• Mihaljević
    8.2k
    kup_v.jpg
    Slaven Zambata 1966/67 KVG : 6 golova.
    Bruno Petković 2023/24 UECL : 7 golova.

    Pao je i još jedan rekord ! :heart: :cheer:
  • Praskaton
    1.8k
    Ktc-Max-Misic-Sucic
    Nemam rijeci,ovo je bilo ruganje sa protivnicima.
    Imao sam dojam sa tribine prvo pol da je Petko opet nezainteresiran,al doktor je uvalio dva gola.

    Ehh da imamo jos i krila sta bi radili...
    Svaka cast svima vrhunski rezultat.Idemo sad nedjelja dan d.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Past će i trofej za sezonu 2023/24 UECL
  • Facke
    2k


    Koj se tice Petka denes , igral je iste kak i saku tekmu. Bile ga je sigde na terenu i dosta se je znal povleci. Denes je imel jemput srecu koj je Jonny lose dodal loptu , a bogme i drugi put kad Spika nije znal kak zastopati loptu. A vise je tancal oko sesnajsterca nek bil v njemu. Jake dobra tekma s negve strane al nije bil nis drugacije "poziociniran" , nek tocne je te igral na koj sme naviknuti s njegve strane kad mu se igra nogomet.

    Cestitke svima, jos jedna lepa vecer v nasem Zagrebu.
  • Marley
    871
    ma kazem, samo moj subjektivan dojam da je cesce bio pred golom. Valjda samo zato sto je zabio :rofl: kako god, nije ni bitno, posao je odradio :starstruck:
  • zgzapad
    47
    Ima li tko link cijele utakmice da pogledam u miru i uživam?
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    PAOK je u prvom poluvremenu izgledao kao Dinamo u HNL-u. Imaju posjed i kruže okolo ali fali dubine. Drugo poluvrijeme je Lucescu uveo neke igrače koji možda imaju dubinu ali ne teže posjedu i tu su potpuno ispustili utakmicu iz kontrole. Dinamo je zato u drugom poluvremenu imao mogućnost češće igrati svoju igru.

    U Solunu je ključno prvo poluvrijeme. Kada se ispuše deda Taison i kada izgube premoć u posjedu onda će utakmica sve više ličiti na drugo poluvrijeme večeras.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    u solunu odigrat kao protiv Betisa u Sevilli i nebi trebalo bit problema
  • NitkoBitan
    12.3k
    Oni imaju Lucescu a mi imamo CACALESCU HEHE
  • OldSchoolZG
    138
    Deseci Zagrepčana opet prijavljivali potres: 'To vam Dinamo igra, Petković je zabio'

    https://www.vecernji.hr/zagreb/deseci-zagrepcana-opet-prijavljivali-potres-to-vam-dinamo-igra-petkovic-je-zabio-1752194


    "Ti si ponos mog Zagreba grada u kojem zakon Purgera vlada ja bil bum sa tobom i u nebo kad udjem

    ja Dinamo volim jer on mi sudjen ...."


    Ovo je kak bi mi Agrameri rekli unglaublifh/nevjerojatno/neverjetno !

    Dobili paok koji ni osvajac ev.lige Frankfurt ni uspel dobit!!!!


    Svaka cast !!!!!


    O Boze fala ti kaj Purgeri smo mi !!!
  • Muka
    344
    Raduje jako dobra igra veznog reda. Želja i koncentriranost obrane kojom KTC navigira. Bilo je par puta manjak koncentracije pa je korigirao Maxa. Svaka mu čast. Krila nedorečena, Hoxha koristan i borben u obrani, prema naprijed uplašen i s manjkom samopouzdanja. Vidi se u njemu neiskustvo i strah od igranja ovakvih utakmica. Još ništa nije gotovo. Tek prvo poluvrijeme. Čeka nas jako teških 90+ min u Solunu. Još važnije, nedjelja i Belupo. Te dvije nedjeljne utakmice moramo dobiti. Ne zanima me dojam, samo je bitna pobjeda.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Covjek je jebeni nostradamus

  • M94
    511
    I Petko u majici sjever uz odsutne diže pehar. :victory:
  • ksapi
    2.2k


    Samo sto se nece igrati na AEKovom stadionu :wink:
  • Kepec
    4.8k
    Kakva večer. Kakva utakmica cijelog veznog reda, KTC-a i Petkovića. Zrelo, staloženo i pametno odrađeno.
    Unatoč sudačkim (ne)odlukama pokazali smo smradovima gdje su došli. Za tjedan dana odigrati jednako pametno i mirno i sve bude dobro.
    Nek živi ljubav...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.