• Mr Anderson
    5.3k

    Slušaj mikimaus, ja nisam nikad Maxa tjerao iz kluba niti ga vrijeđao ko što su neki klošari radili Bruni. Samo sam rekao da je čovjek limitiran stoper i to će ti potvrditi svatko tko je u nogometu. Ako ne možeš razlučiti razliku onda si GKK.
  • San Lorenzo
    11k
    I dalje čvrsto stojim pri stavu da nam je Petković korisniji u Europi nego u hnlu.
    Koliko je činjenica da je danas bio najbolji, toliko je činjenica i da je u nedjelju bio najgori na terenu.
  • reziser
    6.2k
    Dečki,vratimo se na prelijepu večer,pustite osobne razmirice..
    Slavimo veliku pobjedu!
  • davidinamo
    342
    Jebali smo im majku
  • DrawTube
    2.8k
    aris1-velika-1024x768.jpg

    Hvala vam podravski dečki na rekordu, ali sada mi preuzimamo!

    Solun drhti pod imenima Slaven i Dinamo!!
  • Mlađi referent
    10.4k
    Polako dobijamo onog Mišića… koliko mu je lakše kad igra uz Sučića, a iza Bernauer i Nevistić.

  • Marley
    780
    Negoooo, jel moze Petko i u Hnl biti pozicioniran ovako kako je danas bio, odnosno tamo gdje mu je i mjesto, ako ne moze, zasto ne moze :lol:

    Ne mogu shvatiti zasto toliko drugacije i bolje igraju Europu nego HNL? Sad se vec vise puta pokazalo da MOGU i ZNAJU, nije do kvalitete igraca sigurno. Do cega li je onda? Ocito u glavi. Motivacija ili sto vec.
  • GaijiZG
    582
    Ako ima neko sažetak utakmice ili golove molim vas da stavite
  • Jaro
    5.4k
    Negoooo, jel moze Petko i u Hnl biti pozicioniran ovako kako je danas bio, odnosno tamo gdje mu je i mjesto,Marley

    Gledam heatmap na sofi - pozicioniranje mu je jako slicno u ove dvije utakmice... :chin:
  • Nolifer
    6.5k
    Bude Petko riješio PAOK kaj se brinete... Dajem ruku u vatru da će opet biti dobar nakon te tekme... :fire: :up:Nolifer


    :cool:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Ponosan! Miško, Sučić, Bati, cijela obrana, svi na nivou, Petko doktor, ma bravo svi, ipak se može :heart:
    Nastavljamo dalje u tonu Ðanija Maršana
    Pjevam ti makar gubim glas
    Vidimo se u nedjelju :strong:
  • Taćini Serhio
    281
    Ako ja smijem dati svoje subjektivno mišljenje a to je da je KTC odigrao kao da mu ova utakmica život znači. Osim da je vrhunski profesionalac dalje od toga ne mogu dokučiti njegove motive ali čovjeku skidam jbnu kapu odigrao je kao životinja. Uvijek se sjetim one stare izreke da 70% planete pokriva more, a ostalih 30% KTC i Emir Dilaver. Veliki respect za brata KTC-a stvarno nemam riječi! :strong:
  • Marley
    780
    da bas i ja sad gledam... hm, ali uopce nemam takav dojam/osjecaj. Ono, kao da je danas bio gdje mu je i mjesto naprijed, a proslu stalno na centru. Ali ok, dojam je valjda subjektivan, heatmap ne laze.
  • plavac173
    2.6k
    "Ja bi čestitao dečkima na sjajnoj utakmici. Držali smo se plana. Bili smo koncentrirani, agresivni, lijepo izlazili. Možda smo još nekoliko puta mogli imati taj završni pas ali na kraju smo dali dva lijepa gola”, rekao je Sergej Jakirović koji je pohvalio Sučića i Špikića ali i naglasio kako još uvijek nije ništa rješeno.

    “Imali smo posla i imat ćemo ga u uzvratu s jako dobrom momčadi. Ovo je samo prvo poluvrijeme”, smatra trener Dinama dodavši kako nije lako nikoga pobjediti u ovom stadiju natjecanja.

    “A pogotovo tim iz Grčke. Moji su momci stalno pod nekim upitnicima. Znam koliko se trude. Svaka utakmica nosi svoju priču. Znamo da nije ništa gotovo. Čeka nas napeta atmosfera, nije lako igrati tamo. Analizirat ćemo sve i pripremiti se za uzvrat”, dodao je Jakirović koji je na kraju bio upitan o igri najboljeg strijelca Konferencijske lige.

    “Bruno? Pa protiv Osijeka nije bilo baš tako. Neki vaš kolega me pitao zašto igramo bez napadača. Podcjenjivanje. Nekome je to očito fetiš. Jel se sjećate kad ga nije bilo dva mjeseca i koliko smo se mučili. Bruno je poseban, specifičan”, zaključio je trener Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.