• striko
    1.6k
    Ja isto ne mogu povjerovat da će se netko spustiti na razinu Zadra iz sezone 2008/9 a i prije. Gorica je jednostavno užasna.
  • plavac173
    2.6k
    Uzas taman ce ih napunit samopouzdanjem za derbi... Samo da Lokomotiva ne padne ovako
  • Marley
    1.7k
    Takodjer, ne zelim vjerovati da bi se islo toliko daleko, da se namjerno pusta. Pa sam sebe bi pokenjao. I to tri gola vec u prvom poluvremenu, zasto, cemu? Ma nema sanse.
    Vise vjerujem da protiv Dinama covjek ima puno vecu motivaciju nego protiv Hajduka, sto mi je u neku ruku i razumljivo.
  • Bruh
    956
    likovi bi trebali biti profesionalni igrači ne oni koji će igrati jedne utakmice više jer ih ne vole a u drugoj skinut gaće jer ih vole. Kaj bi onda ovi iz lokomotive trebali samo trčkarat lagano jer nisu "motivirani"...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Odbijam vjerovati da Banić pušta Hajduku. Pa jebote, profesionalni si mogometaš/golman, valjda ti je u cilju dobro braniti i time biti zamijećen drugim i većim klubovima, a ne braniti u pišljivoj GoriciBlueshadow86

    Lik ima 30 godina, gdje će, u bayern?
    Neki klub će naći, a možda mu se i ne ide iz gorice...
  • Iskrenjak
    149

    Tako je. Kolko motivacije ti treba da u skoku dignes ruke?
  • miro
    4.4k
    Črnko bi se mogao malo zapitat neke stvari
  • austrijanac
    4.1k
    Čovjek je tovar i nema tu puno rasprave. Jadnik.


    Ali neda mi se puno o njemu, jer je sve već ponavljanje zadnjih 5 tekmi.


    Zelim se osvrnut na drugu tekmu. Nije Rudeš mjerilo neko, ali Šotiček što je danas odigrao...
  • rioda
    4.9k
    A koliko retardiran tek moraš biti da puštaš gol za 0:3? Kad je već sve ionako gotovo...
  • Hrc-Vg
    353
    Ziher se nebi tako ponašao da igra u klubu koji ima navijače… Pička tovarska
  • jedan u nizu
    8.4k
    kaj nije torcida rasprodala cijelu gostojucu tribinu?
    Tj oba sektora?
    Kaj je ovo?
  • Blueshadow86
    1.7k
    I šta onda što golman ima 30 godina? Ne mora i neće u Bayern, ne mora se pretjerivati, ali zašto ne recimo u Kinu gdje ljudi dobro plaćaju pa da si koliko-toliko osigura egzistenciju, a ne ostati u Gorici za kikiriki.
  • Purger
    360

    Bitnije je da hajduk osvoji titulu nego da on za 3-5 godina možda ode u Kinu
  • EastsideZg
    214
    Gorica je ove sezone osvojila 3x više bodova protiv Hajduka već ih je osvojio Dinamo. I ona reakcija Livakovića kod gola Livaje je barem duplo gora od ove Banićeve. A vi sad nastavit plakat kao neke ....
  • Eduardo
    20.3k
    Ekipa, bez uvrede ali malo je neugodno čitati zadnjih par stranica ove teme. Ej, pa njih je Rudeš nabio prošlo kolo. Ovo im je deveta tekma u nastavku prvenstva i osmi poraz. S tim istim Banićem na golu dobili su Hajduk u prvom dijelu sezone. O čemu pričamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.