će se netko spustiti na razinu Zadra iz sezone 2008/9 a i prije. Gorica je jednostavno užasna.
  • plavac173
    2.6k
    Uzas taman ce ih napunit samopouzdanjem za derbi... Samo da Lokomotiva ne padne ovako
  • Marley
    1.1k
    Takodjer, ne zelim vjerovati da bi se islo toliko daleko, da se namjerno pusta. Pa sam sebe bi pokenjao. I to tri gola vec u prvom poluvremenu, zasto, cemu? Ma nema sanse.
    Vise vjerujem da protiv Dinama covjek ima puno vecu motivaciju nego protiv Hajduka, sto mi je u neku ruku i razumljivo.
  • Bruh
    901
    likovi bi trebali biti profesionalni igrači ne oni koji će igrati jedne utakmice više jer ih ne vole a u drugoj skinut gaće jer ih vole. Kaj bi onda ovi iz lokomotive trebali samo trčkarat lagano jer nisu "motivirani"...
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Odbijam vjerovati da Banić pušta Hajduku. Pa jebote, profesionalni si mogometaš/golman, valjda ti je u cilju dobro braniti i time biti zamijećen drugim i većim klubovima, a ne braniti u pišljivoj GoriciBlueshadow86

    Lik ima 30 godina, gdje će, u bayern?
    Neki klub će naći, a možda mu se i ne ide iz gorice...
  • Iskrenjak
    100

    Tako je. Kolko motivacije ti treba da u skoku dignes ruke?
  • miro
    3.4k
    Črnko bi se mogao malo zapitat neke stvari
  • austrijanac
    2.8k
    Čovjek je tovar i nema tu puno rasprave. Jadnik.


    Ali neda mi se puno o njemu, jer je sve već ponavljanje zadnjih 5 tekmi.


    Zelim se osvrnut na drugu tekmu. Nije Rudeš mjerilo neko, ali Šotiček što je danas odigrao...
  • rioda
    3.2k
    A koliko retardiran tek moraš biti da puštaš gol za 0:3? Kad je već sve ionako gotovo...
  • Hrc-Vg
    246
    Ziher se nebi tako ponašao da igra u klubu koji ima navijače… Pička tovarska
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.